Nový eshop - Toptime

    • Official Post

    Ako možno viete, pracujem na novom eshope, tak by som rád poznal Váš názor ;)

    Zatiaľ je to dosť surové, ale aspoň z časti si to viete omrknúť a vyskúšať. Aby som na tom zbytočne nepracoval a potom mi všetci zahlásite, že ten starý webshop bol lepší :mrgreen: V čom je ale nový webshop určite lepší od starého, je SEO (lepšia optimalizácia pre vyhľadávače).

    Niektoré veci ešte pribudnú, niektoré ubudnú.. Dizajn sa ešte trochu zmení.. Ale chcel som niečo také jednoduché, prehľadné, kde hrajú hlavný prim pekné obrázky..

    Zatiaľ si webshop môžete otestovať tu:
    http://www.toptime.eu/test1

    Musíte sa prihlásiť s údajmi:
    email: info@hodinkomania.sk
    heslo: heslodemo

    Z hodiniek sú tam pridané iba 2 potapky od Steinhartu, aj to bez popisu :) Prezerajte najmä anglickú verziu..

    Počúvam nápady, postrehy a vylepšenia ;)

    • Official Post

    pekne pekne, mne sa dizajn, zvolene farby, jednoduchost a akcent na obrazky hodiniek paci, za mna :super:
    len by som dal trosku vacsie logo a zmensil prazdny priestor bannera. samotny nakupny kosik by som o nieco zmensil.
    dalej by som rozsiril priestor (rozlisenie) stranky, nech nemusim uz pri prvych hodinkach scrolovat dolu, nech vidim co najviac bez scrolovania.
    PS: dobra hmotnost tych potapiek (1kg) :D

    • Official Post
    "misoo" wrote:

    pekne pekne, mne sa dizajn, zvolene farby, jednoduchost a akcent na obrazky hodiniek paci, za mna :super:
    len by som dal trosku vacsie logo a zmensil prazdny priestor bannera. samotny nakupny kosik by som o nieco zmensil.
    dalej by som rozsiril priestor (rozlisenie) stranky, nech nemusim uz pri prvych hodinkach scrolovat dolu, nech vidim co najviac bez scrolovania.
    PS: dobra hmotnost tych potapiek (1kg) :D

    Jasné, logo bude väčšie, dizajn ako taký asi ostane, možno urobím ešte malé vylepšenia alebo zmenu farieb..
    Dobré na tom je, že sa dajú jednotlivé produkty pekne poprepájať. Napríklad k hodinkám s roztečou nožiek 22 mm sa vám zobrazia 22 mm remienky a podobne..

  • vyzera to slusne, mne tam okrem spomenutych veci trosku vadi ten spodny pristor "pod ciarou".. ten by som osobne zuzil a nechal tam iba zopar veci

    ale inak za mna :super:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • mne sa to paci, vyhladavanie v kategoriach by som mozno este rozsiril o moznost volby velksoti puzdra hodiniek (od - do?)

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

    • Official Post
    "cretino" wrote:

    mne sa to paci, vyhladavanie v kategoriach by som mozno este rozsiril o moznost volby velksoti puzdra hodiniek (od - do?)

    To je super nápad ;) Zatiaľ sú tie kategórie neprehľadne, to sa ešte zmení.. Ale neviem či neprejdem na iný dizajn, tento je takých chladný a niečo mi na ňom nesedí..

  • K dizajnu neviem, zvyknem si na hocijaký ak Ťa to poteší :mrgreen: , ale ak má ten vývoj stránky trvať ešte dlho, tak by si mal aktualizovať aj starú stránku. Aspoň tak, aby si tam nemal nefunkčné odkazy, lebo to budí dojem nedôveryhodnosti :triste1: . (viem že je to robota navyše, do ktorej sa Ti nechce, ale hovorím to preto, že som na Teba dával referencie a to som dostal ako spätnú väzbu; prípadne upozornenie, že stránka sa neaktualizuje z dôvodu zmeny dizajnu, nech Ťa ľudia kontaktujú, ak niečo chcú a pod.)

  • "cretino" wrote:

    mne sa to paci, vyhladavanie v kategoriach by som mozno este rozsiril o moznost volby velksoti puzdra hodiniek (od - do?)


    za toto sa prihováram aj ja...

    Tempus Fugit

    • Official Post
    "Spen" wrote:

    K dizajnu neviem, zvyknem si na hocijaký ak Ťa to poteší :mrgreen: , ale ak má ten vývoj stránky trvať ešte dlho, tak by si mal aktualizovať aj starú stránku. Aspoň tak, aby si tam nemal nefunkčné odkazy, lebo to budí dojem nedôveryhodnosti :triste1: . (viem že je to robota navyše, do ktorej sa Ti nechce, ale hovorím to preto, že som na Teba dával referencie a to som dostal ako spätnú väzbu; prípadne upozornenie, že stránka sa neaktualizuje z dôvodu zmeny dizajnu, nech Ťa ľudia kontaktujú, ak niečo chcú a pod.)

    Hej hej, máš pravdu, musím sa viac posnažiť :) Problém je v tom, že som nečakal, že sa to bude tak vliecť s tým dizajnom novej stránky. Inak by som už polovicu mal hotovú, ale dizajnér si s tým sám nevedel rady. Ževraj je to zložite nakódované. Dám na tú starú stránku minimálne oznam.

  • Nuž, strašne veľa času mi zabilo dolaďovanie malých detailov, ktoré navonok vôbec nevidno. Stále treba dokončiť niektoré dôležité veci ako platobné metódy a podobne. Ale vcelku možno povedať, že už je to v dobrom štádiu. Dizajn sa už meniť nebude, iba mikroúpravy. Takže ho môžete vidieť po zalogovaní. Potom už stačí pridávať iba hodinky, čo by nemal byť až tak veľký problém. Už som pridal značku Steinhart v angličtine a budem pokračovať ďalej :)

    No a hranicu spustenia som si po reálnom zvážení určil až na 31 augusta.. Vtedy to spustím, hoci to aj nebude celkom kompletné.. Dnes som dal ale spraviť zaujímavý baner.. Posúďte sami: :)

    http://www.toptime.eu/media/toptimeclock.swf

  • "misoo" wrote:

    hmmm tie "live" hodinky su velmi zaujimave :super: len som zvedavy ako ich chces natrepat hore do banneru aby to nezaberalo privela miesta :)

    Ten baner buď to dám pod ľavé menu.. alebo vôbec :) V podstate je to baner, ktorý odkazuje na toptime.eu a nema veľký zmysel mať ho priamo tam, takže skôr bude na iných weboch.. Alebo ešte uvažujem, že by som ten baner dal tu niekde a na toptime.eu dám baner s odkazom na hodinkomániu.. Podľa Vás by to prešlo? Keby sa rozšírilo horné menu a ten baner zmenšil, tak tam by hádam vošiel.. Inak bude aj nové logo pre hodinkomániu :]

  • neviem presne ako to myslis, banner je uzky obdlznik co tvori najvrchnejsiu cast obrazovky, a vseobecne plati ze cim uzsi, tym lepsi aby nezaberal priestor. tie hodinky mi tam velkostou vobec nepasuju, jedine ak by boli o rozmeroch povedzme 2x4cm, no to by asi nemalo zmysel take male. jedine ak by sa z nich spravil nejaky vyrez ze by bola iba vrchna polovica ciferniku - take nieco ako su tie oranzovo-cierne iwc v banneri tuna na fore. inac neviem... pripadne dat do banneru len tu "tancujucu strunku" (neviem si spomenut ako sa to ofiko vola :gene3: )

  • "misoo" wrote:

    neviem presne ako to myslis, banner je uzky obdlznik co tvori najvrchnejsiu cast obrazovky, a vseobecne plati ze cim uzsi, tym lepsi aby nezaberal priestor. tie hodinky mi tam velkostou vobec nepasuju, jedine ak by boli o rozmeroch povedzme 2x4cm, no to by asi nemalo zmysel take male. jedine ak by sa z nich spravil nejaky vyrez ze by bola iba vrchna polovica ciferniku - take nieco ako su tie oranzovo-cierne iwc v banneri tuna na fore. inac neviem... pripadne dat do banneru len tu "tancujucu strunku" (neviem si spomenut ako sa to ofiko vola :gene3: )

    Nie, ja som myslel, že by sa tie hodinky dali pod ľavé menu, nie to horné, ale to čo máš na ľavo. A tým pádom tam výška nebude problém.. Vieš čo myslím?

    PS: Volá sa to zotrvačka ;)