Monštruózne 48čky . Nechapem ako to moze niekto unosiť. Ibaže by mal labu ako medveď. Ja na ruke asi 30 s pozička od dvojmetroveho svagra
Keďže mám 2 metre a cez 120 kíl tak podobnú veľkosť nosim. Normálne 40-42mm vyzerajú na mne ako dámske ![]()
Monštruózne 48čky . Nechapem ako to moze niekto unosiť. Ibaže by mal labu ako medveď. Ja na ruke asi 30 s pozička od dvojmetroveho svagra
Keďže mám 2 metre a cez 120 kíl tak podobnú veľkosť nosim. Normálne 40-42mm vyzerajú na mne ako dámske ![]()
4valec je pre komunistov, poriadne auto má minimálne radový 6valec ![]()
Jazdil som aj 613 aj W116, W126, W140, ... a aj E23, E32, ... a nie naozaj to nie je to isté
to musel byť niekto riadne zhúlený.
Tak snáď sa z toho rýchlo dostane.
Ja som bol na vojne radista .
🍺
Cely svet je v prdeli , hore nohami 😩
To bol vždy. Len posledných 80 rokov bola v Európe anomália v podobe mieru.
Vraj teraz apartmány v Dubaji sú niečo ako bombová investícia.
Zábava graduje ![]()
Ja som bol na takej zábave v piatok.