• Nedavno som posielal nejake dokumenty do Turecka teda mimo EU… DHL vyzdvihla 16:00 a na druhy den 11:00 miesteneho casu boli dorucene v Istanbule… myslim ze je mozne ze ich zajtra budes mat. DHL tracking je niekedy strasne pomaly a pozadu za skutocnym stavom. V tomto pripade bola zasielka dorucena len par hodin po tom ako system zobrazil vyzdvihnutie kurierom u mna. Tiez som uz mal pripad ze zasielka bola uz u mna ale system stale ukazoval transfer niekde v Nemecku...

  • Tak to by bolo super.. Len ci si teraz vo mne nevzbudil zbytocne nadeje, uz som bol zmiereny, ze pridu az buduci tyzden :D

    Pre tych co neodoberaju newsletter - zlava 15% na vsetky Trident C60 modely, kod "TRIDENT15 ", platny 5 dni.

  • Tak to by bolo super.. Len ci si teraz vo mne nevzbudil zbytocne nadeje, uz som bol zmiereny, ze pridu az buduci tyzden :D

    Pre tych co neodoberaju newsletter - zlava 15% na vsetky Trident C60 modely,

    Tak to by bolo super.. Len ci si teraz vo mne nevzbudil zbytocne nadeje, uz som bol zmiereny, ze pridu az buduci tyzden :D

    Pre tych co neodoberaju newsletter - zlava 15% na vsetky Trident C60 modely, kod "TRIDENT15 ", platny 5 dni.

    Ty uz objednal a ja stale vaham ci objednat teraz sucasny model s -15% alebo pockat na novy model, resp. vyuzit potom akciu na stare modeli.

    Asi uz moc kombinujem a vymyslam, ?

    Ty si ktore vlasne objednal?

  • Aky model si si vybral? Lebo cim popularnejsi, tym mensia sanca na velku zlavu. Divoke farby mozu byt aj za 50% dole, ale tie civilne su tusim cca 30% max. Navyse byva obmedzeny pocet (predpokladam, ze len to co maju prave skladom), takze musis byt rychly :) Osobne by som sa rozhodoval podla velkosti. 38mm je disproporcny komincek, 43mm a vysoke uz nemusia byt take pohodlne alebo vizualne "vhodne". Preto som C60 nikdy nekupil, aj ked som uz po day/date COSC limitkach viac krat pozeral. Keby mi to nevadilo, tak beriem radsej 15% teraz ako teoreticky moznych 30% o 3-4 mesiace. Take dlhe cakanie by som dobrovolne nezvladol :D

    Zobral som C65 vintage automatic blue, a podla vsetkeho uz dnes budem mat na ruke. DHL to fakt dalo za noc z UK do SK..

    With delivery courier - BRATISLAVA - SLOVAKIA - 07:30

    Shipment picked up - LONDON-HEATHROW - UK - 16:24

  • Ked mas AWB cislo tak zavolaj do DHL... povedia ti

    With delivery courier - BRATISLAVA - SLOVAKIA - 07:30

    Shipment picked up - LONDON-HEATHROW - UK - 16:24

    DHL vie prekvapit… :) Bohuzial aj negativne :D

    Aky model si si vybral? Lebo cim popularnejsi, tym mensia sanca na velku zlavu. Divoke farby mozu byt aj za 50% dole, ale tie civilne su tusim cca 30% max. Navyse byva obmedzeny pocet (predpokladam, ze len to co maju prave skladom), takze musis byt rychly :) Osobne by som sa rozhodoval podla velkosti. 38mm je disproporcny komincek, 43mm a vysoke uz nemusia byt take pohodlne alebo vizualne "vhodne". Preto som C60 nikdy nekupil, aj ked som uz po day/date COSC limitkach viac krat pozeral. Keby mi to nevadilo, tak beriem radsej 15% teraz ako teoreticky moznych 30% o 3-4 mesiace. Take dlhe cakanie by som dobrovolne nezvladol :D

    romco56 tu musim bez vyhrad suhlasit… presne tak tie zlavy funguju. 43 mm C60 je fakt kus zeleza na ruke a je naozaj na zvazenie ci ti nebudu velke a tazke. Ak sa ti kvoli retro dizajnu nepaci C65 a nechce sa ti cakat na novy model tak by som ti odporucil mozno pokukat aj po inych znackach… Co tak toto... pekne klasicky vyzerajuce 40 mm potapky a je to Hamilton co nikdy nebude chyba https://www.hamiltonwatch.com/en-int/h823151…to.html#details

    Alebo everybody's sub homage darling: https://www.steinhartwatches.de/de/taucheruhre…39-schwarz.html

  • Juhuhuu, UK->SK za menej ako 24h. Sedia perfektne. Po rozbaleni som sice na ne pozeral "hm, co ja viem". Ale kazdou dalsou minutou som si viac isty, ze ostanu :)

    Tak uz sa vytesujes....:super:

    To su 41?

    Aky mas obvod ruky?

  • Veru vytesujem :) Su to 41mm a ruku mam cca 17-17,5cm.

    Ja pojdem vyskusat od ,,seikosan,, tie 43 a uvidim ako sedia. Mam cca skoro 18cm tak velkost je dobra len ten tah robi svoje. Ja na tahu nic nemam tak neviem ako sadnu. Uzivaj a nech sa dobre nosia.

  • Pete_11 - casom urcite skusim aj na kozi. Povodne som planoval spravit moju oblubnu skusku remenov hned po vybaleni, ale momentalne nemam dovod. Original naramok im extremne sekne, po Longines HC prve hodinky, kde nemam nutkanie prezuvat. Naramok jednoducho tvori s hodinkami jeden celok a tym, ze sa zuzuje je aj velmi pohodlny.

    SeikoSan - som fakt prijemne prekvapeny. Neslo o lasku na prvy pohlad, takze ocakavam, ze mi aj dlho vydrzia. :)

    romco56 - urcite vyskusaj, samotny rozmer ruky az tak vela toho nepovie, dolezity je aj tvar a pocit aky z hodiniek mas. Ak niekedy behas okolo Trnavskeho myta, posli mi SS a mozes skusit aj moje. Ked som cital v dakej recenzii, ze ide o jedny z najpohodlnejsich hodiniek, neklamali :) Nizke, skvely tvar, relativne univerzalny rozmer..Jedine co trosku zamrzi je nesrobovacia korunka, ale to je len detail. Na blaznenie do vody mam kopec inych hodiniek :)

  • Tak parada, gratulacka! :super:

    Vyzeraju naozaj dobre, tah je 20/18? Fakt sa im skvele hodi. Posobia na mna trochu Tudorovsky, co rozhodne nie je na skodu. Su paradne prehlade a proporcne rucicky sedia s indexami, musi byt radost odcitavat cas. A ta modra vyzera velmi prijemne.

    Musime dat obed coskoro! ^^

    Tah je 22/18. Mne evokuju skor tie moderne akoze vintage Omega seamaster, ale neviem uplne presne, ze preco :) Tudorovsku maju mozno korunku..? Tvar puzdra pripomina zase Seiko.. Taky zlepenec :D

    Cas sa odcita super, aspon myslim, furt pozeram len na ten modry cifernik :D Obed jasne, ozvi sa ked pojdes okolo krivej datumky, vsak to poznas :)

    Aky mas dojem z celkoveho spracovania ked to porovnas s niecim drahsim? Trebars Aquaracer... mas jeden ze? Ja ked dam moje C60 vedla Aquaca ta su na pocit minimalne zrovnatelne... a to za tretinu ceny....

    Velmi dobry pocit, neviem ci mam nieco co by som im chcel vyslovene vytknut. V porovnani s TH aquaracer - nieco ma lepsie/krajsie TH (prevedenie indexov, lumi) a ine zase CW (chod lunety, tvar puzdra). Celkovy dojem je +- rovnaky, radim ich u seba ako rovnocenne k Longines HC a TH aquaracer. Spracovanie, tvar puzdra a pohodlie vsak vyhrava CW na plnej ciare.

  • cauko opat...momentalne 15% zlava do nedele...kod spring15.

    Myslite ze C60 Trident pojdu este dole...bude vyraznejsia zlava?

    Nemam skusenost...sledujem stranku len posledny mesiac.

    Dik za radu