Pokec o nicom s flaskou piva alebo stamperlikom v ruke :)

  • popijkam sirupy proti kaslu a poskulujem po Sinn 103 ST SA......ta angina mi zacina liezt na mozog

    Steinhart Ocean Vintage Military

    • Official Post

    Helou boys, musim sa podelit o vcerajsi hodinkovy zazitok... Vcera som bol v Prahe s kamosom, bol si vyzdvihnut nejake stare rodinne hodinky zo servisu Knespl a Majzlik. Baby sme vylozili v centre na shoppinG a my sup tour de hodinky.
    Zacalo to navstevou chronoshopu, konecne som videl vsetky tie zname hodinky, ktore som na obrazkoch a videach videl asi milion krat... a musim potvrdit znamy fakt, ze nazivo je nazivo. neprijemne ma neprekvapili ani jedny, snad len plechovo posobiaci tah/spona na Sinn U1. Hodinky super, aj diskutabilna luneta podla mna v pohode, no ta spona cisty plech... Naopak velmi pozitivne ma prekvapili hodinky zn. Glycine, vsetky vyzeraju nazivo lepsie, ako na fotkach. Najma modely Incursore a Combat. Take Combat 6 by som si vedel predstavit na ruke. Najviac ma zaujali s modrym cifernikom, krasne vypukle sklicko a lestene indexy a rucicky. Posobili na mna takym chlapskym elegantnym stylom. Velkosti su 43 a 36mm, no nazivo posobia vacsim dojmom, myslel som si ze su to 44-45ky a 39ky a vravel som si, ze skoda ze nerobia 42ky, boli by na moju ruku optimalne. Tie 43ky idealne pre niekoho s vacsou rukou. Krasny tah a aj na kozi vyzerali perfektne. Tento model vrelo odporucam kto chce elegantno-sportove univerzalky!
    Dalej ma velmi pozitivne prekvapili Damasko DA47, s tou lunetou vyzerali na mojej ruke idealne a ta luneta... tocil som kadeco, no toto je bezkonkurencne najlepsia luneta aku som kedy tocil! A to som toho netocil malo... Sila na pootocenie optimalna a vola v ramci kliku 0,000%! Samozrejme obojstranne otocna, proste ideal po vsetkych smeroch! Velka skoda, ze nemaju vlastny tah, prisaamvacku ze by som ich uz mal doma!! (DA44)
    Tiez ma prijemne prekvapili aj hodinky Traser, tie ich cierno-biele modely, myslel som ze je to obycajny plast ako napr. Gcka, no nazivo parada, kvalita a robustnost!
    Este aj Meistersinger, tie s bielym cifernikom naaaadhera, hned by som ich bral ako oblekovky...
    Proste krasny den vcera... nevynechali sme ani Parizsku ulicu so snad vsetkymi top znackami co poznam... konecne som nazivo videl AP Royal oak a potvrdilo sa mi, ze su to moje top hodinky a su podla mna vo vsetkom dokonale. Idealne univerzalky, no zaroven ta cena, tak neviem ci by som ich dokazal denne nosit... :)

  • pekne miško....v septembri mám cestu cez Prahu, tak sa tam jednoznačne pôjdem pozrieť aj ja....nemali tam aj Sinn 103 St Sa? :mrgreen:

    Steinhart Ocean Vintage Military

  • Kedy sa bude vystava konat?

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...

  • Popíjam vínko California ( ružové) a k tomu Cohibu........a je mi dobre......... :alcool1:

  • "obchodnik-o3" wrote:

    tak si supnem jedno orosene tmave

    Na zdravie ti prajem :alcool1: .....