HUBLOT Big Bang Broderie

  • HUBLOT Big Bang Broderie
    http://www.masterhorologer.com/2015/01/hublot…g-broderie.html

    Jedna z již intimních částí oděvu, která má provokovat a dráždit, je spodní prádlo....a jak to tak vypadá i nový dámský model hodinek značky Hublot, vzdávající hold luxusnímu spodnímu prádlu. Za tímto účelem se Hublot spojil s výrobcem luxusního prádla - značkou Bischoff. Do hodinek zasadili in-house mechanický strojek s automatickým nátahem HUB1110, který je složen z 63 dílů, má 21 kamenů a 42 hodinovou rezervu nátahu. Původně jsem vlákno nechtěl dělat, ale představa dráždivého spodního prádla, ne které mohu nakouknout díky odhaleným hodinkám, to je pro watches fany možnost podlehnout okamžitému poblouznění...jistě, vždy ale bude záležet i na ručce, která tyto hodinky s intimním motivem nosí :)


    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • No neviem ale nejako ma to nenadchlo :) Žiadne emócie to vo mne nevyvoláva :langue:
    Aj keď sa jedná o dámske hodiny ktoré sa mi páčiť nemusia no aj tak :mrgreen:

  • A tak zase keby sa ukazala nejaka slecna iba v tych hodinkach ako nahrada alebo doplnok spodneho pradla, why not :mrgreen:
    Inac to logo je na sklicku, alebo len zle vidim?

    No hej, iba hodinky a logo vytetované na podbrušku (ale len do veľkosti M), jedine ak tak