Aké máte približovadlo?

  • Misoo neni skoda LPG
    Papa 13l za cenu 0.750€/L ale mam ho 3dni a mooc tazku nohu
    Strata vykonu je cca 8% z 141KW
    Je to moderny sekvecny vstrek a nadrz miesto rezervy treba vidiet neni to ako pred 10rokmi na skodovicach :))
    Adrian nejaky si neaktivny na BMW fore a to mas krasnu M3

    spravne rozmyslas, nehovorim, ze LPG patri do Mkovych modelov, ale do beznych "spotrebakov" je to super vec, takze chvalim :super: Ja som na LPG na Fabii nabehal 175 tisic km, auto ma teraz skoro 300 a nic tomu nie je, takze sa toho netreba bat :)

    Ano, je to ako pises.. moc tam neprispievam uz, teraz ako som si kupil kombika som tam trosku viac zacal nahliadat, ale nie je to to, co predtym :) Ide o to, ze tam jednu dobu par expertov chodilo a zasieralo kazdu jednu mozno temu kadejakymi blbostami, vela ludi je po novom najmudrejsich co sa akejkolvek oblasti tyka, potom kopec exemplarov co sa hra na polobohov, takze ma to akosi prestalo bavit.. na zraze sa tak 2-3 krat do mesiaca ukazem a pokecam so znamymi a to mi akosi staci momentalne :)

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • kolko ludi tolko nazorov. mne sa prva generacia x3 vyrabana do roku 2010 nikdy nepacila ale nova to uz je ina kava.
    stretol som sa aj s takymi nazormi ze stara x3 je povazovana za najhorsi model ktory sa vtedy vyrabal a na prejazd terenom je dost nizka, asi tak ako trojkove modely.
    v ramci jankoveho rozpoctu by stala za uvahu aj stara xc90 od volva.

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-

  • stara x3 - vnutrajsok otrasny,tvary aj material, jazdne vlastnosti na super ceste vyborne , inak strasne tvrde, ale skvely motor 3,0d
    ja by som sa s takym rozpoctom poobzeral po klasickom kombi oktavke 4x4, tie sa daju zohnat ...

    inak zrovna mame v servise jedneho scouta ,ktory pojde na predaj ...

    p.s.: kto potrebuje nejake diely na bmw, treba dat vediet, objednavame original a snad v lepsich cenach ako AD

  • ja by som si s podobnymi poziadavkami vybral /aj som si vybral/ octaviu combi 4x4. Zrovna originalny zjav na nasich cestach to sice nie je, ale splna vsetky poziadavky - velky kufor pre rodinu, obcasnu cestu na chatu po tankodrome zvladne aj bezproblemovy tranzit po slovensku v zime cez vsetky mozne sedla. Navyse prijemna realna spotreba 5,6

  • Ked budes kupovať ojazdené tak zvaz aj nissan xtrail. Mal som ho cca 8 rokov benzin bezproblemovy voz, naklady len na pravidelnu udrzbu. Teraz jazdim na rav4 a tiez pohode. Oproti predchádzajúcej generácii rav4 je to podstatne priestrannejsie.

  • ashi - benzinovy scout ma spotrebu 5,6? :P diesel kategoricky odmietam... okrem toho ten scout neni dost vysoko. problem je ten, ze u nas byvaju cesty v zime dost zle. odhrnaju velmi ledabolo a vedlajsie cesty su na tom este horsie.

    ivan, xtrail neni zly ale vadia mi na nom hrozne budiky. ja som strasna konzerva a asi by som si na tu stredovu poziciu nezvykol. inac uznavam ze popri forester by to bol tiez horuci favorit. dalsia skoda je, ze velka ponuka x-trail v benzine na ojazdenom trhu moc neni. predvcerom som si obzeral jednu rav4 a ten kufor ozaj nebol bohvieco..

  • toz, tak ten benzin som prehliadol, mea culpa. Hovoril som samozrejme o diesli. Xtrail mal stredove budiky len v prvej generacii, od nejakeho 2008 sa myslim uclovecili.

  • ivan, xtrail neni zly ale vadia mi na nom hrozne budiky. ja som strasna konzerva a asi by som si na tu stredovu poziciu nezvykol. inac uznavam ze popri forester by to bol tiez horuci favorit. dalsia skoda je, ze velka ponuka x-trail v benzine na ojazdenom trhu moc neni. predvcerom som si obzeral jednu rav4 a ten kufor ozaj nebol bohvieco..

    tie stredove budiky boli to najlepsie co som kedy mal. Tiez som bol velmi nedovercivy ale rychlo som si zvykol. Prakticky vobec nestracas ocny kontakt s vozovkou ked kukas na budiky. Teraz mam klasicke pri volante a som z toho lahko frustrovany, v strede to bolo ovela ovela lepsie. Do prechadzajucich generacii rav4 by som nesiel.

  • noooo nasiel som take vlakno :D
    Chalani viete o niekom kto vie doviest auto alebo robi dovoz z Nemecka rozmyslam nad niecim a asi by to bola od tial najlepsia volba .
    diky