Čo mi dnes zdvihlo tlak...

  • Ale veď štatištika nepustí. :/

    Všade na investiočných platformách píšu, že pri traindingu je vysoké percento ľudí v strate, takže pokiaľ sa tomu vyložene nevenuješ šanca, že uspeješ je veľmi veľmi nízka.

    Ja preto investujem len do ETF 8)

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Nestastny trejd s cryptom.

    skus pozriet na telegrame skupinu : Marlboro trades

  • Smutné

  • Šlak aby trafil tých scamerov na bazoši :cursing:

    Predávam dve veci na bazoši a včera mi prišiel mail: "Je to aktuálne?" Už som šípil nejakú kulehu, ale reku odpíšem. Samozrejme po pár mailoch ponuka na objednanie kuriéra, tak som dotyčnú osobu poslal kade ľahšie.

    Dnes mail ohľadom druhej veci z rovnakej mailovej adresy: "Je to aktuálne?"

    Skoro mi odpálilo dekel:rolleyes:

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Šlak aby trafil tých scamerov na bazoši :cursing:

    Predávam dve veci na bazoši a včera mi prišiel mail: "Je to aktuálne?" Už som šípil nejakú kulehu, ale reku odpíšem. Samozrejme po pár mailoch ponuka na objednanie kuriéra, tak som dotyčnú osobu poslal kade ľahšie.

    Dnes mail ohľadom druhej veci z rovnakej mailovej adresy: "Je to aktuálne?"

    Skoro mi odpálilo dekel:rolleyes:

    ... to som bol ja

  • Šlak aby trafil tých scamerov na bazoši :cursing:

    Predávam dve veci na bazoši a včera mi prišiel mail: "Je to aktuálne?" Už som šípil nejakú kulehu, ale reku odpíšem. Samozrejme po pár mailoch ponuka na objednanie kuriéra, tak som dotyčnú osobu poslal kade ľahšie.

    Dnes mail ohľadom druhej veci z rovnakej mailovej adresy: "Je to aktuálne?"

    Skoro mi odpálilo dekel:rolleyes:

    Ja som minule s jedným popísal. Dovtedy, pokiaľ neurobil hrubú chybu v preklade a napísal som mu -“zlý preklad” . Dostal som palec hore a mal som pokoj 🤡

    A stitch in time :D

  • Caute putovne hodinky som odovzdal ďalšiemu , mal som termín na operáciu súrne odtrnuta sietnica nevidím na lave oko ! Nastupil som s taškou , pyžamo , zubná kefa , ráno o 7 nalačno riešili predoperačné vyšetrenia , krv , tes COVOD , tlak /zo strachu bol 148/98 tep 90!!/ No a mal som čakat na doktorku ktorá na uvedie na izbu . Po 3 hodinách sprava- operácia sa nekoná prekladajú na 25.3. a nech si predoperačné dokončím u obvodného lekára . Tak som sa pobral domov a hneď dojednával termín u obvodného Mudr. Oscadlika a ten ma zrušil že ma mnoho pac. a nech si idem vybaviť spät pred.oper. na očne , a aj na ARO anestéziologička mi povedali že nemajú termin pre mňa až o mesiac ...,, NO PROSTE FASA !! tak zajtra to idem riešiť ďalej ...

    Peter Th.

  • Caute putovne hodinky som odovzdal ďalšiemu ...

    Držim palce. Máš fakt kliku, to mi připomíná mne.

    Jinak mám v klidu u telky tlak 156/94 a tep podle zátěže. Taky už mi na tlak nacpali prášky.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Držim palce. Máš fakt kliku, to mi připomíná mne.

    Jinak mám v klidu u telky tlak 156/94 a tep podle zátěže. Taky už mi na tlak nacpali prášky.

    Tlak mas taky preto ze nemozes byt predsa pri telke v klude z tych sprav1f924

  • Na zprávy už 25 let nekoukám, letos slavím výročí

    Ja mám tiež 25. výročie. bude 1, júna. 25 rokov nefajčím a serepluje ma, že som vôbec kedy začal. (Kde inde ako na vojne...:( ) .

  • Ja mám tiež 25. výročie. bude 1, júna. 25 rokov nefajčím a serepluje ma, že som vôbec kedy začal. (Kde inde ako na vojne...:( ) .

    Tak to tvoje výročí je lepší než moje. Já hulim jak fabrika (10 - 20 denně) a vim, že nepřestanu.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • cigarety, tak to je asi to jedine, co ide totalne pomimo mna. obcas som to akoze skusil, 1/2 som pretrpel, 1/2 zahasil, smrdelo mi z huby ako zo zumpy a smdeli mi paprce. vdaka, nic pre mna ...

  • Tak to tvoje výročí je lepší než moje. Já hulim jak fabrika (10 - 20 denně) a vim, že nepřestanu.

    Na moju starú nemáš, tá berie hopom jeden a pol krabičky denne...:(:(:( A na to odíde, to je nabetón...

  • Znal jsem dva. Ten jeden nikdy nekouřil a nepil, zemřel když mu byly dva roky. Ten druhej kouřil i pil celej život a zemřel ve 115 při práci v dolech.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1