• Fasa . A ja mám na sobotu lístok na Lomničák ;( ;( ;(

    Odporúčam sa dobre obliecť, nie ako českí turisti :D

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Fasa . A ja mám na sobotu lístok na Lomničák ;( ;( ;(

    … lepšie ako letenka na Rhodos

  • pepescom , toto je len a len pre teba

    Na obrázku môže byť 2 ľudia, mejkap, vlasy a text

    Monika Bellucci a jej dcéra Deva


    Tak chlapci slintate .... , ja keď som bol mladý /vid foto /...., to bola moja žena 23 r..., no len spomienky ostali a hodinky čo som vtedy nosil ...

  • Dobrý test, páči sa mi, bohužiaľ som uhádol iba poslednu otázku, asi som bol málo pozorný.

    Skúste odpovedať na tieto tri otázky:

    1. Pálka a loptička stoja spolu 1,10 libry. Pálka stojí o jednu libru viac ako loptička. Koľko stojí loptička?

    2. Ak výroba piatich widgetov trvá piatim strojom päť minút, ako dlho by vyrábalo sto strojov sto widgetov?

    3. V jazere sú lekná. Každý deň sa ich veľkosť zdvojnásobí. Ak trvá 48 dní, kým lekno pokryje celé jazero, ako dlho by trvalo, kým by pokrylo polovicu jazera?

  • 0,05

    5 minut

    a tu som si nie isty s tym nasobkom alebo dvojnasobkom ale asi myslia nasobkom citze 47

    ?

    blbost ?

  • A že ťa nepoznám z mensa klubu ;)

    ... obcas sme boli po závodoch v nejakom tom klube ....

  • dnes som skusal a su celkom fajnove este na tom oranzovom kaucuku su super


    M049.526.11.081.00_0_front_1.png?im=Resize=(1200,1200),aspect=fill;Crop=(0,0,1200,1200),gravity=Center

  • Mne sa páčia tie s modrým ciferníkom.

    nj pekne su ale modry cifer uz mam tak treba inu farbu, ktora este nie je v zbierke :P

  • Ech na Ashforde sa dajku kupit Glycine Combat Sub 42 golden eye za 290 dolarov.... Kolko cca by bolo to clo keby ich kupim ? :D lebo ako lakava ponuka dost :)

  • Julio Budes platit 21% DPH + 2-6% clo (treba pozriet aktualny sadzobnik). V reale to ale dohromady bude asi tak 30% ceny lebo do colneho dlhu sa zapocitava aj cena dopravy. Tiez tam bude nejaky spracovatelsky poplatok prepravcu. Na to bacha… posta mala naposledy co som to riesil tusim 4,50 ale napriklad DHL okolo 20. V pripade hodiniek za 290 USD by som cakal colny dlh okolo 80-90 EUR + poplatok dopravcovi za preclenie.