Poprosím radu, názor

  • Ahojte hodinkomaniaci,
    chcela by som od vás názor, pred tým ako kúpim ::d
    Sledujem hodinkovú scénu ale dámske hodinky sú čiastočne obmedzené tak sledujem všetko, mám viac hodiniek od elegantných dámskych Tagov, neutrálne Certiny po športové monštrá Tissoty a Suunta.
    Ale tieto hodinky Steinhart Marine Timer ma úplne očarili, nevidela som ich naživo ... ale páčia sa mi.
    Chcela by som od vás názor, čo myslíte na občasné nosenie na dámskej ruke? Priemeru 47mm sa obavam :/

  • Ved toho sa bojím, ta veľkosť je už moc. Ale celkovo sa mi veľmi pačia asi vezmem ::d zladim oblečenie, skúsim a pripadne posuniem manželovi.

  • ..nemenovany kolega sa hlasi :D

    su jednoducho velke, bal by som sa hlavne pretrcajucich noziciek cez ruku - ten priemer sa da, hlavne ked je korunka na druhej strane, nebude tlacit o zapastie.. urcite by som si ich ale najskor vyskusal na tvojom mieste :super:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • od tychto som odhovoril kolegu, teraz je spokojny so steinhart marine chronometer a aj tie su dost velke na jeho ruke. chce to riadnu labu ::d

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-

  • "ivan_989" wrote:

    teoreticky sa daju za to usko pri korunke zavesit na retiazku a nosit ako nahrdelnik..


    :mdr3:

    "Do téhle šlamastiky nás přivedla naše vlastní tupost a tupost nás z ní zase dostane." H.S.

  • "ivan_989" wrote:

    teoreticky sa daju za to usko pri korunke zavesit na retiazku a nosit ako nahrdelnik..

    Ale ozaj len teoreticky.......... :hehe: