• Ahojte chalani,
    je cas posunut sa dalej a preto ziadam o pomoc pri hladani noveho prirastku. Premyslal som (a stale mi lezia v hlace) nad Rolex GMT Master, konkretne model 16700, ale uvazil som, ze na take hodinky mam este cas. Sam presne neviem co by to malo byt, preto moje poziadavky budu skor vseobecnejsie a nevylucujem aj ine alternativy. Zapastie mam 175mm, takze preferujem velkost do 42mm (kludne nech su to aj 36mm). Doteraz som mal prevazne hodinky s min. 200m WR, no nevylucujem aj menej. Pokial ide o cenu ta by sa mala pohybovat niekde na hranici 2.000 EUR (hodinky mozu byt aj nosene, ba dokonca aj vintage model).
    PS: Hodinky by mali byt ako dar za promocie, no neviem, ci je to najvhodnejsie riesenie, nakolko mi budu musiet vydrzat co najdlhsie=navzdy ::d
    A teraz zopar modelov, nad ktorymi premyslam, no necham sa inspirovat aj Vami. Dakujem :super:

    Rolex Submariner 16610
    Seiko Monster Orange
    Raketa - spomienka na deda

  • Ja by som išiel do tých IWC, lebo tie druhé mám......... ;-), ale cena bude vyššia než 2000,-€.....

  • + je to, ze su to potapky, ktorym inklinujem, ale zas na druhej strane mi pridu take vsedne - dvojfarebne...a co sa tyka ceny, tak viem ich mat presne za 2tis. na tahu, len nie je to este ten taky 100% pocit, ze su to prave tie prave :)

    Rolex Submariner 16610
    Seiko Monster Orange
    Raketa - spomienka na deda

  • Don keby som bral aj Navitimery, aj IWC, tak to by som uz radsej spojil financie a isiel do Rolex-u :) Nejake dalsie navrhy na ine hodinky, chalani?

    Rolex Submariner 16610
    Seiko Monster Orange
    Raketa - spomienka na deda

  • Keď chceš univerzálne hodinky tak na Navitimery rovno zabudni. Od Breitlingu napr. Superocean Heritage, alebo od Omegy PO by mohli na tento účel docela dobre poslúžiť.

  • Omega PO s tými krasnymi rucickami. Kotvičky juuuj do 2t jazdenky jak lusk. Na chronomagu boli jedny na predaj

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m

  • Cretino od Tudor jedine model Heritage Black Bay, ale poviem uprimne Tudory si viem predstavit na par tyzdnov, len si vyskusat a sup s nimi dalej. Musi to byt nico z coho mi padne sanka...ach chlapci toto bude dlhe hladanie, aj spat sa mi bude tazko :D

    Rolex Submariner 16610
    Seiko Monster Orange
    Raketa - spomienka na deda

  • Omega PO 45.5 s coaxial 600m 63777 CZK. Do toho by som išiel. Sorry za otravovanie vlakna

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m

  • Ake otravovanie prosim ta, ved nato tu vsetci sme, aby sme si radili :) PO super, ale ta velkost je moc na moju mini ruku, skor 42 verzia a taktiez to nechcem tak rychlo uponahlat, mali by to byt hodinky na dlhu dobu, musim premyslat, premyslat a este raz premyslat :)

    Rolex Submariner 16610
    Seiko Monster Orange
    Raketa - spomienka na deda

    • Official Post

    Zenith El primero Espada, nove su tusim za 3, tak second hand by aj vysli... Elegantne univerzalky pre chlapa! Ja som z nich padol na rit uz davnejsie... ;)
    A ked uz Omegy, tak moony s datumom, idealna velkost a legendarny vzhlad, PO su moc vysoke... :)

    Drzim palce a moc sa tesim co vyberies! Btw tie navitimery to je (Bckari prepacia) cisty kolotoc, take ti vystrelim na strelnici troje a este ti ostane aj na cukrovu vatu... :happy1: :mrgreen:

  • no tak ja ked vidim tie navitimery tak na mna posobia ako fejky, co bude asi tym ze vzdy ked som niekoho s nimi videl boli to fejky. takze tak mozu posobit aj na ludi okolo teba. no nic. ale aby som bol co to k teme.
    do tvojho rozpoctu vedia zapasovat technicky dokonale damasko dc66
    pripadne nieco nie prilis odlisne od sinn - sinn 358 alebo 103 Ti

    viem ale ze nemaju ten lesk a cveng znamej znacky, no ako promocne hodinky za mna urcite :cote: