G-shocky (anketa:)

    • Official Post

    Privítali by ste v portfóliu Toptime hodinky značky G-shock?? 15

    1. áno (3) 20%
    2. nie (3) 20%
    3. áno - a možno by som si ich aj kúpil..:-) (9) 60%

    Všimol som si, že tu na fóre, ale aj na iných fórach je značka Casio so svojími G-shockmi pomerne obľúbená. Každý správny hodinkomaniak totiž potrebuje mať vo svojej kolekcii aspoň jedny hodinky na šport alebo iné aktivity, ktoré si vyžadujú určitú odolnosť. Tieto predpoklady dokonale splňujú G-shocky, a myslím, že sú akceptované aj ľudmi, ktorí preferujú mechanické hodinky, ale nechcú ich brať na bicykel, motorku, plaváreň a pod. O G-shocky sa väčšinou nikto nebojí, pretože sú na to stavané a ani ich cena nie je žiadna horibilná. Preto by ma zaujímalo, či by ste privítali, keby som túto značku pridal do môjho portfólia..? :mrgreen: Či to tam bude pasovať, tým si nie som celkom istý, ale ako podpora predaja by to mohlo byť celkom fajn..

    Vytvoril som anketu. Pri odpovedi nie, budem rád keď uvediete dôvod.. ;)

  • Neviem, nemám nič proti Casiam, ale do Tvojho sortimentu mi nesedia. Dokonca by som si ich možno u Teba aj kúpil (ak by som ich raz kupoval), ale stále mi to nesedí.

  • vela ludi hlada prave G-Shocky ako nastupcu svojich starych Casio co mali kedysi ako maldistvy/deti, takze tou cestou by sa mozno prepracovali aj k ostatnym znackam, ktore predavas.. mozno by okrem toho zavitali aj na forum a zistili, ze tie mechaniky predsalen za to stoja a ich dalsou investiciou by boli prave nejake seriozne hodinky :D Druha vec je, ze sa ti to tam moc nehodi :taistoi:

    okrem toho mozno dost zavisi aj od ceny, za ktoru by si ich predaval - pretoze v tomto je podla mna ebay dost velka konkurencia, nakolko cena G-Shockov nepresahuje casto cenu 150€, teda dojdu asi bez preclenia a dodatocnej DPH

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

    • Official Post

    No aj keby som ich nemal oficiálne v ponuke, mohol by som s nimi aspoň nadviazať kontakt. Určite by to bolo dobré aspoň ako podpora predaja. Napríklad, G-shocky ako vecné ceny na fóre, ako bonus k serióznym hodinkám a pod.. :) Napadajú ma rôzne veci.. Zatiaľ sú výsledky hlasovania dosť pozitívne.

    • Official Post

    ja som za vsetkymi desiatimi. samozrejme bude zalezat od ceny, ale pokial bude rozumna, za par evri sa mi nebude chciet riesit ebay, aj ked problem s tym nemam. myslim ze by nevadilo mat na stranke nejaku "outdoor" sekciu s Gckami. aj seyia japan ci ako sa ta oblubena stranka vola, predava Gcka. ja v tom nevidim nic zle.
    nieco odolne budem riesit, co by mi nebolo luto nosit na sport, opekacky a podobne rizikove aktivity. boli mi odporucane aj nejake 5ky od seika, tie by to vsetko mali tiez vydrzat, no asi by mi ich bolo luto. takze radsej planujem Gcka alebo Suunta. proste nieco plastove bez mnozstva ozubenych koliecok...

  • Zatial mam 3 x G-shock a cislo nie je konecne :-).


    Sent from my iPad using Tapatalk HD

    Omega , Tissot , Certina , CASIO

  • "esqueleto" wrote:

    ... ako bonus k serióznym hodinkám a pod.. :) Napadajú ma rôzne veci..


    Osobne by som k serióznym hodinkám radšej lepšiu cenu namiesto Casia, ktoré nechcem ;) .

  • "Spen" wrote:

    Akože nič nie je zadarmo a nikdy som nemal rád, ak dostanem k tovaru niečo, čo nechcem, namiesto toho, aby predajca radšej optimalizoval cenu toho, čo chcem.

    ..pod tento nazor sa rad podpisem :super:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • Ak to bude podpora predaja, ako hovoríš, tak jasné, je to dobrý nápad. A páči sa mi, ako vidíš a koncipuješ predaj hodiniek. Ale na druhej strane, tvoja ponuka by tým troška stratila na súvislosti. Myslím si, že je málo športov alebo aktivít, pri ktorých človek naozaj potrebuje G-Shocky. Hovoril som o tých Archimedkách v inom vlákne, ale je fúra takýchto hodiniek, čo vydržia nárazy, otrasy ap., proste také extrémne zaobchádzanie.

    jo, roztloukáš ty kraby a slunce se ti třpytí v pivu.

  • ja by som sa dost cudoval keby medzi tymi nadhernymi hodinkami co sa tu predavaju zrazu vykukli digitalne plastaky :malin2: ale inak mi je to asi fuk, lebo viem na ake kusky si kliknut :P

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-