Príspevky od kotuc20

  Za mňa je momentálne najlepší pomer cena/výkon je ZT. Už som ich mal niekoľko a kľudne by som išiel do nich znova. A spracovanie ocele majú na výbornú.

  Tak to vám veľmi nezávidím chlapci. U nás zatiaľ pohoda a keďže pracujem v stavebníctve tak ešte stále pracujeme mimo domu. Tiež verím, že tento spôsob aký sa tu zvolil na ochranu ľudí, bude pomocný a teda sa aj rýchlejšie z toho dostaneme.

  Tak držme si palce a nech nás optimizmus neopúšťa. Len aby bolo stále peňazí na hodinky :D

  Ja neviem. Ja som so Steinhartom spokojný. Už mám druhé ocean one a za tie prachy sú podľa mňa jeden z najlepších výberov. A radšej nákup riešim cez Peťa (Toptime).

  Predám moje Davosky. Majú dva roky a teraz sú vyčistené a premazané u esqueleto -vého dvorného hodinára. Majú známky kanceldajvingu a pár škrabančekov. Pridám k nemu aj kožený remienok Eulux so sponou Davosa. Inak komplet balenie aj s potvrdenými papiermi. Cenu navruhujem 380 Eur prípadne pri rýchlom jednaní možná zľava

  .

  Nejaké TTD:

  Určenie pánske
  Štýl hodiniek elegantné
  Strojček automatický
  Kaliber ETA 2824-2
  Rezerva náťahu 38 hodín
  Materiál púzdra nehrdzavejúca oceľ
  Prevedenie púzdra leštené aj brúsené
  Šírka púzdra 40 mm
  Výška púzdra 12,5 mm
  Predné sklíčko extra hrubé zafírové
  Zadné veko celokovové
  Luneta keramická, jednosmerne otočná
  Korunka šróbovacia
  Ciferník zelený
  Ručičky potiahnuté superluminovou
  Dátum áno, na pozícii 3 hodín
  Vodotesnosť 200 m
  Remienok / náramok celokovový
  Spona bezpečnostná
  Krabička - balenie originálna, drevená

  Zdravím priatetlia,

  tak putovné Biatec Corsair už ukončili púť v mojich rukách, teda na mojej ruke.

  Ako tu už bolo spomenuté, bolo o nich tu už povedané veľa a tak skúsim nejako jednoducho zhrnúť svoje poznatky.

  Po rozbalení krabice ma oslovilo úžasné balenie. Popravde tak peknú truhličku som už dávno na hodnky nevidel. A podľa mňa ani Rolex so svojou zelenou sa ne to nechytá. Lusuxne to vyzerá aj vo vnútry.

  A teraz hodinky. Ťažko sa mi hodnotí farebné vyhotovenie. Radšej mám výraznejšie hodinky ale verím, že aj tento model má svojich priaznivcov. Prvé čo ma prekvapilo je veľkosť hodiniek. Ani nie fyzická ako skôr pocitová. Tvar tela a indexy až na okraji ciferníku ich opticky zväčšujú až má človek pocit, že sú to aspoň 44-ky. Na ruke sedia veľmi dobre aj vďaka krátkym nožičkám. Trošku mi prekážala výška hodiniek. Som zvyknutý na trochu nižšie ale to je len subjektývny názor. Nádherné je aj vyhotovenie detailov. Hlboké a nie ostré hrany písma sa mi páčili a dodávali pocit kvality a luxusu. Ďalší fakt je aj rotor strojčeka. Človek nevie ako si hodinky dať aby aj ostatní videli tento nápad. Veľmi príjemné je lumi, aj keď porovnávať ho s potápkami sa veľmi nedá. No neskôr som pochopil pri spoločenských akciách typu divadlo, vôbec neruší a je stále dostatočne vyditeľné. Samého ma prekvapilo, že bolo čitateľné ešte nad ránom aj pri tom ako máme v byte relatívne svetlo od ulice. Úžasný je aj kožený remienok, mäkký, poddajný a pritom čo prešiel aj kopec rukami, stále v dobrom stave.

  Hodinky som nosil denno-denne a v pohode vyzerali ku svetru, mikine či nakoniec aj k obleku. K tomu obleku som asi najviac ocenil ten sivý ciferník. Nekričali do celého sveta, že sú na ruke a pritom vyzerali luxusne.

  Keď to zhrniem niesú to pilotky typu B-Uhr, ktoré vám zakryjú zápestie až po lakeť a nebojíte sa s nimy vody. Mám rád hodinky, s ktorými sa nemusím obávať toho že zmoknem a popravde práve preto nemusím pilotky. Ale Biatec Corsair menia môj názor a určite by som si vedel vybrať ale skôr model s tmavším ciferníkom.

  Ďakujem esqueleto ,že sme si mohli hodinky vyskúšať a verím, že takýto zaťažovací test dá veľa aj tvojej ďalšej tvorbe. Tak držím palce nech aby mali slovenské hodinky so super kvalitov čo najviac zákazníkov doma aj vo svete.

  Ďakujem aj vám ak ste to dočítali až sem a dúfam, že som vás nenudil.A ešte zopár fotiek (nie som nejaký fotograf, tak sa ospravedlňujem za prípadnú nekvalitu ;)).