• Zdravim hodinkomaniakov. Viem ze sa tu riesia hlavne hodne drahe a kvalitne hodinky,ja by som ale chcel vediet vas nazor na hodinky Casio G-Shock GW3000B-1A.Velmi sa mi pacia a potrebujem vediet nazor odbornikov. Dakujem.

  • Keď sa ti páčia a vieš, že je to pre teba to pravé tak bez obáv bež do nich. :)

    "Do téhle šlamastiky nás přivedla naše vlastní tupost a tupost nás z ní zase dostane." H.S.

  • VItaj na fore.. toto su podla mna jedny z tych G-Shockov, do ktorych by som nevahal ist.. Je to taka vyssia rada, ktora pri spravnom type oblecenia a cinnosti neurazi, dokonca by som povedal, ze je na tych vyssich prieckach.. takze smelo do nich ked sa ti pacia :super:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • Takze v prvom rade dakujem za uvitanie na fore a za vase nazory.Musim sa priznat ze som bol pre tieto hodinky v podstate uz pevne rozhodnuty,ale aj tak som chcel vediet co vy na to.Mimochodom pred chvilou som sa vratil z maleho vyletu a hodinky su uz na mojej ruke.:mrgreen: Hodinky vyzeraju fantasticky ba dokonca lepsie nazivo ako na fotkach.Kazdopadne vam velmi pekne dakujem.

  • "cretino" wrote:

    rychlo chceme fotky, informacie, kde, za kolko, aky mali pristup,...... smelo do toho :]


    Takze kupene v malom hodinarstve v Hlohovci.Inak pani predavacka,zaroven majitelka je vystudovana hodinarka a bola velmi ochotna. Cena: 227€

  • Nie ja som z Trencina,ale oplatilo sa mi tam po ne skocit,lebo tam boli za vybornu cenu (inak vsade na nete zacina cena na 265€)a to hodinarstvo je oproti poste na SNP.

  • tak to je potom jasne, pozrel si si aspon najdrahsi stromcek na SK, pokochal namestim a s hodinkami na ruke isiel naspat :) ja mam v HC frajerku uz stvrty rok, ale hodinarstvo som tam asi este nevidel - preto som bol zvedavy :)

    inak gratulacia, nech ti sluzia :super:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • Chalani diki za vase prispevky a mimochodom po par dnoch uzivania som s hodinkami naozaj nadmieru spokojny a kazdemu kto ma rad G-Shocky vrelo odporucam tento model. Mozno je to uchylka,ale obcas sa na ne nemozem vynadivat... :ghee: Su (aspon podla mna) fakt pekne spracovane.

  • ....mam podobny, konkretne model MTG-1000. maju spolocne mozno funkcie mozno ovladanie no mne na nich chyba kusok informacneho displaya. neprehladne ba az kompilovane ovladanie ale hodnotim ich ako top modely od casia. g-shocky ja mozem, mam 6 kuskov a nedopustim na ne. daj vediet s odstupom casu ake su tvoje dalsie skusenosti.