Čo mi dnes zdvihlo tlak...

  • ...vobec sa neviem rozhodnut ake dalsie hodinky si mam kupit ?(

  • Julio a ake mas vo vybere… mi ti poradime ;)

    toz.... zakladny problem je v tom ze hodinky ktore sa mi pacia stoja retail 1500e+ co sa mi nechce dat kym zijeme z 1 vyplaty (zena+dieta) ...a tie co su lacnejsie a pacia sa mi v cene niekde povedzme 700 az 1000 su fajn ale nepresvedcia ma na tolko aby som za nich dal stale nemale peniaze :D

    Ale inak som rozmyslal nad steinhart pre dizajn a strojcek alebo skusit tu glycine alebo ako som aj pisal celkom ma lakaju po vyskusani na sew edox alebo este lacnejsie a neokukane seiko alebo drahsie ktore by som vedel zohnat tiez neokukane seiko sharp

    Tolko skromne hodinkomaniove trapenie :saint:

  • toz.... zakladny problem je v tom ze hodinky ktore sa mi pacia stoja retail 1500e+ co sa mi nechce dat kym zijeme z 1 vyplaty (zena+dieta) ...a tie co su lacnejsie a pacia sa mi

    ..a co tak si na nejaky cas od toho oddychnut, prestal surfovat po hodinkovych weboch, snazit sa v ramci moznosti dat dohromady nejake prachy a po dobrom zvazeni si kupit trebars za 2k hodinky, krore budu na dobrej technickej urovni, budu sa ti pacit a nechas si ich ;) ?

    Mozno si povies ze ich nevyhnutne potrebujes co najskor ^^ ale myslim ze pockat nie je uplne zly napad :) uz som zazil jedno aj druhe, tak viem porovnavat :P

  • To je tak strašnej rozlet modelů, že bych si nejdřív ujasnil, co vůbec chci. Stejně, když to nejsou ty ke kterejm tě to táhne, budeš prodávat. A na těhle všech proděláš. Zbytečný.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • som na tom rovnako, behom 2 mesiacov sa mi dodzubali dvoje a opravovat sa mi ich nechce. a co chcem? to tiez celkom neviem, ale asi tieto

    Presage Style 60s 'Laurel' GMT Limited Edition 110th Seiko ...

    Seiko Celebrates the 110th Anniversary of the Laurel | WatchGecko

    znamy ma nahovara na Steinharty, ale ja kopirky uz nechcem ...

  • mám výhodu, nejsou žádný, který by se mi až tak líbily, že bych je musel mít, přesto jsem za poslední měsíc pořídil troje

    Dobře mi tak, mám se držet svýho a nelízt na fóra ^^

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • ..a co tak si na nejaky cas od toho oddychnut, prestal surfovat po hodinkovych weboch, snazit sa v ramci moznosti dat dohromady nejake prachy a

    No to je jedna z moznosti ktoru urcite zvazujem ze troska pockat ( napr do vianoc :D ) a kupit ptm nieco lepsie, napr Oris-ky by som si vedel predstavit :) alebo ML aikony alebo Longines ...alebo tie porcelanove seiko presage :)

    Ale keby som nasiel hodinky s wow efektom pre mna za 1k bol by som urcite radsej heh

  • No to je jedna z moznosti ktoru urcite zvazujem ze troska pockat ( napr do vianoc :D ) a kupit ptm nieco lepsie, napr Oris-ky by som si vedel predstavit :) alebo ML aikony alebo Longines ...alebo tie porcelanove seiko presage :)

    Ale keby som nasiel hodinky s wow efektom pre mna za 1k bol by som urcite radsej heh

    Christopher Ward ťa neoslovil? Po novom roku bude určite nejaký výpredaj, aj keď je to lotéria, či sa ti trafia do modelu.

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Christopher Ward ťa neoslovil? Po novom roku bude určite nejaký výpredaj, aj keď je to lotéria, či sa ti trafia do modelu.

    mam tie trident pro 600 tusim to je c60...ale ako vedel by som si predstavit tie twelve len skoda ze sa to neda pozriet ze ako vyzeraju na zivo tie farebne variacie :( ale keby nemam bronzove ( co som dostal od partnerky ako darcek ) tak idem po tychto link

  • mam tie trident pro 600 tusim to je c60...ale ako vedel by som si predstavit tie twelve len skoda ze sa to neda pozriet ze ako vyzeraju na zivo tie farebne variacie :( ale keby nemam bronzove ( co som dostal od partnerky ako darcek ) tak idem po tychto link

    Tie sú nádherne 👌

    Len mňa ten bronz odrádza 😬