• Dakujeme za možnosti vidieť krásne a kvalitne marina hodinky Findeisen NauticMaster , pekne vypracované a hodnotne , konštruované na velku zátaž , aj do mora !! Iste si nájdu svoje miesto v konkurenčnom boji v skupine do 3.500.- e ! Akcia včera v APOLO II - Kafičko s Mariom G.

  • … v sobotu ráno bajkom na železnú .. tam bio hokej … a späť do Grobu

  • Roman-Zilina Fakt krása! A to kde toooo??

    (V blízkej budúcnosti plánujeme skok /1-2 dní/ na nejaký bielý svah, môžete mi aj poradiť kam to máme namieriť..... vďaka!)a skypssov

    Za mňa môžem odporučiť Roháče-Spálená, rozumná cena skypasov, no parking fee, všetky zjazdovky v prevádzke, nie veľa ľudí. Vyhrievaná 6-sedačka s bublinou, veľmi rýchla ... K dispozícií aj poma a pre fanúšikov čiernych zjazdoviek Padák - odporúčam ;)

    Alebo potom Lomnicke sedlo ...

  • minulotyzdnove sedlo ... tento tyzden to uz bolo o vetre

  • ...... mne je to fuk ja tie kopce slapem ;)

  • … tak

  • a dolu ides ako :?: po prdeli :?: :D

    ... jasne..... a aj po hlave .... bez toho by to bola nuda....

  • Ak si dobre pamatam, Kubinska je dost mierny kopec, aspon teda spodne 2/3. Ale je to uz dobre davno, co som tam bol. Alebo si to pletiem so Spalenou? :/ , tam je tiez najprv kusok strmak a potom zvysok rovinka. Lomnicke je lyzovacka jak sa patri, ale uz treba vediet, nic pre zaciatocnikov ;).

    DIO Zalezi aki ste lyziari a ci len na otocku alebo aj s prespanim. Dobre sa da zalyzovat aj na Pezinskej babe, ked maju sneh, a mas to z DS len 1h cesty. A tu z juhu to mame blizsie do Rakuska, Semmering/Stuhleck, ako na sever Slovenska.