Čo mi dnes zdvihlo tlak...

  • Ja mám Samsung S3 mini a ide úplne v pohode... platiť také peniaze za ičokoľvek to by ma nikto nepresvedčil :roll:

    Sent from my GT-I8190N using Tapatalk 4

    Tempus Fugit

  • Ak ignorujeme cenu, mna vzdy odradzala nutnost pouzivania itunes, uzavretost systemu a celkovo apple ekosystem. Android je podla mna vyborny pre bezneho uzivatela, ako aj takeho co sa chce v systeme vrtat a upravit si ho podla seba (ako kedysi windows mobile). Ale kazdy nech si pouziva co chce, je mi to jedno :hehe:

  • "misoo" wrote:

    Ja som nenarocny uzivatel a v mobile sa nerad vrtam, takze mne uzavretost systemu a jednoduchost vyhovuje. Ale odkedy som sa snazil naplnit zienke ipod (walkman), bojim sa vsetkych jablk jak cert kriza!!


    misoo moje slova ale ak by pani zasponzorovali nebranil by som sa jablku i ked radcej by som nove
    pilotky ako na prilohe


    alebo radcej hodinky ?? :gene3:

  • Ja som sa rad vŕtal v androide ale ked telefón potreboval reštart raz týždenne alebo sa nezmyselne sekal .........
    Chápem aj obecný názor na ičokolvek ale dovolím si povedať ze som mal cca 50 mobilov bývala závislosť :) od symbian cez blackberry droid Windows a telefón som vždy mal max 1/2 roka. Momentálne mám iPhone cez rok a stále nemám potrebu zmeny. Telefón ide bez restartu rok, mám nákupné aplikácie a hudbu. Jeden z problémov prečo ide hudba tak zle do ičokolvek je aj to ze je nelegálna. Zakúpená hudba je v úplnej inej kvalite a možnosť robit nespočetne playlistov stoji za to.

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m

  • Ono nemusi ist vyslovene o nelegalnu hudbu, kopec FLACov mam z vlastnych CD, pripadne veci co sa nikde ani kupit nedaju.. Asi najviac mi vadi, ked nemam na vyber (itunes, pouzivanie playlistov vs. prechadzanie adresarov a pod). Android ma v podstate v nicom neobmedzuje, restart raz za par tyzdnov mi nevadi a beriem to ako dan za to co s nim vyvadzam :) Ale samozrejme verim, ze vela ludom tieto veci nevadia a neriesia ich.

  • moj kamarat mi raz povedal, ze nie je nad iPhone.. zevraj sa s nim da telefonovat, pisat zadara spravy na iny iphone a je stylovy - v tom case stal cez 700€.. :)

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • Cretino

    Dá sa to ale to už sa dá aj cez fringe či ako sa to volá na androide

    Koľko stoji galaxy s 4? Alebo htc one?
    Už dávno to nieje o cene :)

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m

  • Večná debata iphone vs android. Každá skupina má svoje argumenty a ani jedna strana sa nedá presvedčiť o výhodách tej druhej. Ja by som to neriešil, každému vyhovuje niečo iné.

  • mám od 3G každý iPhone, predtým som mal nokie a neviem čo všetko možné. Viem že si už nič iné ani nekúpim, ani ma iné telefóny nezaujmajú, teraz mám 5-tku, a ani neviem aký to má procesor, ramku a podobne - načo??? Hlavné je to že to ide rýchlo stabilne - nepotrebujem tam žiadny antivírus a pod - reštartovať telefón - to je presne tá istá cesta ako windows - preto ani ten už nepoužívam. Dalšia vec je dokonalá spolupráca iPhonu s iPadom, Macbookom a napr. aj AppleTV - toto vyhovuje a nepotrebujem nič iné. Jasné že je to spotrebná technika, ale iZariadenia si aspoň ako tak oproti konkurencii držia cenu. Pred mesiacom som predal ročný iPhone 4S za 400€! neviem či je niečo podobné možné aj u iných... Tak ako niekto napísal každému vyhovuje niečo iné...Ale nepoznám osobne človeka, ktorý by prešiel s iOS na ničo iné z racionálnych dôvodov. som sa dáko rozpísal - no nič končím.. :hello:

  • "mathyk" wrote:

    mám od 3G každý iPhone, predtým som mal nokie a neviem čo všetko možné. Viem že si už nič iné ani nekúpim, ani ma iné telefóny nezaujmajú, teraz mám 5-tku, a ani neviem aký to má procesor, ramku a podobne - načo??? Hlavné je to že to ide rýchlo stabilne - nepotrebujem tam žiadny antivírus a pod - reštartovať telefón - to je presne tá istá cesta ako windows - preto ani ten už nepoužívam. Dalšia vec je dokonalá spolupráca iPhonu s iPadom, Macbookom a napr. aj AppleTV - toto vyhovuje a nepotrebujem nič iné. Jasné že je to spotrebná technika, ale iZariadenia si aspoň ako tak oproti konkurencii držia cenu. Pred mesiacom som predal ročný iPhone 4S za 400€! neviem či je niečo podobné možné aj u iných... Tak ako niekto napísal každému vyhovuje niečo iné...Ale nepoznám osobne človeka, ktorý by prešiel s iOS na ničo iné z racionálnych dôvodov. som sa dáko rozpísal - no nič končím.. :hello:


    Ja poznám, berieš to príliš osobne a radikálne. čo je dobré pre teba je automaticky dobré pre všetkých. Našťastie to takto v živote nefunguje. ;)