Damasko DA34 aneb Hystéria doma

  • Sedel som a písal som. Vtom sa ozval domofon (a nie je to žiadna symfónia). Zľakol som sa, sviňa poštár. Vraj dáky balík, ale poštár má dneska zachrípnutý hlas: hm, divné, divné. Ako schádzam po schodoch, potláčam zlosť a rozmýšľam, že kto nám mohol niečo poslať. Žeby švagriná vianočné darčeky - tie, čo nás mali pred 6 mesiacmi "strašne potešiť" a čo sme nikdy nedostali? Otváram dvere a vidím nejakého iného poštára, nie toho svojho. Ten má takú nášivku na tričku, Fe**x. A vtedy mi to napadlo, áno, až vtedy... Moje Damaskoooooooo :pompom:

    Konečne. Už som ani nerátal dni. Nadja Damasko mi nenapísala, že mi už poslali hodinky. Nevadíííí. Otváram balík a prvý dojem: ty brďo, hľa nemecká kvalita.

    No... idem si zabehať, napíšem potom viac o svojom výbere, vzťahu s touto firmou a hodinkách.

    Zatiaľ zlú fotku (a mám iba mobil, tak tie ďalšie nebudú o moc lepšie, sorry):

    jo, roztloukáš ty kraby a slunce se ti třpytí v pivu.

  • Nadhera, gratulujem. :amen:
    Na nedavnom stretku v BA som si zopar Damsko ohmatal a musim priznat, ze ma oslovili tie ciste linie, dobra citatelnost, celkove spracovanie.
    A od zadu sa je tiez na co pozerat. :]
    Nech ti sluzia a robia radost.
    Tomas

    Breitling Avenger Seawolf Chrono
    Steinhart Ocean One Black
    Marathon GSAR
    Casio GW-9200-1 "Riseman"

    Casio GW-9400-1 "Rangeman"

    Vostok-Europe AN-225 MRIYA
    Prim Sport 1, Prim Sport 2

  • Ďakujem, chalani! :super:

    Po niekoľkých hodinách, čo môžem na tú svoju novú hračku povedať? Pri športe mi slúžili, ako som očakával. Čitateľnosť pri behu je výborná, pri veslovaní taktiež. Tá sekundovka vyzerá nielen velice príťažlivo, ale je aj praktická.

    Čumel som na ne asi tak 15 minút, či nedokážem nájsť dáky nedostatok alebo chybu v spracovaní. Zatiaľ nič. Ak nájdem, poviem. Remeň je tiež veľmi kvalitný, pružný a, keď je mokrý, uschne za niekoľko minút. Ale teším sa na ručne vyrobený remeň od nášho Jana :)

    Komunikácia s Nadjou bola taká... no všelijaká. Vždy odpovie, niekedy ale po dvoch-troch dňoch a nie na všetky otázky. Je však vždy príjemná a snaží sa zákazníka uspokojiť.

    A prečo Damasko? Chcel som hodinky, ktoré by som mohol nosiť v každej situácii. A hľadal som rodinný podnik, lebo som chcel kúpiť hodinky, ktorých cena zodpovedá reálnej kvalite toho časomeru a nie množstvu reklám a platom hercov a iných VIP v tých reklamách. Nebaví ma platiť za hodinky plus všetko okolo nich. Je to samozrejme iba moje vnímanie a moje presvedčenie.

    Bol som veľmi spokojný s Archimedkami Outdoor, ale chcel som odolnejšie púzdro a lepšie spracovaný ciferník. Samozrejme za rozumnú cenu. Zatiaľ som viac ako spokojný.

    jo, roztloukáš ty kraby a slunce se ti třpytí v pivu.

    • Official Post

    Myslim ze mame podobny nazor na znacky hodiniek :super: Aj ked ma nieco do seba aj zvucne meno... Tak trochu ma prestava bavit kazdemu vysvetlovat co je to Steinhart :mrgreen:
    Skoda ze Damasko nerobia vacsie, tie tvoje vo velkosti 44 by ma vedeli namotivovat... :gene3:
    A pls skade a za kolko si kupil? Ja som nasiel len nejaku US stranku kde boli za 1400 usd...?

  • "misoo" wrote:

    A pls skade a za kolko si kupil? Ja som nasiel len nejaku US stranku kde boli za 1400 usd...?

    Priamo u nich :) Napísal som mail Nadji Damaskovej. Tam som uviedol, ktorý model chcem a že by som aj chcel niečo vyryť na spodok púzdra. Zaplatil som prevodom a za približne 3 týždne mi vyrobili túto krásku :merci: Za 988,50.

    Dík Obchodník!

    jo, roztloukáš ty kraby a slunce se ti třpytí v pivu.

    • Official Post

    Palec hore k výberu :super: A súhlas s nižšie uvedeným..

    "Dejinytrávy" wrote:


    A prečo Damasko? Chcel som hodinky, ktoré by som mohol nosiť v každej situácii. A hľadal som rodinný podnik, lebo som chcel kúpiť hodinky, ktorých cena zodpovedá reálnej kvalite toho časomeru a nie množstvu reklám a platom hercov a iných VIP v tých reklamách. Nebaví ma platiť za hodinky plus všetko okolo nich. Je to samozrejme iba moje vnímanie a moje presvedčenie.

  • "Dejinytrávy" wrote:

    Priamo u nich :) Napísal som mail Nadji Damaskovej. Tam som uviedol, ktorý model chcem a že by som aj chcel niečo vyryť na spodok púzdra. Zaplatil som prevodom a za približne 3 týždne mi vyrobili túto krásku :merci: Za 988,50.

    Dík Obchodník!


    takze tvoje su uz tiez nepredajne? :)

  • "jankoxxx" wrote:

    takze tvoje su uz tiez nepredajne? :)

    Ťažko predajné, áno :) Tie máš tiež niečo vyryté?

    jo, roztloukáš ty kraby a slunce se ti třpytí v pivu.

  • "jankoxxx" wrote:

    2 skrabance :mrgreen:

    Šak škrabance naopak zvýšia cenu tých hodiniek. Že ako si to dokázal... Übermensch!

    "misoo" wrote:

    Hmmm super! A co si si dal vyrit? Napis Patek Philippe?

    "Kôrka" :langue3: A keby značku: A. Lange & Söhne, a rovno na sklíčko!

    jo, roztloukáš ty kraby a slunce se ti třpytí v pivu.

  • pripajam sa ku gratulacii...nadherne!...Ked budem velky aj ja si take Damasko kupim :)

    Steinhart Ocean Vintage Military

  • "Vindo" wrote:

    pripajam sa ku gratulacii...nadherne!...Ked budem velky aj ja si take Damasko kupim :)

    Díky. A kúp si, budeš šťastný ako blcha ;)

    jo, roztloukáš ty kraby a slunce se ti třpytí v pivu.

  • Hodinky, ryby a Suze (horec)... Nič viac mi netreba!

    Buďte rozumní
    dajte si poldecák
    horca.
    Viete, že
    vaše zdravie na tom závisí.

    jo, roztloukáš ty kraby a slunce se ti třpytí v pivu.