Jaké hodinky nosí VIP, (ne)znami ludia, ...

  • mas niekoho z nasich tenistiek, ktori by vyhrali finale WTA?

    ked ona odisla, tak nas FED CUPovy tim isiel do vecnych lovist, ona vzdy makala na 100%.

    hantuchova husarova schmiedlova je ich viac co vyhrali niektory turnaj wta .... cibula ako tenistka bola fajn .... socialne povedomie sa v cloveku formuje mimo kurtu a ona mimo kurt chodila len malokedy....

  • Cibulkova bola najvyssie v rebriku WTA a ako jedina vyhrala finale WTA, ma aj najviac titulov z okruhu - 8. Spolu s Dominom vyhrali HOPMAN CUP.

    Daniela spravila obrovske penzum prace pri nasom FED CUPovom vitazstve + 5 titulov WTA.

    Janette bola hlavne hracka na 4-hru, tam vyhravala tituly - 23.

    mna bulvar nezaujima, ja som ju bral ako tenistku, ostatne ide mimo mna. tie okamihy, ktore nam vsetky spominane pripravili, sa tak skoro opakovat nebudu.

  • Ronaldo predviedol na ruke počas prechádzky Bratislavou tieto mega-luxusné hodinky značky Jacob & Co. Podarilo sa nám zistiť, že tieto Ronaldove skvosty sú vyrábané na mieru a sú zdobené diamantami stoja šialených 700-tisíc eur. Ronaldo je ambasádor tejto značky a dá sa špekulovať, že všetky tri kúsky hodiniek dostal zadarmo. Zdroj: https://sport24.pluska.sk/

  • zeby som bol z nich nejako odviazany sa neda povedat, ale ja som iba laik ...

    tak potom aj ja som laik,

    Jacobky su asi najma pre slavnych bohatych sportovcov a rapperov :)

    a ten bratislavsky kusok by mohol byt tento:

    Caviar Tourbillon Baguette Blue Sapphires | Jacob & Co

  • Ano myslim ze pre nas su tieto znacky asi vzdialene ale viac viem pochopit tu cenu ako napr. pri R.M. Je to tourbillon a kedze Jacob je predovsetkym obchodnik s diamantmi tak je to vlastne sperk kde tu cenu robia raritne kusky rozmerovo na vlas rovnako vybrusenych a presne farebne totoznych diamantov ktore na 1 kus takychto hodiniek trva zohnat aj jemu viac rokov. A to len koli tomu aby sa nejaky ''saso'' s nimi mohol blysnut na jednej akcii :) :/

  • Taký Diego to istil…vždy nosil dvojmo:

    … hold … božie ruky