• Ja by som naopak nespájal takúto modernú technológiu s mechanickými hodinkami. Neviem ale nepasuje mi to k sebe.

  • Tiež mi to nepasuje k sebe. Vyzerá to potom ako keby tam boli mechanické hodinky len z nostalgie. A ani myšlienka, že mi niečo pípa ešte aj na ruke mi nie je sympatická, dosť že toho mám plný mobil a počítač. Aj keď nejaké využitie pre kvalitné smart hodinky by som určite našiel.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Nechápem načo je toto dobré. Na tých pidi displejíkoch je aj tak prd vidieť a nič sa na tom nedá robiť, len ďalšia sprostosť o ktorú sa treba starať a nabíjať ju. Tadiaľto cesta nevedie, technológie budúcnosti povedú inou cestou.

  • Světlo a zase světlo. Kdo přijde v této oblasti s tímto zdrojem energie jako první, jsem zvědav. Osobně souhlasím s kolegy, elektronika a mechanika k sobě tímto způsobem prostě nepatří.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Ja si to ešte viem predstaviť v takej forme, že v mechanických hodinkách by bol na ľavej časti púzdra miniprojektor.. Tak by to nešpatilo hodinky a malo by to aj praktické využitie.. Samozrejme, musel by to byť s časti počítač.. Keď však vidím veľkosť toho náramku, ten chip by možno mohol byť s časti schovaný aj v remienku hodiniek alebo iba v spone na obrátenú projekciu..


  • Mám návrh, ihned po narození implementovat podobný čip na podvěšek mozkový, tím by se vše vyřešilo. Zároveň by každý čip měl naprogramovanou maximální životnost nositele. I tím by se mnohé vyřešilo. Pomocí tohoto čipu napojeného na hypofýzu propojenou na hypothalam, by odpovědní :ghee: určovali, jak bude nositel vysoký, kolik bude mít dětí...a tak podobně. Dokonalé propojení...SexMise hadr a tyhle podobný serepetičky taktéž. Veškeré potřebné informace by se promítaly přímo na sítnici.....destrukční představa lidstva....a začalo to řemínkem.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Ja si to ešte viem predstaviť v takej forme, že v mechanických hodinkách by bol na ľavej časti púzdra miniprojektor.. Tak by to nešpatilo hodinky a malo by to aj praktické využitie.. Samozrejme, musel by to byť s časti počítač.. Keď však vidím veľkosť toho náramku, ten chip by možno mohol byť s časti schovaný aj v remienku hodiniek alebo iba v spone na obrátenú projekciu..

    Toto keď chce človek používať si musí najprv začať holiť ruky?

    "Do téhle šlamastiky nás přivedla naše vlastní tupost a tupost nás z ní zase dostane." H.S.