Čo mi dnes zdvihlo tlak...

  • No to teraz pred Vianocami takto. :mrgreen: U nás podobne, objednali sme darčekové predmety, polovicu zabudoli na sklade a pre istotu z 50 diárov vytlačili len 20. :nono: a to robíme už len dva dni...

  • je to banda, títo kuriéri :mrgreen:
    Keď som teraz čakal na Laco, tak mi hneď ráno volal chlap - aj som sa potešil že ho nemusím znáhať - kým z neho nevypadlo že medzi 11-12-tou. Tak si vravím že ok - to už vydržím. Ale keď už bolo asi 12:30 a chlapa nikde, tak som mu volal že kde sa zasekol. Vraví že už je akurát na ceste, že za 5 minút - aká náhoda. Keby som mu nevolal tak príde hádam o šiestej večer - kujón jeden. :mrgreen:

  • Ahľa, kuriér sa našiel, nesrandujem, mal prísť o dvanástej, bol tu pred desiatimi minútami. Ale utekal odtiaľ ako o život :diable: .

    Asi Sedel na benzínke káva v ruke a citlal dakde hodinkomaniu :) na telefóne
    lebo vedel že naňho čakáš :)

    MemoPad HD 7


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1

  • chlapci, pracu kuriera poznam aj z druhej strany a musim povedat, ze ak by ste si zazili ten kopec idiotov, ktori si myslia, ze im patri svet, s ktorymi sa kurier dennodenne stretava, tak by ste im nejaku chvilku zdrzania urcite odpustili :super:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • tak ja mám s kuriérmi dobré skúsenosti. stále sa s nimi dá dohodnúť, ak nemôžem niekedy prebrať zásielku napr. v práci, tak sa dohodneme na poobedňajšom termíne. zatiaľ som nemal nikdy problém.

  • kurnik ja som asi alergicky na seiko.... ked ich nosim svrbi ma ruka, prehodim a svrbi aj druha... predtym som tomu nedaval taku pozornost ale mozaika sa zlozila a vinnik je jasny... ale precooo :(
    pojdu na remen a uvidime :/

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-

  • to este nic neznamena.. skus si ich dat na nohu na nejaky cas a az ked ta zacne svrbiet aj ta, tak mas jasneho vinnika :mrgreen:

    ...........

    iny pribeh, rano mi vola kolega, ci by som mu trosku nepomohol nahodit nejake veci do systemu.. ja ze preco nie, bude sranda.. poslal mail s robotou asi na 5 dni - ze dik :mrgreen:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • chlapci, pracu kuriera poznam aj z druhej strany a musim povedat, ze ak by ste si zazili ten kopec idiotov, ktori si myslia, ze im patri svet, s ktorymi sa kurier dennodenne stretava, tak by ste im nejaku chvilku zdrzania urcite odpustili :super:

    Ja s kuriérmi spolupracujem, a viem si to predstaviť. Niekedy to majú o držku, hlavne teraz pred Vianocami..

  • Za seba vravim, ze s kuriermi som zatial ziaden problem nemal. Dufam, ze to aj tak ostane.

    Nie, zeby ste boli radi, ze sa dlhsie mozete tesit na hodinky, ale este aj drzkujete :mrgreen: :P

  • 16.12.2014 - urobená objednávka (potvrdzujúci email, vše jak má byť) :)
    Doručenie garantované do 10 dni (boli sviatky nespoliehal som sa nato že to stihnú) :]
    Pred dvoma týždňami som im písal mail odpoveď žiadna. Písal som preto znova no s rovnakým výsledkom.. :rougefaché:
    Dnes volám už 2 hodiny na linku zákazníckej podpory kde je stále obsadené (je to pevná linka takže mám podozrenie že majú vyvesené) :faché2:
    To čo je toto za systém ? Sa nedočkám tovaru ktorý som si objednal ? :faché1:
    Takže spoločnosť FotoMagica NEODPORÚČAM!!!

  • Adam, s touto spoločnosťou mám rovnaké skúsenosti. Nikdy viac!
    Objednané kalendáre tri týždne, telefón absolútne bez šance, termíny nedodržané, mailová komunikácia žiadna.
    Potom to moja polovička vyriešila nejako, netuším ako, ja som na to nervy nemal. Kalendáre prišli za 6 týždňov ak si dobre spomínam.

  • Na lokalne firmy pouzivam v drvivej vacsine platbu na dobierku a pokial robia taketo chujoviny, zasielku neprevezmem (ak ju nahodou po x tyzdnoch bez reakcie poslu) a objednam inde. Na zahranicie funguje staznost cez eBay/Paypal/Alipay.

  • @mapo Svokra (budúca) cez nich objednávala už 4 knihy a zatiaľ spokojnosť, takže preto som tomu dôveroval. Navyše som kupoval cez zlavadna.sk
    čo ma tiež presvedčilo. Ale škoda že som to nevedel skôr.

  • Co je s pocasim? :)

    Ja som vcera pocuval rano radio a ze: "Dnes je pocasie, ktore by na cestach nechcel zazit ziaden vodic" odtial zaznelo..
    Pousmial som sa, zabalil rodinu a isiel po plienky do BA, spravil kvoli nim 120km a bol som spokojny :D

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1: