• Páni neviete ako to je z posielaním hodiniek mimo EU. Dostal som ponuku ktorá sa neodmieta ale musím to posielať pravdepodobne UPS do Nigérie ( prípadne inou spoločnosťou ) ...... Mám dosť strach že pri colnej kontrole sa tie hodinky vyparia ? Neviete ako to chodí ? ....

  • to je inak pravda, ked nieco vyzera az moc pekne tak to ma väcsinou nejaky hacik..

    ..nieco jak bambusove ponozky zadara :hehe:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

    • Official Post

    http://www.etrend.sk/pravo/nigerijs…-pokracuju.html

    mne sa raz ozval jeden typek ked som predaval fotak. ze ci viem poslat do anglicka, ze posle peniaze vopred. to som mu este odpisal ze neni problem. potom z neho postupne vyslo ze v anglicku byva ale momentalne je v nigerii a ze peniaze vie poslat az ked dostane tovar... :hehe:

  • Samozrejme penize by mi poslal na paypal alebo účet vopred .... bez toho by to nešlo :) .....len mi ide o to aby to dáky orangután nečmajzol....

  • to bude tunel,ja som mal tiez x-krat ponuku ked som predaval zrkadlovku,pisal z polska a chcel to z nejakych cudnych dovodov do nigerie
    nechcem ta odhovarat od "xeftu" ale a ja by som to ignoroval

  • Skutočne Ťa to nemusí trápiť, lebo peniaze dopredu od toho típka isto nedostaneš. V každom prípade, aby sa na miesto dostal aj obsah je starosť prepravnej spolčnosti. Do Nigérie som síce nikdy nič neposielal, ale USA aj UA zvládajú v pohode :) .

  • "fermuello" wrote:

    Samozrejme penize by mi poslal na paypal alebo účet vopred .... bez toho by to nešlo :) .....len mi ide o to aby to dáky orangután nečmajzol....

    V ziadnom pripade hodinky neposielaj a prerus kontakty!!!
    Uz som o nich cital na jednom moto fore. Ak to este najdem, poslem link. Su to taki hajzlici, ze dokonca dokazu stiahnut peniaze spat aj tyzden po tom ako vsetko prebehne "akoze" v poriadku. Je tam nejaka finta, ako sa to da. Maju to premyslene.
    Preco by uz niekto kupoval hodinky z Nigerie?

    Breitling Avenger Seawolf Chrono
    Steinhart Ocean One Black
    Marathon GSAR
    Casio GW-9200-1 "Riseman"

    Casio GW-9400-1 "Rangeman"

    Vostok-Europe AN-225 MRIYA
    Prim Sport 1, Prim Sport 2

  • On mi písal že de táky vojak a že je v zahraničí a že to mám poslať jeho dcere ..... bolo to už v takom štádiu že som mal aj adresu aj číslo na neho ... najpr mi to chcel poslať na bankový učet ale ja som mu povedal že by bolo rýchlejšie paypal a on že nie je problém .... asi jebem na to ...

  • http://motoride.sk/?P=phorum&tema=lentak&tid=28089
    Len jedna z mnoha tem zameranych na tuto problematiku. Prestuduj. Mozno tam najdes aj meno tvojho zaujemcu o hodinky :)
    Vacsinou sa tusim spomina UK, no niekde som videl aj Nigeriu, ale nemam teraz cas to presne hladat, ze kde.
    Tomas

    Breitling Avenger Seawolf Chrono
    Steinhart Ocean One Black
    Marathon GSAR
    Casio GW-9200-1 "Riseman"

    Casio GW-9400-1 "Rangeman"

    Vostok-Europe AN-225 MRIYA
    Prim Sport 1, Prim Sport 2

  • Vojak v Afrike a poslať jeho dcére? To je už príliš podozrivé. A odrbať niekoho cez Paypal zvládne každý ľavou zadnou. Jediný bezpečný spôsob platby je prevod, ale on ti nikdy nič neprevedie na účet.

    jo, roztloukáš ty kraby a slunce se ti třpytí v pivu.

  • Smrdí mi to za Čínou, ale v novodobej "ságe PRIM" sa veľmi neorientujem. ETA to však nebude, pôvodný PRIM kaliber tiež nie, vlastné nevyvíjajú, takže ... .

  • Našiel som hodinky s TY-2525 Maurice Blum... Asi to bude nejaká čína... Prim sport aspoň "hrdo" uvádzajú kaliber Myiota 8215.
    ETA to určite nebude :nono: .

    Tempus Fugit