• Fasa online app na odstránenie objektov z foto 👍 chce to trocha cviku ale dá sa. Poznáte niekto niečo lepšie free?

    Remove Objects from Photos - AI Image Eraser tool hama.app
    An AI image eraser that makes it simple and easy to remove unwanted people, objects, text, and more from your photos or images. Just brush over the part of the…
    www.hama.app

    A stitch in time :D

  • Fasa online app na odstránenie objektov z foto 👍 chce to trocha cviku ale dá sa. Poznáte niekto niečo lepšie free?

    https://www.hama.app/

    … niesu najnovšie no kameňom som ich apgrejdol

  • .... prave sme sa so ženou "dohodli" na letnej dovolenke... mala dve podmienky... musi tam byt more a musi to byt juznejsie nez skandinavia....

    ... vybral som Skotsko;)... ( teplu stravu tento tyzden asi neuvidim) vzdy som chcel ist na ostrov Skye kvoli prirode .....skotsko ma urcite co ponuknut ... ak Vas okrem klasicky dohladatelnych vychytavok nieco napada sem s tym pani... beriem si terenny mini kamper prives .... spime nadivoko... cca 20-25 dni

    Galapagy, Ohnova zem, Patagonia ....

  • nedalo mi to sem nedať :thumbup:OK

    .... clovek o ktorom hovori sa stratil niekde v prvej vete

  • Pepescom: skvělé. Díky.

    Typický PRIMitiv, a proto mi dělají upřímnou radost Ladičky, Orlíky, Spartaky, 97-čky, 96-ky, Diplomaty,Eleganty, Traktory, všemožné Sporty, Bauhausy, Hindy, Linee a dalších několik kusů všemožné havěti, jako třeba Piaget, Rolex, Panerai, Omega, či Perrelet .....

  • Dnes mi prišla nová klávesnica (náhrada za asi 15. ročnú, ktorá mi v piatok odišla) :)

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • ... v 15 som tiez par krat odisiel z domu .....ona sa vrati