Príspevky od DIO

  Hodinarstvo Alexander Nagy, Rimavská Sobota-autorizovaný servis Longines, dá do kopy takmer všetko

  Presne to som chcel napísať, predbehol si ma. Len a len doporučujem pána Nagya.


  Práve mám uňho jedny z mojich krajších kusov... keď konečne budem mať čas, tak sa viac rozpíšem a o nich, alebo sa chystám aj na krátku "recenziu" JeanMarcel.....

  Pardon, som tu novy, moja prva vlozena fotka, navyse som isiel cez mobil :)


  Hodinky Phantasos Triclops, utomaticky natah, rezerva 36h, strojcek Miyota 90S5, 42mm, puzdro ocel s ciernou DLC, cas fotenia 19:30

  Tož zaujímavé... :thumbup: a vitaj medzi nami.

  watchnewbie Hodinky a miesta krááásne, no preskočím na trošku inú tému - a napriek tomu zostanem vo vlákne "čo som dnes videl".


  Týchto borcov som už párkrát doporučil:

  Externý obsah www.youtube.com
  Obsah vložený z externých zdrojov sa nebude zobrazovať bez vášho súhlasu.
  Aktiváciou externého obsahu súhlasíte s tým, že osobné údaje môžu byť prenášané na platformy tretích strán. Viac informácií o tomto sme poskytli v našich zásadách ochrany osobných údajov.


  Ich videá sú vinikajúce, obsahovo aj profesionálne na úrovni, dá sa od nich veľa naučiť. A konečne - potom čo som písal Viktorovi a naznačil som, že aj mimo hranie HU by sa našli hodinkový fanatici - dali pod video anglické titulky. Takže ak vás to zaujme, pozrite si video....

  TheBP

  Pána Nagya v Rimavskej rozhodne doporučujem. Mám vysoko pozitívne skúsenosti. Mal som tam Omegu a Longines Lindbergh. Tie krásne Longinesky si niečo také ako servis ani nevideli. Hodinky boli z čias, kedy sa ešte u Longines vyrábali aj strojčeky, nie teda ETA šitá na Longines, ale origin Lonines strojček. Predtým než som ich pánovi Nagyovi odovzdal robili za hodinu (!!) aj +5 minút - jednoznačne tam bol nejaký problém.

  Keď som si bol pre ne v RS tak som ich ani nespoznal (takisto aj Omegy). Boli krásne preleštené, strojček opravený + full servisovaný, denne +2/3 sec.

  No ozaj pohľadné, len mi vadí ten strojček - na pohľad sice kráska, ale tá výrobca HANGZHOU (Kal5000A)... no neviem, neviem......


  Samozrejme vidno, že aj tá cena je šitá na ten strojček.

  Chrono24 sa opäť rozjede.... pánom z polície (alebo inej zložky...) by som doporučil sledovať: "HUBLOT - bez original krabičky - bez dokladov" (a to na akomkoľvek jazyku) ;)

  LucaChangre

  Opať KRÁSNY kus umenia, paráda :thumbup: . Problém je v tom, že pri týchto kráskach sa mi stačí pozrieť na strojček a je mi všetko jasné - je asi zbytočné hľadať cenu, lebo tá bude viditelná aj z väčšej diaľky ;)

  Tak nejakou maličkosťou prispejem aj ja.

  (v posledných mesiacoch bolo pre nás prvoradé zdravie otca, k tomu sme podriadili a prispôsobili život a zatiaľ to vyzerá tak, že dostal druhý život.... nechcem sa moc rozpisovať, len na predstavu: v 03/2022 silný 115-120kg pán cez sedemdesiatku - ešte v januári ho veselo ťahali na zabíjačky, no a v 05/2022 kosť a koža 69-70kg - liečba- tá ozajstná začala v NOÚ na Klenovej v 06/2022 a teraz to vyzerá, že sa vydarila a že otec bude v poriadku... k tomu len toľko.)


  Samozrejme čítam Vás, sledujem Vás. Moja drahá ma v auguste veľmi milo prekvapila. Videla, že sledujem tieto hodinky, ale nevedela o tom, že ešte nie som rozhodnutý, chcel som si vypočuť aj vaše názory, čo sa aj stalo, ale ona nás predbehla. Objednávka cez Chrono už bola z jej strany odklepnutá, a 5 dní po narodeninách som ich mal v ruke.


  Len v krátkosti: spokojnosť a prekvapenie preveliké, hodinky nad moje očakávanie, spracovanie na úrovni, strojček ETA 7001 (Peseux) pracuje s presnosťou vysoko nad moje očakávania. Podrobnosti dodám na budúce.


  Teraz jedna volantofka ;)

  Kedže sme aj s inými vecami v kontakte s borcami z GS Boutique v Budapešti mám sa ich opýtať na prípadné prezretie, posúdenie.....(alebo aj servis)?

  LucaChangre

  Tak toto vyzerá parádne. Konečne trošku oživenia aj do tých skeletonovaných krás... Ako som pozeral tak tie SSA455 a SSA457 za menej ako 700-EUR (!?) bude za pár sekúnd rozpredaných...

  Nie som nejaký extra zástanca skeletonovaných ciferníkov (možno len preto, lebo som ešte nemal ;) ), ale tieto kúsky sa mi páčia :thumbup: