Čo mi dnes zdvihlo tlak...

  • to este prezijem, horsi pocit je, ked prides na miesto kde si nechal hodinu dozadu auto a tam uz stoji ine :) niekde vyhrabes cislo na odtahovku, zavolas a zistis, ze na to cislo sa neda volat zo zahranicneho cisla takze netusis, ci ta niekto odtiahol alebo ti ukradli auto :)

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • Vidim ze si mal fasa den, mne zasa vcera vynadali v meste turisti, ze som ich nepustil cez cestu mimo prechodu. Mali to k nemu cca 15m. Mimo SK asi pravidla cestnej premavky neplatia a po ceste sa ludia mozu vlacit ako stado krizom krazom.

  • tak ja ani nejdem hovorit co ma dnes nasralo, resp co som dnes podpisal. ale inak, aspon mam pracu, ktora ma este stale ako tak bavi. :aille:

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-

  • ides po sto rokoch na Košickej SAD do mesta a co nevidis ked vojdes do dveri autobusu ,,,
    šoferovu ruku a na nich Tissotky prs ... to oni tak dobre zarabaju ... či ??


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1

  • "rozgon" wrote:

    ides po sto rokoch na Košickej SAD do mesta a co nevidis ked vojdes do dveri autobusu ,,,
    šoferovu ruku a na nich Tissotky prs ... to oni tak dobre zarabaju ... či ??

    Možno že dedil...? ::d

  • "rozgon" wrote:

    ides po sto rokoch na Košickej SAD do mesta a co nevidis ked vojdes do dveri autobusu ,,,
    šoferovu ruku a na nich Tissotky prs ... to oni tak dobre zarabaju ... či ??

    Možno je tu registrovaný... :)

    "Do téhle šlamastiky nás přivedla naše vlastní tupost a tupost nás z ní zase dostane." H.S.

  • a mozno ma fejk - tieto Tissotky su jedny z najfejkovanejsich, tak by som sa necudoval..

    ale tak, na druhej strane, Tissot PRS nestoji cely majetok - nevidim dovod, preco by si ich nemohol na nejake jubileum/svadbu/promocie/radost kupit/dostat :]

    P.S. Rozgon, tebe dviha tlak ked ma niekto v pohode hodinky? :mrgreen:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • ja som vzdy chcel byt kurierom - vozit sa cele dni a dorucovat baliky.. este aj dnes nim chcem byt :)

    (urcite by to nasralo kopec ludi, ze kurier s Breitlingami) :mrgreen:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • "misoo" wrote:

    presne tak, preco by si vodic autobusu nemohol dovolit tissot-y? :)
    btw: byt vodicom mhd bol vzdy moj sen a ked sa naserem, spravim si vodicak a idem tam !! ::d


    misoo SAD
    ::d ::d ::d

    cretino » kurier je otras robota len naskakujes a viskakujes z auta jak debil ... nemasa casu posediet mal som tu cest nikdy viac .. :nonon:

    uz ked vozit sa tak na kamion ...tam to je ina liga ,,, (urcite by to nasralo kopec ludi, ze sofer tahaca s Breitlingami) ::d


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1

  • "rozgon" wrote:

    ides po sto rokoch na Košickej SAD do mesta a co nevidis ked vojdes do dveri autobusu ,,,
    šoferovu ruku a na nich Tissotky prs ... to oni tak dobre zarabaju ... či ??


    Tak v prvom rade, vodiči autobusov zarábajú v nominále relatívne dosť (príplatky za nočné, víkendy, sviatky, nadčasy, zmennosť a pod.), určite dosť na to, aby si kúpil hodinky.
    Ak si ich nekúpil sám, mohol ich dostať buď od rodiny, ale kedysi bývalo zvykom, že vodiči dostávali hodinky pri jubileách od SAD, čiže to je ďalšia možnosť. Tie hodinky skutočne nie sú až tak drahé, aby sa mu na ne nezložili deti, či napríklad kolegovia v práci, alebo podobne.
    Tvoje zdvihnutie tlaku absolútne nie je namieste, ten vodič môže bez problémov zarábať viac ako Ty, ale niet mu čo závidieť, inak dopyt po vodičoch autobusov je vždy, dokonca aj košická MHDčka ich zháňa, ak máš záujem, smelo do toho ;) .

  • "rozgon" wrote:

    urcite by to nasralo kopec ludi, ze sofer tahaca s Breitlingami

    no mna kazdopadne. A keby ten tahac soferovala nejaka celebrita alebo VIPka a mala fakt dobre hodinky tak to by mi pokazilo den uplne. Hned by som to napisal do dakeho vlakna aky som nasraty a mozno aj zavolal do noveho casu.

  • "ivan_989" wrote:

    no mna kazdopadne. A keby ten tahac soferovala nejaka celebrita alebo VIPka a mala fakt dobre hodinky tak to by mi pokazilo den uplne. Hned by som to napisal do dakeho vlakna aky som nasraty a mozno aj zavolal do noveho casu.

    Ivan, Ivan...... :)

  • Ivan, ak by tak aj nahodou bolo, pochybujem, ze by si tu celebritu poznal :diable: - podla mna by v mnohych pripadoch aj celkom do toho kamiona pasovala :]

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1: