Čo mi dnes zdvihlo tlak...

  • som sa dnes na vyjazde tak vytocil,ze som sa rozhodol zalozit toto vlakno...
    ...skupina turistov a volne pobehujuci pes...
    ked som sa mu vyhybal,tak do zadneho kolesa mi vletel nejaky papek a odlomila sa mi pätka a rozflakal prehadzovac a teraz mam svinsky drahu kolobezku,taky pekny den to bol :pleur4:

  • "misoo" wrote:

    To uz mas aj zanovne seika... :cote:

    :hehe:
    ..keby si vedel ake hodinky by som uz mohol mat namiesto kadernictva :]

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • dnes mi zdvihlo tlak, ze som po 200km ceste autom zapol pocitac a zistil, ze som prisiel o HDD na ktorom boli rodinne fotky za 2 roky a praca za 3 mesiace :pleur4:

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...

  • "durin" wrote:

    dnes mi zdvihlo tlak, ze som po 200km ceste autom zapol pocitac a zistil, ze som prisiel o HDD na ktorom boli rodinne fotky za 2 roky a praca za 3 mesiace :pleur4:

    ..ide to z toho dostat aj tak - tie udaje fyzicky nezmizly, su firmy co ti to obnovia za poplatok.. ak by bol disk funkcny (a udaje vymazane), vies to cez pocitac a spravny softver vtatit.. predpokladam ale, ze nefunguje disk vobec :(

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • Každým zapnutím počítača a hokusmi pokusmi sa zvyšuje šanca, že dáta, ktoré na disku zostali budú prepísané. Nezapínať a odniesť niektorej špecializovanej firme s dobrými referenciami. Ale priprav sa, že to bude riadna pálka, čo si zapýtajú ...

  • znamy ma fotolab a nejaky fotograf co si u neho dava robit fotky riesil takyto problem(niekolko tisic foto) a za zachranu si vraj vypytali 50000 Sk,je to uz nejaky ten rok
    ale predavam ako som kupil...

  • Diky za rady pani, zial HDD je fyzicky poskodeny, klepu hlavicky... Viem ze fy. ako macrofer sa takymito vecami zaoberaju. Nasa firma ma partnera v Los Angeles na podobne problemy. Tieto firmy si vsak vedia spocitat na zaklade obsahu disku aku cenu maju data, t.j. zvacsa sa jedna o niekolok k EUR ako pisete :(

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...

  • "durin" wrote:

    Diky za rady pani, zial HDD je fyzicky poskodeny, klepu hlavicky... Viem ze fy. ako macrofer sa takymito vecami zaoberaju. Nasa firma ma partnera v Los Angeles na podobne problemy. Tieto firmy si vsak vedia spocitat na zaklade obsahu disku aku cenu maju data, t.j. zvacsa sa jedna o niekolok k EUR ako pisete :(

    http://www.diskart.sk/, tam su normalni ludial a ceny:

    Výsledok záchrany dát Faktúra Cena v EUR vrátane DPH
    Dáta z pevného disku sa podarilo zachrániť Cena za službu 198,-
    Dáta z pamäťovej karty / USB kľúča sa podarilo zachrániť Cena za službu 96,-
    Dáta bolo možné zachrániť, vy ste sa však rozhodli inak Storno poplatok 66,-
    Dáta nebolo možné zachrániť - 0,-
    Dáta nebolo možné zachrániť z dôvodu predchádzajúcich zásahov do média Storno poplatok 66,-