Čo mi dnes zdvihlo tlak...

  • no
    Kurz: 525,84
    Vklad 4,00 €
    vyhra 2103,36
    podanich bollo 7 zapasou 5 uhadnutych 1 neuhadnuty a dalsi 1 skoncil Remizou na tykete bola i bonusova stavka .( ,, toznamena mozete vzyhrat aj ked neuhadnete jeden typ)
    obe neuhadunte zrebi .. mali minimalni odspup ...prvi bol Sagan a potom Teplice :rougefaché:


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1

  • Zacina ma stvat degenerativny vyvoj inteligencie dnesnej populacie. Na jednej strane zvladne pouzivat internet, ale na elementarne zaklady gramatiky uz mozgova kapacita nezostava. Dostava sa ludstvo na uroven cvicenych opic?

  • Debilita ľudí pri parkovaní. Blb zaparkuje tak, že stojí na zákaze parkovania tesne vedľa môjho plateného boxu tak, že keď tam zaparkujem tak budem mať problém sa vôbec dostať z auta. Navyše má blbé reči keď ho pošlem preparkovať.

  • "don2008" wrote:

    Debilita ľudí pri parkovaní. Blb zaparkuje tak, že stojí na zákaze parkovania tesne vedľa môjho plateného boxu tak, že keď tam zaparkujem tak budem mať problém sa vôbec dostať z auta. Navyše má blbé reči keď ho pošlem preparkovať.

    V takychto pripadoch zvycajne nacuvam aby som ja mal priestor na vystupovanie a najlepsie tak aby som mu nechal na nastupovanie u vodica cca 37mm.

  • "ivan_989" wrote:

    V takychto pripadoch zvycajne nacuvam aby som ja mal priestor na vystupovanie a najlepsie tak aby som mu nechal na nastupovanie u vodica cca 37mm.


    To nosíš pravítko aby si to dal na 37mm? Inak, potom ten dobrák nastúpi z druhej strany a v záchvate zlosti ti obúcha dvere... :nono:

    Tempus Fugit

  • "Roby" wrote:


    To nosíš pravítko aby si to dal na 37mm? Inak, potom ten dobrák nastúpi z druhej strany a v záchvate zlosti ti obúcha dvere... :nono:

    ved pisem ze cca 37mm, nie je to presne :) ja mu nic neobucham preco by mal on mne? A ak to skusi, bude ho to coskoro dost mrziet (dovod na to dostane) a viac to uz nespravi. Auto mam aj tak doskriabane z pouzivania a poistovna zaplati. Roky si platim parkovaci box a mam s tym rozsiahle skusenosti :)

  • "don2008" wrote:

    Keby som mal staršie auto tak to tak tiež spravím, ale s novým autom sa mi moc nechce riskovať.

    to je jasne. Ja budem snad coskoro kupovat nove, tak s tymto si teraz vychutnavam rozne obranne manevre :)

  • "fermuello" wrote:

    Mňa dnes na***ali Americký colníci ... už druhý deň im vypisujem tlačivá a furt to nestačí ....

    edit... :hurt5: ;)

    ..tam asi nebolo nasr.li, ci? s tymi hviezdickami mi to tam nesedi :] :diable:

    aaa, teraz otazka - co ty mas s Americkymi colnikmi? baliky sa riesia s nasimi, ci?

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • no pockaj, to ked posielas do US tak ty potrebujes vypisovat colne papiere? nie ten, ktory ten balik obdrzi?

    ..predpokladam, ze si predal tie Omegy cez WUS?

    zbieram info, lebo tam tiez sem tam cosi predavam, do US som ale este nemal tu cest

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • Nie Omegy :) tie sa hrejú ešte na ručičke .... ale ide o hodinky .... tlačivá pýtajú colníci od FedEXu a fedEX zase od mňa .... a ani nechci vedieť aký problém nastane ked tam pošleš hodinky na pravom aligátorovi ..... ešte aj na to tréba tlačivo a dokonca aj povolenie ....

  • nezavidim ti teda.. tento postup sa deje aj ked to posles normalne postou?

    osobne FedEx nemam rad, ba priam je to dalsia z firiem, ktore ma vytacaju (odhliadnuc od Toma Hanksa, stroskotanca a tej loptovej hlavy,......)
    Posielal som cez nich moje Steiny do DE na zarucnu opravu, dostal som od S instrukcie aby to slo economy triedou, na ich ucet atd. prisiel Panko, mudry jak svet, vypisoval lajstrik o 10 kolonkach asi 7 minut, economy triedou mi to nechcel poslat, zevraj sa to neda - vsade vo svete sa to da, u nas nie :hurt4: vyvolaval na centralu mudremu cislo 2 (zapapatat si oznacenie tejto Persony, este budem spominat) - ten mi odusu vysvetloval preco to tak neide a ze preco to inde ide.. kurier odisiel, balik som mal poisteny na 1400€, cena sluzby okolo 90€.
    vecer, ked som sa zasival kdesi vonku s frajerkou mi volal pan cislo 2 (ano, je to on, teraz podstatne zhovievavejsi hlas, v duchu som cakal problem). Hodinky sa daju poistit len do 500 dolarov/€, nepamatam si menu - skoro ma porazilo, on sa mi nevie zarucit za to, ze to tam cez noc dojde, FedEx sa mi nevie zarucit, nikto za nic nezodpoveda - hlavna vec, ze banda zdieracska dostala asi 90€ za prepravu - ak by som si sadol do svojej plynovej Fabie, tak Augsburg otocim na 2 plynove nadrze a bude ma to stat max. 65€ - celu noc som poriadne nespal az kym mi slecna Cony Lins neodpisala, ze tam hodinky dorazili :love1:
    obraz o nich nech si uz vytvori kazdy jedinec sam :langue:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1: