Čo vás motivovalo stať sa členom hodinkomanie?

  • "Dantechno" wrote:

    Dobry den, na forum jsem se odhodlal prihlasit z nekolika duvodu. Za prve mam rad hodinky. Spise ty levne. Ale hezke. Za druhe se mi nepodarilo zapadnout na konkurencnim foru - neustale jsem tercem posmechu a na srazech dokonce fyzickych utoku. Rozhodl jsem se , ze tady zacnu znovu a s mensi frekvenci prispevku. Budu spis cist.

    Ahoj Dantechno, vitaj medzi nami. Tomu fakt nerozumiem, myslím tie fyzické útoky :| Verím, že tu sa ti nič podobné nestane ;)

  • "esqueleto" wrote:

    Ahoj Dantechno, vitaj medzi nami. Tomu fakt nerozumiem, myslím tie fyzické útoky :| Verím, že tu sa ti nič podobné nestane ;)

    Nechtel bych to rozebirat. On kdyz se nekdo napije alkoholu, tak se neumi ovladat. Jinak dekuji za privitani.

  • "Dantechno" wrote:

    Dobry den, na forum jsem se odhodlal prihlasit z nekolika duvodu. Za prve mam rad hodinky. Spise ty levne. Ale hezke. Za druhe se mi nepodarilo zapadnout na konkurencnim foru - neustale jsem tercem posmechu a na srazech dokonce fyzickych utoku. Rozhodl jsem se , ze tady zacnu znovu a s mensi frekvenci prispevku. Budu spis cist.

    Vitaj na fore :super:
    neviem si zivo predstavit, ze sa zidu fanusikovia hodiniek (gentlemani) a pri pivku sa namiesto zabavy pobiju :grr:
    Kazdopadne si myslim, ze by bola skoda neprispievat (len citat) ked mas vramci temy (fora) moznost prispiet niecim zaujimavym..

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • "cretino" wrote:

    Vitaj na fore :super:
    neviem si zivo predstavit, ze sa zidu fanusikovia hodiniek (gentlemani) a pri pivku sa namiesto zabavy pobiju :grr:
    Kazdopadne si myslim, ze by bola skoda neprispievat (len citat) ked mas vramci temy (fora) moznost prispiet niecim zaujimavym..


    No ja jsem myslel , ze to jsou fajnovy lidicky ale na srazech se jenom chlasta a hodinky co jsem prinesl mi uplne domastili od jidla. Ale to tu nechci rozebirat...
    Jinak , ja moc hodinkam nerozumim ale mam je rad - tak si radsi poctu.

  • "Dantechno" wrote:

    Dobry den, na forum jsem se odhodlal prihlasit z nekolika duvodu. Za prve mam rad hodinky. Spise ty levne. Ale hezke. Za druhe se mi nepodarilo zapadnout na konkurencnim foru - neustale jsem tercem posmechu a na srazech dokonce fyzickych utoku. Rozhodl jsem se , ze tady zacnu znovu a s mensi frekvenci prispevku. Budu spis cist.

    Ahoj aj ťa chcem privítať na tomto fóre. Dúfam, že si medzi nás neprišiel so žiadnymi postrannými úmyslami. Všimol som si tvoj konflikt s užívateľom registrovaným ako Donescobar na fóre chronomag.cz aj na tomto fóre. Na fóre chronomag.cz patríš medzi vážených členov s viac ako 6 700 príspevkami. Viem aj to čo ti pravdepodobne leží v žalúdku, že Donescobar očierňoval chronomag.cz na tomto fóre a následne aktívne ďalej pokračuje v prispievaní a seba prezentovaní na fóre chronomag.cz. Riešte si svoj spor ako chcete, ale myslím si, že tu nikto nestojí o zbytočné provokácie a osočovanie. Lepšie bude a ja budem len rád, keď sa s nami budeš deliť o svoje poznatky a postrehy z oblasti týkajúcej sa hodiniek. :)

    "Do téhle šlamastiky nás přivedla naše vlastní tupost a tupost nás z ní zase dostane." H.S.

  • "EDY" wrote:


    Ahoj aj ťa chcem privítať na tomto fóre. Dúfam, že si medzi nás neprišiel so žiadnymi postrannými úmyslami. Všimol som si tvoj konflikt s užívateľom registrovaným ako Donescobar na fóre chronomag.cz aj na tomto fóre. Na fóre chronomag.cz patríš medzi vážených členov s viac ako 6 700 príspevkami. Viem aj to čo ti pravdepodobne leží v žalúdku, že Donescobar očierňoval chronomag.cz na tomto fóre a následne aktívne ďalej pokračuje v prispievaní a seba prezentovaní na fóre chronomag.cz. Riešte si svoj spor ako chcete, ale myslím si, že tu nikto nestojí o zbytočné provokácie a osočovanie. Lepšie bude a ja budem len rád, keď sa s nami budeš deliť o svoje poznatky a postrehy z oblasti týkajúcej sa hodiniek. :)

    Ahoj EDY, s zadnymi posrannymi umysly jsem neprisel. Presne jsi trefil na hlavicku to , co mi vadilo. Nehodlam zde vyvolavat zadne rozbroje ani putky a SK foru samozrejme preju vsechno nejlepsi. Kazdopadne mojim domovskym forem je Chronomag a to co predvedl tebou uvedeny clen, me nadzvedlo ze zidle. Jsem zaregistrovany na nekolika zahranicnich hodinkovych forech se slusnou reputaci a nehodlam si ji kazit. S pozdravem Dan

  • "Dantechno" wrote:

    Ahoj EDY, s zadnymi posrannymi umysly jsem neprisel. Presne jsi trefil na hlavicku to , co mi vadilo. Nehodlam zde vyvolavat zadne rozbroje ani putky a SK foru samozrejme preju vsechno nejlepsi. Kazdopadne mojim domovskym forem je Chronomag a to co predvedl tebou uvedeny clen, me nadzvedlo ze zidle. Jsem zaregistrovany na nekolika zahranicnich hodinkovych forech se slusnou reputaci a nehodlam si ji kazit. S pozdravem Dan

    Chápem tvoje rozhorčenie ale to už je vec etiky a morálky jednotlivých členov. Holt všade sa nájdu čierne ovce. Pre podobné prípady ma každé fórum svojho moderátora...

    "Do téhle šlamastiky nás přivedla naše vlastní tupost a tupost nás z ní zase dostane." H.S.

  • "EDY" wrote:

    Chápem tvoje rozhorčenie ale to už je vec etiky a morálky jednotlivých členov. Holt všade sa nájdu čierne ovce. Pre podobné prípady ma každé fórum svojho moderátora...

    Ja len dodám, že moje kritika sa netýkala celého chronomagu ale len niektorých užívateľov, ktorý sa púšťali do mňa od začiatku a neprestajne provokovali a aj tuším, že prečo (zaujímavé, že konkrétnym to nevadí). To, že si to dantechno zobral na seba je jeho vec. Keď sa bavíme o morálke a etike tak len dodám, že ja som na jeho osobu žiadnu urážku neuviedol pričom on ma nazval priamo na fóre prasaťom a slizkým čo svedčí o niečom. Takže, aby to bolo jasné, každému ešte raz opakujem, moja kritika ja resp. bola cielená len niektorým užívateľom, a nie celému fóru!

  • no potes koste, jeste jeden podobny z KV a par podobnych z Prahy... a tak nejak to tu nebude zajimavy, nebo teda ne o hodinkach, ale o zavodnich snecich se dozvime vsechno... nezbyva, nez doufat, ze zde moderace fungovat bude...

  • Ahojte, ja som toto fórum objavil pri hľadaní potápiek od Steinhart-u (nakoniec som skončil u Seiko mod. Planet monster:D), hneď som sa registroval, myslím, že niekde medzi prvými (ak nie prvý:D), ale vtedy tu ešte nebolo moc príspevkov, často svietlili nuly, ale teraz sa to celkom rozbieha ako pozerám, držím palce s jeho rozvojom a rád by som sa zúčastnil prinajmenšom formou príspevkov na jeho zveľaďovaní.
    Pre informáciu som hrdým vlastníkom už spomenutých Seiko PM a taktiež Hamilton Jazzmaster Auto Chrono v bielom prevedení. Nasledujúca méta: Pilotky (možno Laco Aachen? ;) )

    Rolex Submariner 16610
    Seiko Monster Orange
    Raketa - spomienka na deda

  • "Tommy_PP" wrote:

    Ahojte, ja som toto fórum objavil pri hľadaní potápiek od Steinhart-u (nakoniec som skončil u Seiko mod. Planet monster:D), hneď som sa registroval, myslím, že niekde medzi prvými (ak nie prvý:D), ale vtedy tu ešte nebolo moc príspevkov, často svietlili nuly, ale teraz sa to celkom rozbieha ako pozerám, držím palce s jeho rozvojom a rád by som sa zúčastnil prinajmenšom formou príspevkov na jeho zveľaďovaní.
    Pre informáciu som hrdým vlastníkom už spomenutých Seiko PM a taktiež Hamilton Jazzmaster Auto Chrono v bielom prevedení. Nasledujúca méta: Pilotky (možno Laco Aachen? ;) )

    Vidím, že si prispel do teórie, takže možno ťa tie Laco Aachen nájdu skoro.. :) Keby nie, mám skladom dvojo ;)

  • "esqueleto" wrote:

    Vidím, že si prispel do teórie, takže možno ťa tie Laco Aachen nájdu skoro.. :) Keby nie, mám skladom dvojo ;)

    ..davas do sutaze dvojo hodiniek? :| :mrgreen: :mrgreen:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • To cretino: Ja som narátal dokonca troje: jedny už ponúknuté do súťaže a dvoje skladom, čo nevylučuje zaradenie do súťaže ::d ::d

    Rolex Submariner 16610
    Seiko Monster Orange
    Raketa - spomienka na deda

  • "donescobar" wrote:

    Presne ako hovorí kolega a chronomagu. Absolútne arogantný, namyslený ako keby oni vymysleli dieru do rúry. Neskutočná arogancia a irónia, povýšenectvo a mohol by som vymenúvať. Tak žial týmto si tvoria mienku sami o sebe..U nás sa hovorí "z blbej diery fúka blbý vietor" :) . Tu na fóre ma hneď stretla príjemná komunikácia s pánom adminom. Láskavý, a bez akýchkoľvek povýšeneckých podtónov pomohol resp. navrhol :) Mne osobne sa tu páči viac!! Oveľa viac ako tam, a želám si, aby sa to tu rozbehlo viac ako u susedov, nech vidia ako sa má s ľuďmi komunikovať slušne a príjemným spôsobom! Čiže držím palce! :) A super fórum, ďakujeme v mene všetkých milovníkov hodiniek! Ešte jedna poznámka, keby bolo fórum aj v "cudzom" jazyku, by som sem vedel určite prilákať kolegov z iných krajín :) Neviem čo na to vážený kolegovia? Len ako nápad

    Myslel jsem, že dostane ban už tady: http://forum.chronom...__fromsearch__1 ,
    když donescobar nabízel, že zajistí falešný záruční karty. ať se ti tu daří. :hehe: