Čo mi dnes zdvihlo tlak...

  • "cretino" wrote:

    Ivan, ak by tak aj nahodou bolo, pochybujem, ze by si tu celebritu poznal :diable:


    hm, to je pravda. Tak by som sa slusne toho sofera tahaca s breitlami spytal reku kdo si ty ? A on ze ja so tenaten. Ale kedze ja vip-ov moc nepoznam tak ani jeho meno by mi nic nehovorilo. A keby som sa ho spytal este ze reku neni si si ty nejaky Vip, tak by ma mohol oklamat. Sakra. Tusim mi je odoprene sa nasrat kvoli celebrite co soferuje kamion s brajtlami. Lebo nemam ako to zistit. Ach jaj.

  • mozno by to bol jeden z tych nafukanych rychlokvasenych VIP co by sa po otazke na jeho meno s tebou uz ani nebavil ked ho nepoznas - odradil by si svojich 16 prevodovych stupnov a tiahol by tam, odkial prisiel :]


    spät ale k teme, som inak rad, ze nie som jediny komu prislo normalne, ze ma autobusar Tissoty :P

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • "Spen" wrote:


    Tak v prvom rade, vodiči autobusov zarábajú v nominále relatívne dosť (príplatky za nočné, víkendy, sviatky, nadčasy, zmennosť a pod.), určite dosť na to, aby si kúpil hodinky.
    Ak si ich nekúpil sám, mohol ich dostať buď od rodiny, ale kedysi bývalo zvykom, že vodiči dostávali hodinky pri jubileách od SAD, čiže to je ďalšia možnosť. Tie hodinky skutočne nie sú až tak drahé, aby sa mu na ne nezložili deti, či napríklad kolegovia v práci, alebo podobne.
    Tvoje zdvihnutie tlaku absolútne nie je namieste, ten vodič môže bez problémov zarábať viac ako Ty, ale niet mu čo závidieť, inak dopyt po vodičoch autobusov je vždy, dokonca aj košická MHDčka ich zháňa, ak máš záujem, smelo do toho ;) .


    som si toho vedomi co si napisal .. to my asi ranne slunicko pripieklo na mozok abo co toto leto toho roku je proste pre mna zabyjak

    ved nech mu tie tisotky sluzia nadlho maju u mna palec hore :super:

    A panove soferovi dajme pokoj nech sa mu nečka pri soferovani ;)


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1

  • Mne to tiež príde celkom normálne, ze ma šofér Tissot. Ja som teraz nezamestaným, dokonca kvalifikovaný v sociálnom systéme ako občan v hmotnej núdzi a tiež vlastním viacero hodiniek. Niektoré sú drahšie ako Tissot. To akože by som ich mal teraz predať aby som nemal žiadne alebo mal hodinky ktoré prislúchajúcu môjmu momentálnemu spoločenskému postaveniu :hehe: ? Mi to pripomína tie tézy pomer výšky platu a ceny hodiniek. Všetko je to asi len otázka priorít.

    "Do téhle šlamastiky nás přivedla naše vlastní tupost a tupost nás z ní zase dostane." H.S.

  • "ivan_989" wrote:

    Edy tak drzim palce nech sa ti to zvrtne k lepsiemu. A mozno jedneho dna budu tie tvoje hodinky na tvojej ruke svietit vo vlakne co nosia Vip, kto vie :]


    Dakujem, Ivan nastastie v mojom prípade to nie je az take zle ako by mohlo byt. Ja budem radsej nech svietia vo vlakne co mate dnes na ruke, ale hlavne nech robia radost.

    "Do téhle šlamastiky nás přivedla naše vlastní tupost a tupost nás z ní zase dostane." H.S.

  • TYZDEN bez .... X PERIE L ... to de sme ... :rougefaché: dajak dlho ta reklamacia trva na to ze telefon bol pouzity iba jeden den :rougefaché:


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1

  • "rozgon" wrote:

    TYZDEN bez .... X PERIE L ... to de sme ... :rougefaché: dajak dlho ta reklamacia trva na to ze telefon bol pouzity iba jeden den :rougefaché:


    Ak si ho mal iba jeden deň, tak ti ho mali v predajni vymeniť za druhý a nie opraviť.

  • Ak si ho mal iba jeden deň, tak ti ho mali v predajni vymeniť za druhý a nie opraviť


    je brani na pausal ... tak povedali ze ak sa ani z ich strani nebude dat opravit ze potom bud vimenia kus za kus alebo tel v podobnej hodnote :grr:


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1

  • "rozgon" wrote:

    lenze tam mohola byt na vine dvojita vada ...but samotni ... soft abo chip ...

    cize to nebola vada z vonka ale z nuka :naah: kuca paca ..

    Mal si žiadať výmenu a nie opravu. Bol to predsa nový kus a ešte k tomu vnútorná závada......

  • "kupec" wrote:

    Mal si žiadať výmenu a nie opravu. Bol to predsa nový kus a ešte k tomu vnútorná závada......

    presne :super:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • "mathyk" wrote:

    zahoď ho a kúp poriadny... :D


    i tuto moznost zvazujem,ze ho predam a kupim new / cez inter. alebo z obchodu lebo tie sa nekazia ..

    Spen >
    z casu na cas mrzne a restartuje sa ... a to je uz po prvej reklamacke .. :rougefaché:


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1

  • Skusil by som nahodit necustomizovanu/alternativnu ROM, tie paskvily od operatorov su casto plne bugov. Alebo si to aspon rootni a povyhadzuj blbosti co bezia na pozadi a pravdepodobne ich nepouzivas.. XDA je pekny zdroj informacii ;)

  • ja by som navrhoval kúpiť jablčný telefón...
    nie telefóny s androidom či ako sa to volá.
    Teda ak chceš niečo rýchle, stabilné a s podporou.

  • Mathyk +1

    Mám 4s biely aj čierny a nieje nad to. Mal som od htc one x až po galaxy note II skoro všetko a skončil som pri jablku a nelutujem. Kto vyskúšal vie

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m