Čo mi dnes zdvihlo tlak...

  • Nevim jak to maj povrchově ošetřený, aby se z toho nestal zelenej plesnivej hnus co špiní oblečení a tráví tělo. Ok, dýnko bude buď průhled, nebo ocel. Ale já bych takový materiály jako bronz a měď nenosil i když jsem démon jedů se bojim jak obyčejní smrtelníci🤣

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Pekný deň, všetko v poho a potom prídem na fórum o hodinkách a oni tam rozoberajú fotky dajakého čuláka s Festinami ...

  • Mne teraz PAKETKA 2x vrátila tovar eschopu do Košic , lebo tam bolo nesprávne moje tel. čislo - pritom boli pred domom a stačilo zazvoniť a mam aj menovku ... !!

    Peter Th.

  • Ja mam rovnaku skusenost. Zle telefonne cislo a nepohnes sa. Na zakaznickej linke mi pani povedala ze cislo v systeme nezmeni a mam to riesit s e-shopom. E-shop mi povedal ze oni dali Pakete spravne cislo a mam si tovar objednat este raz a pockat si na vratenie penazi za prvu nedorucenu objednavku. Samozrej peniaze mi vratia do 30 dni po tom ako im Paketa vrati zasielku. Uplny babraci… proste Slovakistan ;(

  • …takze zapalene slachy..10dni injekcie,ladovat,octan,noha vylozena, chodit co najmenej ;( pojdem ja do riti a nie na hasicsky bal :D

  • no by ma rachlo ... :cursing:

    ja si davam posielat na vydajne miesto, nebavi ma cakat cely den na pana milostiveho ...

    Ja som si dal teraz poslat do alzaboxu, a prisla mi sms a email od GLS, ze sa nezmestilo :D , ze si mozem balik pesmerovat. Tak kliknem link na presmerovanie a samozrejme nejaky error, ze skuste neskor. Tak som skusal 2 dni, skusal volat do GLS (pre plnu vytazenost liniek skuste neskor :D ), volam do obchodu, ze oni s tym nic neurobia, ze e-shopove objednavky sa posielaju z centralneho skladu z Madarska. Nastastie som to mal na dobierku, takze som sa na to vysral a objednal este raz na vyzdvihnutie na predajni. Bohvie kde ten balik doteraz trci :D . Chcel som to mat o par dni skor, ked bola predajna este zatvorena po novom roku, ale takto som aspon usetril 3,50 za dopravu ^^ .

  • Včera SMS od "SLOVENSKEJ POŠTY" z čísla: +996558367279 (!!!!!!).

    doslova citujem:

    "...(Slovenská pošta): Balíčky sa kvôli sviatkom aktualizujú pomaly, do 12 hodín aktualizujte svoju adresu a my vám doručíme znova.

    Kliknutím na odkaz okamžite opravíte informácie: qrco.de/beiGin?Fia=GNCXIEn6mv

    Tím Slovenská pošta vám ďakuje za podporu!......."

    Zase nejakí darmožráči skúšajú :cursing: . Medzinárodná volačka +996 je asi Kirgizistan.... Chcem to nahlásiť na Slov.Poštu, môžete mi poradiť, kde im mám napísať. Žene som hovoril, že je určite množstvo ľudí, ktorí nabehnú na takéto pokusy a vitiahnú z nich min. ńejaké údaje, v horšom aj nemálo peneži...

    Za posledné 2 týždne je to druhá podobná SMS. Tú prvú napíšem tiež... teraz musím ísť....

  • Ja som si dal teraz poslat do alzaboxu, a prisla mi sms a email od GLS, ze sa nezmestilo :D , ze si mozem balik pesmerovat. Tak kliknem link na presmerovanie a samozrejme nejaky error, ze skuste neskor. Tak som skusal 2 dni, skusal volat do GLS (pre plnu vytazenost liniek skuste neskor :D ), volam do obchodu, ze oni s tym nic neurobia, ze e-shopove objednavky sa posielaju z centralneho skladu z Madarska. Nastastie som to mal na dobierku, takze som sa na to vysral a objednal este raz na vyzdvihnutie na predajni. Bohvie kde ten balik doteraz trci :D . Chcel som to mat o par dni skor, ked bola predajna este zatvorena po novom roku, ale takto som aspon usetril 3,50 za dopravu ^^ .

    ti pisem, ziadne boxy a pod. kraviny, jedine fyzicke vydajne miesto packety alebo do obchodu ...

  • ti pisem, ziadne boxy a pod. kraviny, jedine fyzicke vydajne miesto packety alebo do obchodu ...

    Box ma vyhodu, ze sa to da vyzdvihnut aj o polnoci ;) . Ale u nas sa uz dobre pozname so vsetkymi kuriermi ^^, u nas je skoro furt niekto doma.

    Z amazonu si nechavam vacsinou posielat na vydajnu v Kittsee, a uz som sa parkrat previezol nadarmo, lebo som zabudol, ze maju 12-14:30 obednu prestavku :D .

  • to si na tom zle , ja som len raz zabudol na vyrocie svatby a od toho razu si to uz pamatam velmi dobre ^^

    Ja nan zabudam pravidelne, este ze mam milujucu manzelku co mi to zakazdym odpusti ^^