• zaregistroval som sa tu lebo som rad ze som nieco nasiel vobec nieco take ako hodinkomania. mam 7 ks hodiniek avsak znacky Casio no tu som asi na zlej adrese. :amen: myslim ze toto forum patri hodinkam poriadnych znaciek a inych cenovych kategorii. myslim vsak ze aj casio ma co ponuknut. zaujalo ma to ked som cital ci automaty ci quatrzove hodinky. hodinky su nepochybne dobrou temou na diskusiu ci fora najroznejsieho druhu. boli su a budu sucastou nas. hlavne tych co dokazu ocenit umenie vytvorit nieco ako su hodinky, ocenit ich funkcnost. nemam rad ludi co hovoria ze hodinky su uplne zbytocna vec a ze im staci mobil. hm?! v saune v bazene ci pri inej cinnosti zboznujem otazku kolko je hodin? no ja asi iba tolko. ak by chcel nieco niekdo ohladne casioviek hlavne g-shock som tu. pozdravujem.........

  • "display" wrote:

    zaregistroval som sa tu lebo som rad ze som nieco nasiel vobec nieco take ako hodinkomania. mam 7 ks hodiniek avsak znacky Casio no tu som asi na zlej adrese. :amen: myslim ze toto forum patri hodinkam poriadnych znaciek a inych cenovych kategorii. myslim vsak ze aj casio ma co ponuknut.


    Určitě máš pravdu,Casio má co nabídnou.Pro mě a většinu chronomagorů z řady G-Shock je co vybírat.Co jsou to pořádné hodinky? Každému vyhovuje něco jiného a finační stránka je také dost rozhodující,to bych neřešil.Někdo upřednostňuje mechaniku někdo baterii,to také dost záleží na použití hodinek.

  • Sauna? Horúci vzduch? V Sklených tepliciach teply kúpeľ cca 42 stupňov celzia? Casio GW 9000 Mudman ideálne hodinky do extrémnych podmienok. Ja viem niekomu príde smiešne ak tu prezentujeme casio. Poznám hodinara v BB ktorý uznava casio ako iba predajný sortiment no no nezaostavaju ako značka v nicom. Vy čo máte drahé hodinky asi by ste ich nevystavovali podmienkam ako sauna. Neviem možno áno. Poraďte, možno má presvedčíte o kúpe niečoho dobrého. Moje možnosti su obmedzené. Myslím finančné. Najdrahšie moje su casio PRW 1500 T za 400.-€ a som si vedomí že tu začínajú tie najslabšie z najlepších.

  • Aha G 9000. Môže byť. Tie 56 mám v merku aj ja ale nie su rádiom riadene. A to je asi u mňa podmienka. Moje prvé g-hocky boli DV 6900 ktoré som kúpil pred 16 timi rokmi. Baterka v nich vydržala 8 rokov. Nešetril som ich. Dostávali zabrať . Mám ich vo vytrinke vystavené. Su plné funkčné no je to už história.

  • Tie gw 056 už dlho obzeram. Nie nechcem ich ale zaujali ma. Vyzerajú dobre a dokonca majú všetko čo by mali mať. Seika? Aké su seika? Chcem nejaké ale možno by to mohli byť aj citizeny. Cena okolo 400-500.-€ poraďte mi.....

  • "display" wrote:

    Tie gw 056 už dlho obzeram. Nie nechcem ich ale zaujali ma. Vyzerajú dobre a dokonca majú všetko čo by mali mať. Seika? Aké su seika? Chcem nejaké ale možno by to mohli byť aj citizeny. Cena okolo 400-500.-€ poraďte mi.....


    podivej na tyhle Seiko... :)
    http://info.photowatches.eu/2012/01/myslit…dga003-recenze/

  • Ahoj display, vitaj medzi nami ;) Myslím, že Casio so svojími legendárnymi G-shockmi nesmie chýbať na žiadnom hodinkovom fóre, takže nemusíš mať obavy. Nie je to iba o high-end značkách, ktoré si môže málokto dovoliť. Musí to slúžiť najmä pre reálnych ľudí. Značka Casio skutočne trafila klinček po hlavičke keď vsadila na "nezničiteľnú" radu G-Shock. Aj ja som jedne mal. Bolo to ale dosť dávno. Vtedy ich ešte nosil Jopo v nejakej relácii o hudbe, to si dobre pamätám, no názov relácie už nie :hehe: Bol to model, ktorý mal remienok na suchý zips, proste klasika. A vtedy ma neskutočne fascinovalo aj to, že displej svietil "inverzne", teda, že číslice svietili na žlto a zvyšné pozadie bolo čierne :)

  • Digitálky Casio boli moje vôbec prvé hodinky. V treťom ročníku základnej školy som s nimi mohol vyzerať celkom cool :hehe: . Druhé hodinky som dostal darom (prvé asi tiež :) ) a bolo to opäť Casio viď. foto. Mám ich dodnes. Fungujú spoľahlivo a občas ich aj prevetrám. No a ako každý dobre vie, mať jedny G-shocky nie je nikdy na škodu a to je aj môj prípad. Takže celkovo si myslím, že značka Casio rozhodne patrí do hodinkového sveta a tak ako mňa tak aj veľa ľudí naučila nosiť hodinky....

  • Tiez som mal jedny digitalky Casio este zo zakladnej - sranda je, ze po 15 tich rokoch este stale idu.. sice po zapnuti ILLU displej na chvuilku vypne, ale potom cas ukazuju aj tak..

    inak, ako sa na tie Mudmany pozeram zistujem, ze mi nieco chyba a ze by sa mi jedny tiez zisli.. cena za radu 9000 je cez ebay okolo 90 dolarov co je myslim si celkom OK..

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1: