• Mňa dneska potešilo toto pekné video :) Takéto veci ja môžem.

    External Content youtu.be
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

  • Je možné k tebe na takúto renováciu poslať hodinky ? :)

  • Postupne sa učím (času na rozdávanie nemám), ale zas až taká veľká sláva to nie je... Ide mi to pomaly. Začal som s hodinami, logicky, keďže je tam všetko väčšie a teraz som sa pustil aj do náramkových - samozrejme lacných... Vidím, že to ide, ale potrebujem trochu rutiny a skúseností. Základné čistenie púzdra nie je problém... Postupne si vybavujem dielňu, takže asi sa to bude zlepšovať (rýchlostne aj kvalitatívne). Potreboval by som ešte zohnať Timegrapher aby som vedel nastaviť slušne a pomerne rýchlo aj presnosť.

    Tempus Fugit

  • Obdivujem Tvoju šikovnosť a odhodlanie, verím, že by ma to tiež bavilo,ale ten čas je problém.
    A keby už náhodou, daj nejaký návod čo také základné ako vybavenie by sme potrebovali? (okrem času :)

  • Postupne sa učím (času na rozdávanie nemám), ale zas až taká veľká sláva to nie je... Ide mi to pomaly. Začal som s hodinami, logicky, keďže je tam všetko väčšie a teraz som sa pustil aj do náramkových - samozrejme lacných... Vidím, že to ide, ale potrebujem trochu rutiny a skúseností. Základné čistenie púzdra nie je problém... Postupne si vybavujem dielňu, takže asi sa to bude zlepšovať (rýchlostne aj kvalitatívne). Potreboval by som ešte zohnať Timegrapher aby som vedel nastaviť slušne a pomerne rýchlo aj presnosť.

    Ak by si chcel, timegrapher ti viem zohnať ;)

  • Neviem kam inam to dať tak to hodím sem. Je to článok o tom ako dnešná spoločnosť vníma ľudí okolo seba. Podľa mňa veľmi vydarené a pravdivé :)

    http://www.flowy.biz/blog-posts/201…svete-prekonane

  • Vianočná viazanka ktorá hrá vianočnú melódiu a bliká na červeno :malin1:

    @mapo Budem fešák :mrgreen:

  • JYSK, symbolická cena 1€, viac motívov :mrgreen:

  • Dnes som šiel prvý krát okolo SHERONU, samozrejme že som a nevedel odtrhnúť od tých výkladov. Neskutočné hodinky!!

  • .....23.12.2014 08:23 Zásielka bola zadržaná za účelom colného konania. Adresát bude informovaný.......

    sa tak teším, že budem môcť podporiť clom a dph štátny rozpočet, že až :mrgreen:
    a potom štát tie peniaze určite spravodlivo použije :(

    P.S.: nejde o hodinky
    P.S.2: malo to ísť zajtra pod stromček X( , ale nie mne
    P.S.3: zatiaľ ma pošta neinformovala, toto je len mail-notifikácia. Neviete ako prebieha / a ako dlho/ colné konanie, keď to ide cez poštu. Cez DHL už mám skúsenosť - ozvali sa na mobil, potom sme mailom komunikovali, chceli splnomocnenie na zastupovanie, popis o čo sa jedná, potvrdenie o platbe z paypal-u, oskenovaný OP,....

  • Z posty mi dosiel rovno papierik na styl dobierky - treba zaplatit XYZ eur a potom mi vydaju balik. Z mojej strany nechceli nic viac (ani splnomocnenie/OP, dokumenty,..) spravili to automaticky. Samozrejme si za to skasli poplatok (vysku si nepamatam). Na colnici sa to zdrzalo par dni.

    Konkretne:
    20.03.2014 09:40 Vstup do krajiny prijímateľa
    21.03.2014 10:26 Zásielka bola zadržaná za účelom colného konania. Adresát bude informovaný
    25.03.2014 12:37 Výstup zásielky z colnice
    26.03.2014 06:23 Vypravenie na doručenie

  • Díky za info.
    Že sa tým colníkom chcelo pracovať ešte aj dnes...... :cote:
    Reálne vidím doručenie asi až v novom roku.... :/

    Nejaké nie veľmi dobre obdobie mám teraz tesne pred sviatkami - včera rozstrel- pomýlim si tlačidla Odpovedať a Odoslať :pendu: , dnes zadržaná zasielka /aj keď s tým som počítal, ale tajne dúfal, že možno prejde/, v robote som až do zajtra rána :/ , a to mám dnes narodky.
    Neviem či by som si nemal trocha vylepšiť náladu :cote: ....... , dačo dobré si dať teraz nemôžem........ hmmmm.......neviem, neviem, či by som sa nemal zaradiť medzi čakateľov :taré1: