• Jasné jasné, ja čakám na logo a potom dám spraviť návrhy presne na tie tričká ktoré sme vybrali, aj vo farbách.
    Spravím nové vlákno s tabuľkou kto si aké objednal a ešte si to odsúhlasíme, tak to bude najlepšie.
    Peťo @esqueleto ak máš to logo už pošli mi to prosím Ťa - vo vektoroch. Vďaka.

  • fúha, tiež som nejako nezachytil, že tričká sú už v pokročilom štádiu, fajn, že ide o polokošele, ja by som aj 2 zobral, ale počkám na definitívny návrh, bo nejako veľa nápisov kdekade vpreduvzadu by som nechcel, páčil sa mi také len zo strojčekom na chrbte a nejakým tým znakom, kľudne aj Toptime :)

  • @lam také bude, pozri príspevok vyššie, vzadu bude strojček, vpredu na ľavom ciciku bude nápis HODINKOMANIA, ale malý aby to moc nesvietilo.
    Zatiaľ si Ťa poznačím a pri konečnom vyjadrení potvrdíš jo.
    Inak keď ide o tom, ma napadlo, že by tam malo byť aj TOPTIME niekde kua, veď to je základ, by sme aj reklamu predajcovi spravili... ;) prečo len hodinkomania... to ešte doriešime, niečo vyšpekulujem.

  • Takýto návrh je od dizajnéra. S tým, že by sa dalo dať to logo aj na bočný rukáv a nemuselo by byť vpredu. Prípadne vôbec tam nemusí byť logo.

    V prílohe prikladám aj logá vo vektoroch. @mapo, v tlačiarni ich dokážu už dať na akékoľvek tričko ;)

  • @rozgon to musí hlavne Peťo povedať, či chce viac kusov ;)

    Zúčastnení, tak sa vyjadrite k Peťovmu názoru prosím, za mňa:
    1. na rukáv už nič, bolo by to preplácané
    2. vpredu len nápis HODINKOMANIA, bez toho sloganu, keď tak, namiesto sloganu dať https://hodinkomania.sk/www.toptime.sk
    3. to "H" vzadu len na bezfarebnom podklade, bez toho bieleho kruhu, moc to kričí

    Dám to spraviť podľa našej pôvodnej dohody tu u mňa a dám sem potom obrázky dobre.

    @esqueleto mohol by si mi poslať na mail polacek.mato@gmail.com aj verzie v programe Corel? nech Ťa neotravujem, a Ty grafika, že by som to upravil ja s tým chalanom tu u nás. Ďakujem.

  • za mna bez toho vyrazneho H vzadu a vpredu staci napis Hodinkomacia bez toho drobneho pisma pod, inak bez problemov ;)

    edit: inac, ked tak o tom premyslam, kludne by mi stacila aj verzia len s tym velkym strojcekom vpredu bez akychkolvek napisov a reklam. trosicku mensie aby pekne sedelo na hrudi (tak 20-25cm) a finito :)

  • OK, ešte jeden návrh: Vpredu NIČ, vzadu celý strojček bez "H" a pod tým zaoblený nápis HODINKOMANIA... He?
    Bude to decent a dá sa to no nosiť všade, ak teda narážate na to, že by to bola okatá reklama s nápisom... a to asi nechceme.


  • Zúčastnení, tak sa vyjadrite k Peťovmu názoru prosím, za mňa:
    1. na rukáv už nič, bolo by to preplácané
    2. vpredu len nápis HODINKOMANIA, bez toho sloganu, keď tak, namiesto sloganu dať https://hodinkomania.sk/www.toptime.sk
    3. to "H" vzadu len na bezfarebnom podklade, bez toho bieleho kruhu, moc to kričí

    Ja súhlasím s týmto. Martin to zhrnul veľmi trefne. K variante že vpredu nič a v zadu strojček ... hmm neviem. Predsa len aj vpredu musí byť niečo aby to nebolo len také biele tričko. Keď niekde človek kráča v prvom rade vidieť prednú časť. Nehovorím že tam má byť niečo veľké a okázalé. No aj malý nápis dokáže to tričko zpredu oživiť.

  • Hlasujem za maly napis vpredu ako bolo povodne a velky strojcek vzadu. Ak by bola vecsina s napisom nespokojna, tak sa prisposobim inak, no velky strojcek vzadu byt musi. Co bude pri strojceku nechavam na vas. :P

  • Ja som práve nemyslel, aby bolo logo aj vpredu aj na boku ale iba na boku. A vpredu nič.

    Ja súhlasím s týmto. Martin to zhrnul veľmi trefne. K variante že vpredu nič a v zadu strojček ... hmm neviem. Predsa len aj vpredu musí byť niečo aby to nebolo len také biele tričko. Keď niekde človek kráča v prvom rade vidieť prednú časť. Nehovorím že tam má byť niečo veľké a okázalé. No aj malý nápis dokáže to tričko zpredu oživiť.

  • Takýto návrh je od dizajnéra. S tým, že by sa dalo dať to logo aj na bočný rukáv a nemuselo by byť vpredu. Prípadne vôbec tam nemusí byť logo.

    V prílohe prikladám aj logá vo vektoroch. @mapo, v tlačiarni ich dokážu už dať na akékoľvek tričko ;)

    sto ľudí, 200 chutí, moja chuť je: vpredu NIČ, nikde NIČ, :) vzadu ten strojček ale urrrčite bez toho strašného H. A ako kompromis by som teda ešte možno zobral, ak by bolo na Ľ rukáve nejako jemnúčko že hodinkomania.sk, bez ďalších sloganov, ale mne sa páčil práve ten vtip, že spredu akoby obyčajská polokošeľa a keď sa otočím tak BÁC krásny strojček, žiaden nápis, tak sa ma každý hneď opýta že čo to ako má znamenať a už dáme small talk a nainfikujeme ďalšieho maniaka :-)))