• Official Post

    Dostal som pár SS od členov, že im začína vadiť, že kibi tu dáva iba svoje galérie. Tak som mu napísal, že to začína niektorým členom trošku prekážať a pravdou je, že aj mne to už trošku vadilo, pretože šlo evidentne iba o kibiho vlastnú propagáciu. Napísal som mu teda, že môže pridávať svoje galérie ale nech to obmedzuje.. Nič sa neudialo, tak som napísal druhýkrát, že môže pridať iba jednu galériu týždenne.. Na to sa na mňa asi dosť nahneval :triste1:

  • aha, uz teda chapem - aj som si myslel, ze v tom bude nieco podobneho :cote:

    netvrdim, ze dal sem tam odkaz na seba trosku odveci, ale podla mna bol castokrat celkom schopnym prinosom.. tie jeho fotky boli super si myslim :super:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • ja som na kibiho nebonzoval ale mne jeho prispevky niekedy prekazali. pchat neustale do vlakna co mate prave na ruke fotky z galerie bolo trochu otravne. to vlakno je prave o tom urobit si tu namahu a odfotit "co mate prave na ruke"

    ale inac si myslim ze jeho fotky su fajn a skusenosti ma na rozdavanie :)

    • Official Post

    To ano, tie fotky vo vlakne "co mate na ruke" vadili trochu aj mne, kedze to bolo vlakno o inom... Aj som mu to tam tusim pisal, ale inac nic... Skoda... Myslim ze sa mohol dohodnut na zalozeni jedneho svojho vlakna na svoje fotky a tam by si ich mohol postovat. Teda aspon ja by som bol za :)

  • myslim si, ze vlastna tema pre Kibiho by nevadila nikomu.. ale tak, co uz - stalo sa a treba ist dalej..

    ked si mozem dovolit jeden vlastny, cajikom (52%) ovplyvneny nazor, tak skusim.. na chronomagu som sa docital, ze Kibi lezal v zaludku par vplyvnym clenom a na zaklade toho bolo trosku dusno, potom dostal nejaky BAN, potom dalsi a potom si nechal zmazat vsetky svoje prispevky.. Tu tiez zacal lezat v zaludku niekomu, dovody tu nechem riesit, az sa to vyhrotilo a Kibi odisiel.. moj nazor je ten, ze je to strata pre toto forum, nech si to otacam z ktorehokolvek uhla. cas ma naucil, ze je vsetko o komunikacii a mam pocit, ze v tomto pripade tak trosku zlyhala - tym samozrejme nechcem nikoho obvinovat :rouge:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

    • Official Post

    cretino, dost triezvy a rozumny nazor, pridaj !! :alcool1: :mrgreen:

    nevidim do toho co sa vlastne stalo, jedine z tohoto vlakna. na jednej strane moze byt ze zlyhala komunikacia, no na druhej strane sa mohol kibi poucit z predoslej situacie a vopred sa tu dohodnut co a ako... mohlo sa tomu krasne predist, mohli sme mat aj fotky, aj kibiho, aj vsetko... :cote:

  • nechcel som sa k tomu vyjadrovat(k tomu chronomagu),mame tu clenov co zazili ten humbug okolo kibiho...
    no je skoda skusenosti a obrazkov(v podani kibiho),ale je mozne,ze skor ci neskor by k niecomu takemu prislo aj tak...
    nechcem nikoho hodnotit,vyjadril som len svoj nazor,ja totiz razim postoj vychadzat s kazdym...