Čo mi dnes zdvihlo tlak...

  • Ale šantí tam Boko Haram a na to šamani nie sú. Dobre je tam asi iba v Bamaku....

  • no ja som šťastný človek, mám už tak otvorené oči po toľkých vládach :frime1: že už ma nič nemôže prekvapiť a tobôž nie dajaká " chazarská čvarga " :pascontent1:. A aby si bol kľudný, že v tom nie sme sami :

    " Kto bude v nemeckej spolkovej krajine Šlezvicko-Holštajnsko odmietať nariadenú karanténu, skončí v špeciálnom väzobnom zariadení, uviedol v pondelok spravodajský server Novinky.cz s odvolaním sa na týždenník Focus.

    Spolková krajina v pondelok otvorila prvé takéto centrum v Nemecku. Je súčasťou nevyužívaného väzenského ústavu pre mladistvých v meste Neumünster. Zadržiavanie osôb, ktoré odmietajú karanténu, umožňuje v Nemecku zákon o potláčaní infekčných chorôb, o väzbe však rozhoduje súd.

    Kandidát na umiestnenie v tomto zariadení musí byť pristihnutý, že karanténu nedodržiava, a súčasne verejne a jasne odmietať dodržiavanie jej podmienok. Porušenie musí byť jasne preukázané. Po ňom nasleduje oficiálna policajná výzva na dodržiavanie domácej izolácie. Ak nezaberie ani to, rozhodne súd."

    Ale tu bude taký bordel, aký ešte nebol ?

  • .....tak a producer Michael si kupil tie (za mna) skarede Gshocky- rainbow <X (ked uz MTG vulcano :thumbup: ) a ukazuje ze ma v zbierke aj Cinsky turbilion :malin1:

    https://www.youtube.com/watch?v=2JELvFACEL4

  • No ešte kus počkaj ?

  • z piatka na sobotu som ulapil tenisový lakeť ľavačka je paralyzovaná a ako ľavák som hotový. pár dní tu nebudem, bolí ako fras... ;(

  • Zacal som sa obzerat po nejakych novych hodinkach a samozrejme som si spomenul na hodinkomaniu. Pozeram ze posledna moja aktivita tu bola pred cca piatimi rokmi, tak ze sa tu idem trochu poobzerat co nove a hned ako prve som rozklikol esqueletovu temu o predaji fora. Nastastie to po docitani vyzera ze vsetko dobre dopadlo, tak som sa stihol medzicasom aj ukludnit ;)

  • To poznám, rok a pol dozadu som zrazil menšiu srnu s troška horším výsledkom (rozbité svetlo, maska chladiča, čidlo teploty, rozbitá hmlovka a prasknutý nárazník)

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • ja som vlaai musel meniť obidva, nedobrzdil som a zozadu to do mňa švihla dievčinka čo nedobrzdila tiež...aspon sa mi, a dúfam že ani tebe, nič nestalo...