• Nechce sa mi to skusat ale podla mojich skusenosti akonahle zadas SVK ako krajinu dorucenia tak ti to prerata na EUR a vyhodi zalvovy kod…

    Mozte skusit este tieto kody 180SPRING19 a 125SPRING19… prvy je na USD a druhy na CHF... neviem preco mi to v news letters chodi v tychto menach.

    Ale zda sa ze to ma logiku EUR kod bude niekde medzi 110SPRING19 a 120SPRING19... :mdr1:

  • A vy budete platit v Librach? Oni bezne vydavaju dva kupony, jeden je na sumu v Librach a druhy je na Sumu v EUR.

    Chodi mi kupon v librach (v case ked som sa registroval bola len stranka .co.uk). Na susednom fore akurat rozoberali, ze v akej mene je najvyhodnejsie platit a vyslo GBP. Predajca na prepocet na USD/EUR/CHF pouziva menej vyhodny kurz ako davaju tuzemske banky/kreditne spolocnosti, rozdiel je zevraj az 10% v neprospech EUR (podobne, pomerne vyrazne rozdiely mal kedysi iguanasell, tam sa najviac oplatilo platit v EUR na DE stranke). Ja som bol zatial lenivy to overovat :) Kazdopadne ak ma niekto EUR kupon, podelte sa..

    SeikoSan - aj ked som zadal krajinu dorucenia SVK, ostala mi cena v GBP (neskusal som vsak dalsie kroky checkoutu). Iba pri prvej navsteve stranky ma prehodilo z .co.uk na .eu. Ked som prepisal URL, uz ma nechalo na .co.uk.

  • Zatial sa priklanam viac k modrej, ciernych cifernikov mam kopec a omrziet ma vedia presne rovnako. :D K modrej sa da nosit cierny aj hnedy remen, to by som ako problem nevidel (aspon modre Glycine Airmany viem takto kombinovat). Ak budem naozaj kupovat, urcite vezmem na tahu. Remen vylovim daky zo sufliku.

  • Zatial sa priklanam viac k modrej, ciernych cifernikov mam kopec a omrziet ma vedia presne rovnako. :D K modrej sa da nosit cierny aj hnedy remen, to by som ako problem nevidel (aspon modre Glycine Airmany viem takto kombinovat). Ak budem naozaj kupovat, urcite vezmem na tahu. Remen vylovim daky zo sufliku.

    Som za cierne...ale pre mna su dost retro...zostavam pri C60.

    Ides teda objednavat?

  • S pouzitim kodov:

    EU 830E

    CO.UK 660GBP

    Rozdiel cca 70-75EUR.. Takze hej, budem platit v GBP (preklikal som to az k potvrdeniu objednavky, nechalo mi GBP cely cas) :)

    Ktory kod teda mam pouzit pri objednavke C60? cena na stranke CHF 978

  • Som za cierne...ale pre mna su dost retro...zostavam pri C60.

    Ides teda objednavat?

    Este sa rozhodujem.. ? Inac v maji maju predstavit novy model C60, nizsie puzdro a nejake dalsie upravy. Celkovo maju byt 3 rozmery (38, 40 a 42 tusim). Osobne by som pockal, bud sa ti zapaci novsi, alebo je vysoka sanca vychytat dobru zlavu na aktualny.

    Ktory kod teda mam pouzit pri objednavke C60? cena na stranke CHF 978

    Preco CHF? GBP vychadza lepsie (aspon teda pri porovnani EUR a GBP) ? Jednotlive kody pre kazdu menu su v prispevku od lordsofta.

  • dik za info o novom modeli...mozno pockam...uvidim.

    Neunikli nejake fotky na verejnost?

    Myslis ze by mohla byt este lepsia cena na stary ako teraz s kuponom?

  • dik za info o novom modeli...mozno pockam...uvidim.

    Neunikli nejake fotky na verejnost?

    Myslis ze by mohla byt este lepsia cena na stary ako teraz s kuponom?

    Foto iba tato, nacrt konceptu. Hodinova rucicka je vyrazne ina, ale kto vie ci sa dostane do finalnej verzie.

    S kuponom mas teraz cca 15% zlavu, vo vypredajoch sa daju uchmatnut za 30% dole, niektore menej predavane modely az 50%. Ale je tazko predpovedat buducnost a ci zrovna tvoj model bude v akcii a akej.. :)

    2019-01-31-9-11-36.jpg

  • Nevadil ti aj trojzubec misoo? :P :D

    Kratke video C65 vintage automatic. Modre na mna zmurkaju coraz viac, asi uz nezvladnem dlhsie odolavat..

    External Content vimeo.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.