Fórum prístupné cez mobilné zariadenia (Tapatalk)

  • Ked pozeram forum cez Tapatalk, tak vidim vsetky obrazky. Ale cez PC sa mi casto stava, ze od niektorych uzivatelov vidim iba link, napr:

    Code
    Stepecken:
    Aviation su tak na ruku 19+ podľa mna 
    Vôd foto na ruke cca 20+ vďaka begi [img]http://img.tapatalk.com/d/13/10/27/7ebaty3u.jpg[/img]

    Neviete cim to je?

  • aj ja ked som odoslal cez tapatalk fotku, tak ukzalo vo fore iba link.. :faché:

    Steinhart Ocean Vintage Military

  • moja fotka, co som posielal cez obed do temy "co mate dnes na ruke" bola este v pohode, apson mne sa zobrazovala dobre cez tapatalk aj cez PC..

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • "Vindo" wrote:

    aj ja ked som odoslal cez tapatalk fotku, tak ukzalo vo fore iba link.. :faché:


    Presne tak
    Mne to robí ten nový tapatalk iba tu na chronomagu je to ok

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m

  • Mne tuna nejdu fotky vobec. Po akoze vlozeni fotky sa objavi tlacidlo OK a po stlaceni je prispevok aj tak prazdny. Na chronomagu ci breitlingsource to ide... Tato verzia pre WP8 je hodne chronacna...


    Sent from Lumia 920 using Tapatalk

    Breitling Super Avenger / Breitling SuperOcean Heritage Chrono / Steinhart Aviation Chronograph / G-Shock GW-A1100 / Sea-Gull Chinese Military / G.Gerlach Otago

  • chrobačná


    Sent from Lumia 920 using Tapatalk

    Breitling Super Avenger / Breitling SuperOcean Heritage Chrono / Steinhart Aviation Chronograph / G-Shock GW-A1100 / Sea-Gull Chinese Military / G.Gerlach Otago

  • Si ma dostal, ja už ani neviem ako vyzeral ten starší :mrgreen:
    Tento nový má pri pridávaní fotiek napríklad zabudovaný taký jednoduchý editor, to tuším v starom nebolo a príde mi svižnejší. Ja som ho nekupoval, mám ho už dlho, ešte od testovacích verzií, ktoré boli zadarmo. Oni to potom zablokovali aby si si to musel kúpiť, ale zabudli na jednu vec a to že keď máš na domovskej obrazovke spravený widget na konkrétne fórum, tak pre ten widget to ich blokovanie nefunguje. Programátor to úplne neodhadol, aj mne sa stáva :gene3:

  • Miso toto v princípe nie je update, ale nová aplikácia. Aspoň beta verzia tak fungovala. Ostal mi nainštalovaný pôvodný aj nový Tapatalk ;)
    Inak prvé verzie bývajú deravé ako rešeto, nevyladené, plné chýb, takže updaty majú svoj zmysel.

  • mne na iOS 7 automaticky prebehol update. čo sa týka toho vkladania obrázkov do príspevkov, môžem potvrdiť že pri vkladaní cez Tapatalk z iPadu my tiež ukázalo v Safari len linku. Pri vkladaní z iPhonu sa mi to nestalo. :désolé1:

  • Mna donutilo instalovat novy tapatalk pri prechide na novy iphone 5S. Viac mi vyhovoval povodny ako toto cudo. Hlavna ikona hodinkomanie je cela rozbita akoby roztiahnuta. Co sa mi paci je listovanie vo vlakne pohybom prsta medzi stranami a zobrazovanie fotografii v galerii aj ked su z externeho image hostingu. Inak mi to pride cele nejake pomalsie, ale da sa s tym zit..


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...

  • Jj, skusal. Vyhodi mi okno s tlacitkom OK a nic nevlozi...

    Sent from Lumia 920 using Tapatalk

    Breitling Super Avenger / Breitling SuperOcean Heritage Chrono / Steinhart Aviation Chronograph / G-Shock GW-A1100 / Sea-Gull Chinese Military / G.Gerlach Otago