Príspevky od esqueleto

  Chalani, dal som spraviť lepšie fotky, akurát fotograf dostal nejaké zdravotné problémy. Hneď ako budem mať, nahrám. Je pravda, že tie fotky sú pod umelým svetlom. Na živo sú tie hodinky pekné.

  Parada, uz sa neviem dockat :) Rucicky su finalne? Neviem ci ide len o opticky klam, ale na vizualizaciach boli tusim trosicku uzsie.

  Super, dúfam, že sa ti budú páčiť. Ručičky sú finálne. Sú úplne identické ako na vizualizáciach. Takže asi klam.

  Luneta bude teda vnútorná otočná alebo sa mýlim? :ghee:

  Vnútorná luneta je fixná. Vonkajšia je otočná.

  Ja poznám pána Steinharta osobne a je to dobrý a láskavý človek. Nechce sa mi uveriť, že by tú limitku spájal s SS. Mne sa z SS spája skôr číslovka 14 alebo 88, hoc história nie je mojou silnou stránkou. 44 možno pripomína symbol SS ale neviem o tom, že by sa priamo spájalo s nacistami. Kľudne ma opravte.

  No samozrejme, ak by niekto mal záujem, viem mu dať urobiť výšivku loga Biatec na akýkoľvek odev. Takú istú čo môžete vidieť na plášťoch hodinára:
  Cena výšivky je asi 2 € za kus. Dá sa vyšiť aj bielou, striebornou či zlatou niťou. Môže ísť na akýkoľvek odev, teda aj na šiltovky a pod.

  Chlapci, veľmi rád by som vás trochu potešil s podobnými zábavkami ako je adventný kalendár, no skutočne nestíham. V Toptime sa budú čoskoro diať asi väčšie zmeny. Chcem vám ale povedať, že všetci hodinkomaniaci majú a vždy budú mať isté výhody :-) Teda ak si niekto niečo želá na Vianoce z ponuky Toptime, prosím dajte mi vedieť osobne a pokúsim sa Vám dať dobrú ponuku. No vopred upozorňujem, že pri Steinhartoch to veľmi nejde, tam totiž neexistujú štandardné obchodné marže ;-)

  Julio , dík za výzvu..:) Problém je, že od Steinhartu nemôžeš čakať 70 %, dokonca si dovolím povedať, že ani 10 % :-) Tam sú proste symbolické marže, ktoré sú iba pre tkz. "hobby predajcov"...


  No vzhľadom na to, že takúto výzvu som ešte nedostal, a príde mi to celkom sympatické, môžem ti taktiež ponúknuť remienok a poštovné zdarma :-) Samozrejme, aby som nebol diskriminačný, táto ponuka platí pre všetkých členov fóra avšak len do pondelka 25-tého (vrátane). V prípade záujmu ma neváhaj kontaktovať priamo tu cez konverzácie.


  Pekný víkend prajem :-)

  squellá myšlienka, krásny dizajn. :super:

  mne sa popačujú tie strieborné, tak ak by zostali na black friday 2019 tak ... :saint:

  btw: sekundovku nevidím, alebo sú v minimalistickom poňatí, čiže bez nej?

  Vďaka chalani, som rád, že sa páčia! Hej, malá sekundovka by narúšala líniu zlatého rezu a veľkú nemáme...:)

  Chceli sme využiť puzdra, ktoré máme na Majestic. Akurát korunka je z Corsair. Takže taký mix.

  No a čo sa týka farieb, tie žlté sú k žltému Ferrari, červené tiež, atď.. 8o Robím si srandu. Preto dávame k hodinkám aj čierny remienok, lebo ten ich zmení na nepoznanie a zrazu sa z extravagantných hodiniek stanú celkom pekné elegantné hodinky. No a v neposlednom rade je to desaťkusová limitka, takže trochu aj naschvál je iná, odvážnejšia ako štandardná kolekcia.

  Páni, tak už som ani neveril, ale napokon sa nám podarilo vydať prvú limitku s názvom Golden Ratio. Jedná sa o 5 farebných kombinácií, každá je vyrobená v počte len 10 kusov. Ku všetkým hodinkám sú dodávané dva kožené remienky. Farebnejší a decentnejší čierny. Ak by niekomu padli do oka, prosím neváhajte ma kontaktovať.


  Viac nájdete priamo na našom webe: https://www.biatecwatches.com/…en-ratio-limited-edition/ Určite stojí za zmienku preštudovanie samotného zlatého rezu.

Letisko Sliač