FB Fotosúťaž o hodinky ARCHIMEDE:-)

  • Ide do tuheho a big boss sam mi nakazal aby som bol aktivnejsi v hladani hlasov takze prosim kazdeho kto este nehlasoval aby tak urobil a hlavne v moj prospech :) Hlasujte za moje foto!! https://apps.facebook.com/fotosutaztoptime/detail.php?id=5

    Omega Speedmaster Pro

    Glycine Airman Vintage V

    Seiko Presage
    Lanco - vreckace

    Moje remene - http://www.watchstrapheaven.com

    Edited once, last by misoo (April 23, 2014 at 7:27 AM).

  • aj by som sa zucastnil alebo iba zahlasoval no som jeden z tych stastnych co neprepadli Fbooku. :inlove: takze prajem vela stastia

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-

  • Super sutaz, tie hodinky v kvetinaci si totalne zasluzia tu vyhru .. RESPECT !!! :hehe:

    Nevadi ze jej tam hlasuju ludia z Pakistanu a Mexika, poucime sa do buducna.. ale vsetci ostatni musia mat hlasy len zo Slovenska :berk1:

  • ako neviem co sa odohrava na facebuku ale nabuduce by som si radsej zasutazil normalne medzi ludmi tu na fore :cote:

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-

  • "ivan_989" wrote:

    Ani ja nemam konto na fejsbúku ;)

    ja tiež nie som na facebooku, a ani nebudem.
    Preto ma mrzí že sa nemôžem zapojiť do tejto súťaže, zvlásť keď ide o hodinky o ktorých zatiaľ len snívam. :(

  • Divocina je tam koli neprofesionalnemu a amaterskemu pristupu admina - par postrehov do buducna teda aj z mojej strany:

    1. na moju fotku upozornila pani ktora sa stazovala ze tiez by sa chcela zapojit, ale nema sancu proti "Profi" hracom - po kliknuti na jej profil vysvitlo ze je kamaratka s pani ktora bola vytlacena z prveho miesta a sutazila s Guess "hodinkami" (mozno ide aj o tu istu osobu)
    2. po kliknuti na profily obidvoch dam vyjde najavo, ze same vyhladavaju a zapajaju sa do roznych sutazi kde sa navzajom podporuju v ramci velkych skupin, cize tiez su "Profi" a nejde o ziadne hodinkomaniacky
    3. ked som na tuto skutocnost upozornil tak bol moj komentar zmazany
    4. bol som obvineny, ze moje hlasovanie bolo zmanipulovane lebo vacsina hlasov bola zo zahranicia a instrukcie k sutazi boli len po slovensky
    5. ked kliknem na fotku Guess "hodiniek" ktore maju najviac hlasov tak su tam komentare od ludi s menami 'Muhammad Faheem Khan' a 'Ventas Lucy' co tiez ocividne niesu slovaci - upozornil som na to este predtym nez som sa do sutaze zapojil, admin povedal ze to nema ako dokazat a nebude nikoho obvinovat .. teda tato fotka nadalej ostava v sutazi
    6. fotka hodiniek s dazdnikom na stole vraj nesuvisi s temou (neviem ako u vas ale tu vonku dost vytrvalo prsi - takze ta fotka s tohtorocnym letom ocividne suvisi - ale kto nechce ten nevidi), fotka Guess "hodiniek" v kvetinaci izbovej kvetiny uz je v poriadku a suvisi s temou Moje hodinky a leto
    7. pani s Guess "hodinkami" ma na facebooku 42 priatelov ale hlasov ma 440, cize tiez si ocividne nahana hlasy aj inymi sposobmi - v tomto pripade to ocividne problem nieje
    8. ked som na to upozornil moj komentar bol zase zmazany
    9. ja som si z Toptime objednal hodinky v hodnote vyse 800 euro a mal som v plane objednavat si dalsie (svoj nazor som vsak po tychto udalostiach velmi rychlo zmenil), ta zena s Guess "hodinkami" co je momentalne prva, je ocividna podvodnicka a v zivote si z tejto stranky nic neobjedna .. mrzi ma ze uprednostnuje podvodnikov pred realnymi zakaznikmi

  • soul, podla mna to trochu prehanas. ta fotka ktora je prva je letna ci chceme ci nie. hlasy dostala takze je na prvom mieste (to ze zrejme ide o nejaky sposob FB "podvodu" je snad kazdemu jasne). ja sam som upozornil na niektore fotky ktore letne vobec neboli (tvoja s dazdnikom mi prisla vtipna, na tu som neupozornoval ::d ).

    sam som sutaziaci a moja fotka je samozrejme najkrajsia :P , sere ma ze nevyhram :rouge: ale taka je uz raz hra... sam robim na FB sutaze, ale ja davam vyhercov vzdy do zlosovania aby som preisiel praktikam ako vidime na FB.