• Domcek pre manzelkine kombo + darcek malicky.
    Po tomto uz bude na dlhsie klud. Aspon teda dufam.

    Images

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • Dnes mě potěšili dva lidé a přímo tady z fóra.
    Potěšil mě Peter tím, že drží slovo i když ho dal již hodně dávno a potěšil mě Roman, který uměl správně a v pravou chvíli poradit. Díky oběma :super:

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • absolutne presne do posledného pismenka viem o com to je, mám na starosti firemné paušály, mobily aj net... Presne toto iste som zažil :) ako cez kopirak

  • To samé jsem měl po 15 letech placení paušálu u O2. Ještě lepší je kabelovka, která nabízí super slevy pro nové zákazníky. Ti stávající co léta platí palici to zatáhnou.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Ja zase na O2 nedám dopustiť. Možno mám len šťastie. My máme všetko v O2, máme svojho managóra, ktorému keď zavolám, je ochotný, slušný, ústretový. Teraz som reklamoval phone,
    a len všetko naj naj naj. Dnes poň idem, tak som zvedavy čo vyriešili. Ale inak, kedysi som bol v Tcome, manželka je v Orange a to je katastrofa.
    Horšie že manželka si nedá povedať nech prestúpi do O2, a to som jej vybavil o polovicu menej eurodukátov za to čo má teraz. Plus grátis internet o 1000mb viac ako teraz.
    Tcom sme mali net v robote, kokos to boli patálie. Tri týždne nám ho dolaďovali a aj tak nešiel. Teraz sme v UPC nete a ten bol nahodený za pol hodinu,
    akurát sme si museli sami kábel prepchať na ulicu :D

  • Mne už u O2 neuviděj. A ta kabelovka je taky UPC, televize, telefon, internet vše v jednom. Všechno maká na 100%, to zas jo, písknem si že chceme ovladač a už letěj, ale slevový akce jen pro nové zákazníky.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Ono je to tazke. Robim v poistovni, uz 12 rokov, takze je to trochu podobne. Samozrejme, ze ak sa mi klient ohlasi, tak mu okamzite jeho poziadavku vyplnim. Lenze je tu aj druha strana mince, ja nemam sancu monitorovat vsetkych klientov. Poistne sa donekonecna znizovat neda. (ak sa teda tieto prispevky tykaju ceny). Nehovoriac o tom, ze plany nas tlacia k narastu. Potom je tu tretia strana mince. Klienti, ktori hraju mrtveho chrobaka, neplatia, nereaguju alebo sucho skonstatuju, ze firmu predali.

    Ono pravda je niekde uprostred.

    Co sa tyka potreby pausalu, tak pre toto som zmenil T-Com za O2.

  • Ono ani nejde tak o minitorovanie klientov, ved ked ma niekto viazanost na 2 roky, aj tak sa s tym "nic" neda robit. Ale pri obnove viazanosti by vernemu zakaznikovi mala automaticky prist rovnaka/lepsia ponuka ako tym, co ich len lapaju. Uz uplne postavene na hlavu je, ked musis zmluvu vypovedat a znovu uzavriet, aby si mal lepsiu cenu ako keby si ju len predlzil.

  • Ja som niečo podobné zažil v poslednom zamestnaní. Ľudia, ktorí mali odpracovaných 10 a viac rokov mali výraznejšie nižší plat ako čerstvo nastupujúci na tú istú pozíciu.

    "Do téhle šlamastiky nás přivedla naše vlastní tupost a tupost nás z ní zase dostane." H.S.