Posts by Branoz
-
-
To bol môj Harley D. DYNA, mal som ho 10 rokov , najazdil 30tis km
tak to je pan stroj oproti tomu na obrazku hore v ciernom..... nechapem preco sa vsetci vyhovaraju na inovacie a pokrok ked spravia nieco bezemocne
-
Netušil som že u nás niečo takéto existuje 🤔✌️
jo.... jedna z mala budov na ktore sa da pozerat a oko si tam oddychne.... je vysoka tak akurat .... a nemas pocit ze to polievali steroidmi lebo co je velke a vysoke to sa pocita..... je to take pre ludi..... ako v Kodani
-
-
-
-
nehaaj tak Roman.... uz som to predal .... bude tam stat nemocnica .... uz miesam beton v táčkach....
Slovesnko je krajina neobmedzenych moznosti
-
Ale chod do psej matere
-
Potrebujem poistiť staru stodolu vedenú ako 4 * hotel … benzin som kúpil ešte za staré ceny tak snáď to niečo hodí aj pre teba
-
-
Ak to ma príbeh atak určite áno … pre mna veci s príbehom majú väčšiu cenu než značka
-
… stealth … to je technológia ktorú zdokonalili v Petržalke …. Prídeš , zaparkuješ , vyvezies sa výťahom na piate mrknes z okna a už ho nevidíš
-
Dnes rano sme mali na firemnom parkovisku mensiu show…
... ten biely stealth passat? na jednom je a na druhom nie
-
-
-
.... dokonca mi to pride tak ze si niekto sadol a povedal .... skusim ci sa niekto nachyta ... vezmem nekomfort z moroky ( tam to vyvazuje ta zabava a flexibilita ) a tu neohrabanost auta ( tam to zas vyvazuje pohodlie a prakticnost ) dam to dohromady premrstim cenu a uvidime ..... moc sa to nechytilo ... nieje to s ludmi az take beznadejne..... tak vidis Pepe nasiel som tam pozitivum
-
... jasne viem... len chcem tomu pomoct a snazim sa no na konci som tam kde som bol.... obcas sa a nemyslim len v mojom zivote stane ze sa k niecomu vyjadrim a neskor to je uplne inak.... ak by som sa nesnazil tak tomu ziadnu sencu nedam a je vybavene.... ked som bol niekedy pred revoluciou v Dubrovniku videl som tom prvy krat nazivo BMW GS 100 .... absolutne som sa s tym dizajnom nevedel stotoznit..... neuplinulo ani 10 rokov a mal som prvu.... potom este 3 .... tych nikdy a neexistuje a bla bla je viac.... mam to aj s niektorymi znackami hodzin ( nebudem menovat ) ... ale to co je na tom obrazku ako koncept nema pre mna jednu zasadnu vec aku tato komodita musi mat ..... musi to byt zabavne.... nech robim co robim (a to som sa odviezol na takomto od KTM- toto je myslim can am ) tak je to vsetko len zabavne nie...
-
... su veci ktorým nerozumiem.... hoc sa snažím
-
-
Keby tam bola este Margaret..
. Ale zas neda sa secko stihnut za 4 dni (teda zatial len 2), aj na dealerov si musim nechat cas 
... si na nich cakal v tom podchode?