Glycine Combat Sub - Golden Eye

  • Najnovsi prirastok do rodiny :) Tolko som sa PVD hodinkam vyhybal, az som pri jednych skoncil. A to hned v kombinacii ruzove zlato (luneta, korunka) + cierne (telo) PVD. Glycine mi na otazku o odolnosti odpovedali, ze zatial nemali nikoho, kto by sa im stazoval na olupujucu alebo schadzajucu farbu, tak uvidime.. Urcite na ne budem davat vacsi pozor nez zvycajne, skrabance na tele hodiniek mi bezne vobec nevadia, ale tu to bude asi ine. Snad sa im dlho vyhnem.. :) Zopar dojmov:

    - idealna velkost 42mm, vdaka ciernej farbe posobia velmi jemne/decentne
    - zahnute nozicky perfektne kopiruju tvar ruky
    - hodinky su celkovo dost nizke (hlavne na potapky), urcite by nebol problem ani s koselou (nenosim :) )
    - zlato cierna kombinacia s ciernym remenom je pre mna nezvycajna, ale rozhodne neposobia vulgarne ani nebije do oci
    - textilny remen na povrchu, z vnutornej strany prijemna koza. Pri pohybe trochu vrzga, to sa ale vychodi :)
    - lumi podla fotiek z netu mala byt dvojfarebna (modre indexy, zelene rucicky), ale bud som farboslepy alebo mam vsetko zelene. Indexy su vyrazne slabsie, rucicky svietia pekne. Ako dlho precitam cas este neviem zhodnotit :)
    - sice je lumi slabsia, ale za svetla je pekna biela (predpokladam C1), zelena by kazila dizajn
    - krasne plasticke logo na ciferniku, skoda ze nie aj napis Glycine, ale clovek nemoze mat vsetko :hehe:
    - luneta..vycentrovana velmi pekne :) 60 klikov, pri prekliku posobi neisto, ale po cvaknuti uz drzi pekne. Asi najslabsi clanok hodiniek.
    - prevrtane nozicky velmi (velmi velmi) ulahcuju vymenu remenov, pri troske sikovnosti nehrozi poskriabanie hodiniek.
    - sklicko neviem ci ma vnutorny AR, zatial som nenasiel ziadny farebny nadych pri odleskoch. Vonkajsi nemaju, ale urcite by im to prospelo..

    Zopar fotiek, zial bez dobreho svetla, takze s bleskom :-/
    Povodny remen, este moc nekopiruje ruku

    Tiez original remen, ale z arimanov. Trosku odvadza pozornost od hodiniek, inak super :)

  • velmi pekne glycinky, toto farebne prevedenie je ozaj oku lahodiace.

    Breitling Super Avenger / Breitling SuperOcean Heritage Chrono / Steinhart Aviation Chronograph / G-Shock GW-A1100 / Sea-Gull Chinese Military / G.Gerlach Otago

  • Diky chlapci.. :) Ja ani neviem preco som ich tolko prehliadal, uz davnejsie mi bolo povedane, ze co si ich nekupim. Asi ma stale odradzalo PVD.. :) Ale musim povedat, ze su super, uz sa tesim ked ich uvidim na poriadnom slnecnom svetle :)

  • Tiež gratulujem k parádnym Glycine, dúfam že ti radosť vydrží čo najdlhšie.

    Seiko SBDX001 MM300

    Seiko Samurai Save The Ocean SRPC93
    Seiko SKX009J

    Seiko SBCA001 spirit military
    Casio G-SHOCK GW-M5610

    Casio ARW-310
    Casio W-54US
    Minulosť: Seiko 7002 mod, Longines Hydroconquest L3.642.4.96.6, Glycine Combat Sub 3863.3, Seiko SNM009 Samurai, Seiko SBDC003 Sumo, Seiko SKX007J

  • Damasko/Sinn sa mi nevyhybaju, len mi tam prekazaju elementarne veci :) U Damaska je to napr. farba puzdra a momentalne aj neexistencia tahu. A modely Sinn co sa mi pacia najviac, maju vacsinou zostupnu lunetu, ktoru by som vyuzil iba na zmatenie nepriatela pri stopovani (cize mna). :) Alebo su moc drahe :hehe:

  • Mate pravdu, koza je super. Nylonovy nazivo nie je az taky zly, z beznej vzdialenosti nevidno tu strukturu, je v podstate uplne cierny. Na mojich fotkach to zvyraznil blesk, inac uplne splyva s puzdrom a je "neviditelny". Pohodlie a prevedenie je vsak vyrazne lepsie u cisto kozeneho, nylon ostane len ako alternativa na ozivenie. Ale uz mam na ceste aj cisto ciernu kozku bez presivania, snad sadne :) Potom spravim porovnavacie foto za normalneho svetla.

  • Nieže ťa napadne si ten priehľad spraviť svojpomocne :mrgreen: