• Dobre borci, poznate drill - Janko je opat pri chuti a spekuluje. Baume & Mercier su prec a peniaze svrbia vo vrecku. Ktore by ste si vybrali?




    Popripade nejake podobne?? Podmienky - luneta, WR na kupanie, do 38mm, datum a cena do 1300 EUR....

    Vdaka,
    J.

  • ja sa stale neviem rozhodnut, dopracoval som sa k tomuto kvartetu a stale sa tocim dokola... tento model Tudoru sa zhana tazko a neviem ci budem mat trpezlivost cakat, ale keby ich najdem hned teraz tak by som siel asi do nich.. SOH su tiez favorit :)

    tutima a omega maju jednu nevyhodu - 18mm tah..

  • "cretino" wrote:

    ..ja by som bral tie Breitlingy v detskej velkosti, len nie s tym remenom co je na fotke :)


    tak asi kazdy origo Breitling remen mi bude moc velky takze bude treba improvizovat ak sa pre ne rozhodnem :)

  • "Alexion" wrote:

    tie brajtle su velmi pritazlive ale asi by som vsadil na istotu a neskutocne pohodlne omegy :cote:


    nie nie, tie som vdaka tomu 18mm tahu uz skoro uplne vylucil.. predsa len mi to pride malo na hodinky v tejto vahovej kategorii

  • "ivan_989" wrote:

    Soh sa mi stasne pacili kym som si ich nedal na ruku. A laska skoncila, zle sedeli a velmi nepohodlne som sa s nimi citil. Naproti tomu omega na ruke hotova basen. Tudor sa mi nelubi


    aku velkost SOH si skusal?

  • Ja by som volil Tutimu alebo Tudor. Aký priemer má Tutima? Keď je 18mm rozteč nožičiek problém...

    "Do téhle šlamastiky nás přivedla naše vlastní tupost a tupost nás z ní zase dostane." H.S.

  • "EDY" wrote:

    Ja by som volil Tutimu alebo Tudor. Aký priemer má Tutima? Keď je 18mm rozteč nožičiek problém...


    tutima ma priemer 36,5mm a bojim sa ze s 18mm remienkom budu aj napriek prijemnej velkosti posbit damsky.. predsa len to niesu oblekovky ::d

  • "jankoxxx" wrote:


    tutima ma priemer 36,5mm a bojim sa ze s 18mm remienkom budu aj napriek prijemnej velkosti posbit damsky.. predsa len to niesu oblekovky ::d

    Ja nosím jedny hodinky na remeni 18/16 mm a doteraz ma nenapadlo, ze by to mohlo pôsobiť dámsky. Skôr si myslím, že dôležitejšia je farba, druh, hrúbka a zdobenie remeňa ako šírka. Niektoré dámy tiež nosia bez ostychu pánske hodinky a ešte sa prezentujú aké je to in :hehe:

    "Do téhle šlamastiky nás přivedla naše vlastní tupost a tupost nás z ní zase dostane." H.S.

  • "EDY" wrote:

    Ja nosím jedny hodinky na remeni 18/16 mm a doteraz ma nenapadlo, ze by to mohlo pôsobiť dámsky. Skôr si myslím, že dôležitejšia je farba, druh, hrúbka a zdobenie remeňa ako šírka. Niektoré dámy tiež nosia bez ostychu pánske hodinky a ešte sa prezentujú aké je to in :hehe:


    no dobre, ale su to tazsie divers hodinky? asi nie, ze?

    18mm je na divers velmi malo, preto som vylucil aj Sinn U200

  • "esqueleto" wrote:

    Za mňa Tudor alebo Omega, ale dosť ťažkú voľbu si si stanovil:-)


    neviem kam z konopi :) bral by som aj ine navrhy, ale zda sa ze male hodinky dnes uz nikoho okrem mna a par jedincov nezaujimaju..