Posts by Roby
-
-
Hmm, nejaka podobnost tam je... asi ako medzi tymito znackami (uplne ine loga
) :Jasné, bola to len rýchla asociácia. To hp vidím každý deň keď otváram NB, na hodinkách to často nevidím.
-
Presne tak, kukám sa na to takmer každý deň… myslím, že žmúriť ani netreba, podoba tam je.
-
-
-
-
Pri kúpe je k nim tlačiareň grátis?
-
-
-
-
-
-
-
Tá druhá taška bola pre teba 🙂? Gratulujem.
-
-
-
-
-
Ja som sa tiež pohral. Presne na sekundu som nastavil všetky a potom prišla ženina blbá otázka: "A prečo si ich dával hodinu dozadu?"....

Ale na druhý pokus už je šicko O.K.
To sa ti stane, keď od radosti, že sa môžeš beztrestne pohrať s hodinkami, zabudneš smer posuvu 😂..
-