Ake hodinky na efekt ? :)

  • Ahojte...viem ze tato tema je pre vas skor ako päsť na oko, ale aj tak mi budete vediet asi poradit.

    Rad by som si kupil pekne hodinky nieco na styl tychto
    http://tophodinky.mediahelp.sk/detail/panske_…/151-126/type/3

    viem ze niekto tu pisal ze samotna znacka kopiruje zname znacky a toto vyzera byt fejk...tejto "fejkovacej" znacky nakolko povodne K&S idu po 200- 300e alebo tak nejak... (vlastne vdaka gugleniu tejto znacky som sa dostal sem) mne osobne by ale takyto fejk nejak nevadil...pretoze som nenasiel obdobne pekne vyzerajuce hodinky (ja to nazyvam taky cernossky blink blink efekt tychto hodiniek :) )

    Ale uputali ma aj tieto http://hodinky.heureka.sk/adidas-adh2665/
    aj ked viem ze si budete buchat hlavu o stenu kedze adidas a hodinky nema nic spolocne :) ale pacia sa mi :)

    Tak kludne sa pustite do mna znesiem vsetko ale rad by som si nieco vybral - ono ide o to ze to su naozaj (ako tu niekto pisal) hodinky do krcmy - a viete ako to tam byva - mozu sa aj stratit takze ziadne breitlingy :D

    Inak vlastnim tieto > CASIO EF-500D-1A
    http://www.reddeerwatches.com/media/catalog/…500d-1av_03.jpg

    Dakujem za akekolvek rady...

    Edited once, last by misoo (April 23, 2014 at 9:17 PM).

  • Fejk to nebude, kto by to fejkoval :berk2: . Vysoké ceny na ich stránke sú len obchodná taktika, taký odrb typu kúp si hrnce "v hodnote 1000€" "iba" za 500. Viac k tomu nemám čo dodať, nie som módny poradca, ozvi sa keď budeš kupovať hodinky.

  • Dobre tak na tie K&S zabudam :D a tie adidas to su tiez smejdy ? :( ved na bezne nosenie a pouzivanie tomu nema co byt nie ? :)
    Resp. nieco na styl tych casio edifice do 100e ? su nejake znacky ?

  • Podla mna v danej cenovej kategorii ostan pri Casiach. Je to renomovana znacka vo svojej kategorii. Urcite lepsie ako rozne pseudo hodinky typu adidas.


    Sent from my iPad using Tapatalk HD

    Omega , Tissot , Certina , CASIO

  • Adidas: kvalita ktorá sa dá dostať už pri hodinkách za cca. 30 €, zvyšok ceny marketing a značka. Keďže pre Teba sú to dôležité vlastnosti, asi to pre Teba nebude zlá kúpa. Myslím si, že pár rokov budú fungovať.

  • Fuuuuu tolko penez za take ****** X|Ale na efekt super, len je otazka na koho ides ten efekt zahrat, pokial letis po cerstvej maturantke, tak asi niet lepsej volby. Inac skor na hanbu... :-/ Tie Casia su milionkrat lepsie a krajsie! :super:

    Fermuello, tebe som opravil vulgarizmus... :hurt5: :cote:

  • ..nosis aj siltovku s rovnym siltom smerujucim dohora? :hehe:
    Samozrejme zartujem, podla mna si vyber co sa ti paci, nos to a bud spokojny.. Ked po case zmenis priority tak sa sem vrat a najdeme nejake "hodinky" kde uz tie uvodzovky nebudu potrebne :)

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • Nie nie siltovku nenosim a dokonca som si velmi rad precital info tu o hodinkach a o celej tejto problematike...
    ono ide o to ze nejake "pekne" hodinky som pod 150e nenasiel...proste take co sa mi pacia (a su nejakej znamejsej znacky) su od 150e vyssie... :0
    Inak ten chronograf (resp. vacsinou tie 3 male budiky v hodinkach :D ) je nejaka drahsia technologia alebo ako ? dnes som pozeral nejake predajne hodieniek a mali tam aj nejake pekne a lacnejsie hodinky - 60-70e a mali nefunkcne tie chronografy...len "akoze"...na to ze to bol takyto fejk sa mi zdali aj drahe :D

  • Vela aususovych hodiniek su na svoj vykon (materialy, parametre, funkcie...) velmi drahe.
    Pozri si napr Seiko SNZG15K1, tie mas (tesne) pod 150,- a su to hodinky na urovni, s perfektnym vypracovanim, presne, odolne, vodotesne, dobra znacka... Ovela, ale ovela lepsie ako akekolvek modne, alebo fejkove znacky za 150 evri! ;)
    Je to na tebe, daju sa zohnat aj dobre poctive hodinky za cca 100€, staci sa trochu rozkukat na fore, mrknut teoriu a pokial ta nebude bavit bruzdat po internete, zadaj si konkretnu poziadavku a maniaci ti daju nejake tie tipy... :)

  • Este sa chcem opytat co mi viete povedat o znacke Timex ? dobra/nedobra ?

    a este da sa niekde pozhanat remienok na Casio EF 500D ? resp. stacili by mi tie vymenne clanky lebo si chcem
    predlzit remienok a nemam tie povodne ked som ho daval skracovat :|

  • Timex je vo všeobecnosti pohode :) Dosť ale závisí od modelovej rady. Majú úplne lacné modely, tie až tak veľmi v pohode nie sú :langue: Ale spravidla tie drahšie sú celkom fajn. Väčšinou ide o quartzky.. Robia aj automaty pokiaľ viem, ale to by som už asi radšej zvolil nejakú inú značku.

    No a čo sa týka tých článkov pre Casio, to nikde nenájdeš, resp. nikto ti to nepredá. Jedine keď celý nový náramok..

  • dakujem...a este by som sa rad opytal...zistil som ze sa mi pacia hodinky s "velkym" cifernikom aj ked neviem ci je to spravne oznacenie...vacsi pre mna znamena od 5cm vyssie...co som pozeral tak ten priemer sa berie aj napriklad s tlacitkami po bokoch a tak nie ? viete mi nejake odporucit najlepsie napr. do 130 (najlepsie do 100e) s tymto priemerom ?