FB Fotosúťaž o hodinky ARCHIMEDE:-)

  • "jankoxxx" wrote:

    hlasy dostala takze je na prvom mieste (to ze zrejme ide o nejaky sposob FB "podvodu" je snad kazdemu jasne).


    Kazdemu je to jasne, ale ocividne v tomto pripade to Adminovi nevadi (v mojom pripade mu to uz vadilo) .. prinajmensom cudne

    "jankoxxx" wrote:

    tvoja s dazdnikom mi prisla vtipna, na tu som neupozornoval


    Presne o to islo .. nadsazka. Som rad ze aspon niekto to pochopil :D

  • ..ako sa hovori, za dobrotu na zobrotu :(

    inak, ja som sa z principu prestal zucastnovat(silvester bola vynimka, chlapci ma nahovorili).. po manipulaciach tiez spred roka s falosnymi kontami tu v sutazi, Jankove sutaze s remenmi kde som nevyhral ani raz a bol som tam viac krat stylom 2 kusy so sancou vyhrat 50 na 50 a podobne..

    nie som typ, co by nieco mal vyhrat :D

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

    • Official Post

    Je to smutné, že tie súťaže majú takýto podtón.. Ja robím súťaž v dobrej viere a bohužiaľ nebol som pripravený na rôznych špekulantov.. Darujem hodinky, súťažná aplikácia ma stála dosť peňazí a hlavne času a to mi chcete povedať, že si mám najať právnika na to aby urobil súťažné podmienky, ktoré myslia na všetko..? Myslím, že ani dobrého právnika by nenapadlo osetriť to, čoho všetkého sú Slováci schopní.. To Vám poviem, že to sa na to radšej vys... a súťaže robiť nebudem. Súťaž by mala byť nestranná, ale to nie je o adminovi ale o čestnosti a moralnosti jednotlivých súťažiacich.. To že je niekto klientom Toptime predsa nemôže dopredu z neho robiť víťaza alebo iným spôsobom zvyhodňovať. Od začiatku išlo o verejnú súťaž, takže sa môže zúčastniť každý.. Mne sa tiež najviac páčia Jankové fotky a aj som mu pridal jeden hlas ako súkromná osoba, ale nebudem ho za to inak protežovať. Iba mi je ľúto, že sa môže cítiť ukrivdený, tak ako aj ostatní poctiví súťažiaci.. Keď niekto nerešpektuje pravidlá, nech ide hrať inde..

  • 1. Zle pripravenej sutazi s nepremyslenymi podmienkami nepomoze ani exkluzivny pravnik. Staci pripravit zrozumitelne pravidla na zaciatku a nie ich menit pocas sutaze. To ze si zmenil pravidla v priebehu hry je podla mna tiez spekulacia, pretoze urcitych ludi si znevyhodnil a jednu konkretnu osobu zvyhodnil. Mozno to bolo fakt tvojou nevedomostou, ale v takom pripade sa na tie sutaze naozaj vyse...

    2. Upozornoval som ta este predtym nez som sa zapojil, ze pani Zlatica ziskava hlasy ocividne nepoctivym sposobom, ktory znevyhodnuje ostatnych sutaziacich. Kedze si regeaoval na moje upozornenie dost benevolentne s tym, ze sutaz sa dokonci tak ako je a vyhra ten kto bude mat najviac hlasov, zapojil som sa aj ja. S mojimi pribudajucimi hlasmi si uz mal ocividne problem. Dokonca ti vadilo aj ze mam fotku na stole (i ked nie som sam). Tak ked maju platit pravidla tak potom pre vsetkych rovnake!


    Ja na tie hodinky naozaj niesom odkazany, ale ide o princip. S takymto amaterizmom (ci uz vedomym alebo nevedomym) som sa uz davno nestretol. Mozno si tu sutaz robil naozaj v dobrej viere, ale jej prevedenim si odradil viacero ludi (par znamych co uz tiez objednavali z Toptime boli z tohto pristupu rovnako rozcarovanych ako ja).

  • Peter, ja to vidim tak, ze jediny sposob ako nevdacnej bande ukazat o com je sutazenie by bolo zrusenie sutaze. Ani by som sa ti necudoval, keby toto bola tvoja posledna aktivita tohoto druhu... To mas uz raz tak - podas ruku a odtrhnu ti ju az pri ramene :mrgreen:

  • Už aspoň viete, prečo som sa tejto súťaže nezúčastnil. Táto súťaž sa mala odohrávať, keď už tu na hodinkománii. Toto podľa bolo všetko dobre myslené ale na hovno to dopadlo, čo som predpokladal. Treba túto súťaž zrušiť, alebo ju doviesť do konca. Ide hlavne aj o meno Tvojej firmy. Je to na tebe. :/ ;)

    • Official Post

    To, ze bolo vsetko myslene dobre nemam najmensich pochyb. To, ze to bolo na FB je logicke, kedze je to ucinnejsia propagacia firmy. A to, ze to dopadlo zle, je skoda... No aspon je z coho sa poucit a do buducna uz bude lepsie.
    Ja by som tuto sutaz zrusil a zalozil novu, s novymi pravidlami. Asi by stacilo spravit losovanie ako to ma Janko.
    Drzim palce esqueleto, nenechaj sa znechutit a odradit :super:

  • tak by sa súťaž mohla zrušiť, a vyhlásiť novú, do ktorej by som sa mohol zapojiť aj ja,nie? :désolé1:

    inak si myslím že si esqueleto takú krititu nezaslúži, veď kto Vám dnes prakticky za nič umožní vyhrať nejakú hodnotnú cenu?

    • Official Post

    Díky chlapci za podporu ;)

    To soul:
    1, pani, ktorej fotka ti leží tak hlboko v žalúdku získavala svoje hlasy postupne počas troch týždňov.
    2, ty si získal viac ako 150 hlasov behom 15 minút!
    3, v súťažných podmienkach bolo od začiatku napísané: "Organizátor súťaže (Toptime, s.r.o. / http://www.toptime.sk) si vyhradzuje právo odmietnúť, resp. vymazať fotky, ktoré porušujú autorské práva alebo odobrať hlasy v prípade podozrenia, že bolo hlasovanie zmanipulované!"
    4, Fanpage získala viac ako 2000 "Páči sa mi to". Naozaj si myslíš, že som mal pátrať po každom jednom hlase či nebol náhodou zmanipulovaný?

    Ja k tomu nemám viac čo dodať..

  • Ona tie hlasy vobec nezbierala postupne tri tyzdne, vytvorila si pohodlny naskok a teraz uz len sleduje ci ju niekto neohrozuje. Ked som sa k nej priblizil nemala problem za jedno doobedie nahnat si dalsich 100 hlasov. Ked som jej ukazal ze sa to da aj rychlejsie tak bola v koncoch a zacala ti vypisovat zo svojich viacerych profilov ze bezni ludia nemaju v tejto sutazi sancu, proste ironia

    Mimochodom mne pani Zlatica vobec nelezi v zaludku, ja sa na tom dobre bavim a tesim sa na slavnostne vyhlasenie vitazov. Bude to pekny pluvanec do ksichtu vsetkym ktori sa vobec namahali zapojit sa do tejto sutaze.

    Par dni po odovzdavani cien budem poctivo sledovat bazos, mam pocit ze sa tam budu dat zohnat Archimede s dobrou zlavou

    Viac k tomu tiez nemam co dodat..

  • Do súťaže som sa nezapojil ani ja, ale je to pekný bordel. A ak by vyhrala pani Zlatica :) trébalo by jej tie hodinky doručiť osobne aj s vrúcnym pozdravom :) ( hlásim sa )

  • Ale vtipné debaty tu máme :)
    Ja fejsu nerozumiem, ale snáď by mala možnosť hlasovať len komunita ľudí, ktorí boli pred začatím súťaže v toptime group. Hm...

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-

  • "esqueleto" wrote:

    Lenže mne išlo hlavne o získanie všeobecného povedomia o Toptime, teda nie iba medzi zákazníkmi.. :)

    je ti jasne ze to povedomie je rovake ako pred sutazou ? Ved tie pacisamito hlasy su v podstate ucelove a fiktivne. A ako to tu tak citam renome ti skor pokleslo. Cize cela sutaz ta posuva to cielovej skupiny ludi co ficia na guess hodinkach a vzdaluje od hodinkomaniakov. Neblazni, zrus to a dalsiu sutaz si dokladnejsie premysli.

    • Official Post

    Máš pravdu, na budúce už len medzi skalnými ;) Chcem to ale dotiahnuť už do konca. Bolo by to nefér vyhlásiť súťaž a týždeň pred koncom ju zrušiť.. Navyše, myslím že tá lavína by sa ešte len spustila keď by som to zrušil tyzden pred koncom. S tou cenou som sa rozlúčil už keď som súťaž vyhlasoval.. :)

  • veru, Ivan má kompletne pravdu ... :aille2:

    "ivan_989" wrote:

    je ti jasne ze to povedomie je rovake ako pred sutazou ? Ved tie pacisamito hlasy su v podstate ucelove a fiktivne. A ako to tu tak citam renome ti skor pokleslo. Cize cela sutaz ta posuva to cielovej skupiny ludi co ficia na guess hodinkach a vzdaluje od hodinkomaniakov. Neblazni, zrus to a dalsiu sutaz si dokladnejsie premysli.