Čo mi dnes zdvihlo tlak...

  • Certina vintage :)

    Kdepaaaak. Až mi dosloužej ty co mám, tak se to společně dovíme :D Ale Garmin má správný směr. Tactic se safírem a solárkem, snad to ještě doladí. Ale vzhledem ke kondici těch co mám, maj na vývoj času dost. Jenom doufám, že i po 60 budu lítat po kopcích.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Co nám vymysleli na to teď dojedem. Jestli u nás něco fofrem neudělají s dodávkama ADblue, nastane total kolaps. No, jsem na ně zvědavej.

    Nuž, Babiš odstavil prevádzku v Dusle a Európa bude skučať... :(

  • dat mu to vymalovat za vlastne a 10 rokov zbierat bordel okolo panelaku. Slovac je len tupa svoloc ...

    u nás zákon nevie vyriešiť podstatnejšie veci ako je táto ;( v tomto prípade by bolo lepšie zobrať zákon do vlastných rúk :D len nepoznáme páchateľa

    A stitch in time :D

  • Vvidím že dementi sú všade, naša bytovka bola potagovaná cca dva dni po rekonštrukcii ...

    Zákon toto samozrejme rieši, len musí byť vinník. Raz som takémuto pohladil pozadie a tatko sa na mňa strašne sťažoval.

    Takže ak sa dá odchytiť a nech to rieši orgán, žaloba náhrada škody a pod.

    Aj keď taký verejný pranier v klietke na námestí by bol isto výchovnejší.

  • prihlasujem sa k telesnym trestom, ako to maju zauzivane v arabskych krajinach ...

    Bohužiaľ takto to u nás nefunguje. Skrátka je demokracia a každý má nejaké svoje práve, čiže ak by si takémuto vagabundovi niečo spravil, ešte by ťa mohol zažalovať za ublíženie na zdravý.

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • u nás zákon nevie vyriešiť podstatnejšie veci ako je táto ;( v tomto prípade by bolo lepšie zobrať zákon do vlastných rúk :D len nepoznáme páchateľa

    Podľa všetkého ďaleko nebude...a dobiť ho, že si už na sprej ani nešáhne.... :cursing:

  • Podľa všetkého ďaleko nebude...a dobiť ho, že si už na sprej ani nešáhne.... :cursing:

    hodil som túto kauzu na FB stránku, ktorá sa venuje problémom obyvateľov na našom sídlisku a rukopis toho típka spoznalo viac obyvateľov - vystrája po celom sídlisku a ešte ho nikto nelapol - hotový Zorro. Aj u nás to mal dobre premyslené - vliezol do výťahu a pokiaľ sa vyviezol na 7. tak ho pomaľoval, tam vystúpil a označkoval celé chodbové okno + stenu a pri víťazoslávnom úniku z miesta činu pomaľoval vestibul :thumbup: hotový hrdina :saint:

    A stitch in time :D

  • Takýchto na pranier na hanbu!

    Dnes ráno som viezol syna do školy a sa ma na to pýtal, prečo to robia, čo ich k tomu vedie ničiť... Ideš po žilinskom bulvári, všetko dočmárané, dostriekané. Otras.

    Naopak, na sídlisku Vlčince majú dovolené - majú vyhradené plochy a tam sa realizujú a musím uznať, že tie maľby sú niekedy naozaj obdivuhodné, No tieto tagovania (tak sa to myslím volá), katastrofa.

  • graffity na povolenom priestore nie je nic pre nich. to je pod ich uroven. keby aspon nieco namaloval, co by malo zmysel, ale nie kliky-haky, ako keby bol obrne a mrtvici.

  • hodil som túto kauzu na FB stránku, ktorá sa venuje problémom obyvateľov na našom sídlisku a rukopis toho típka spoznalo viac obyvateľov - vystrája po celom sídlisku a ešte ho nikto nelapol - hotový Zorro. Aj u nás to mal dobre premyslené - vliezol do výťahu a pokiaľ sa vyviezol na 7. tak ho pomaľoval, tam vystúpil a označkoval celé chodbové okno + stenu a pri víťazoslávnom úniku z miesta činu pomaľoval vestibul :thumbup: hotový hrdina :saint:

    Keď sa o ňom vie, kto je to, treba ho jednoducho lapiť, hodiť mu na hlavu vrece a zmlátiť tak, že bude mať ruky dolámané minimálne päťkrát každú. Nezabudnite ho potom celého posprejovať, aj tam dole. Len to prekrista neurobte pod policajnou kamerou a bude všetko oukej... :cursing: