Čo mi dnes zdvihlo tlak...

  • 🪛 treba zbrúsiť

    Homer veru pepescom má pravdu

    External Content youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

    Tempus Fugit

  • Tak som našiel náhradný hrot, presne ako som potreboval :)

    Niekedy sa stačí len dobre pozerať. Ale vymeniť tu batériu vyžaduje sakra pevnú ruku. Tá skrutka má asi milimeter x milimeter a pol.

  • Keď ma môj hodinár nabádal , aby som si robil hodinky sám , vravím mu , že sa mi trasie ruka. A on : "nevadí , chytíš si druhou" :D :D :D

  • Vedeli by ste mi niekto poradiť, kde zoženiem takýto úzky šrobováčik na výmenu batérie? Všetky, ktoré mám, sú na tu skrutku veľké.

    V príslušenstve k šijacím strojom býva sada uzučkých šróbovákov, spýtaj sa svokry alebo maminy, či také dačo majú. Iná možnosť je :

    Choď na stránku nejakého predajcu švajc nožíkov a klepni do kolonky "príslušenstvo". Ku tým nožíkom sa predáva šróbovíčik, ktorý sa dá nosiť na otvárači na štuple. Stojí asi 1,70 €. Vyzerá takto:

  • Kua roztrhať ma ide. V Sobotu sa nám pokazila práčka (asi 10r.) tak reku objednám novú. Tá prišla dnes, bohužiaľ pri preprave sa troška poškodila, takže riešim reklamáciu :cursing:

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Kua roztrhať ma ide. V Sobotu sa nám pokazila práčka (asi 10r.) tak reku objednám novú. Tá prišla dnes, bohužiaľ pri preprave sa troška poškodila, takže riešim reklamáciu :cursing:

    Tú nasledujúcu si teda radšej prines na svojich statočných pleciach... ;)

  • Tú nasledujúcu si teda radšej prines na svojich statočných pleciach... ;)

    Tak určiteeeee :D

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Dnes ma postupne nasrali: sef, stavbyveduci, obchodny partner a nakoniec vlastna zena…zkratka..den ako malovany :D :P ;( X(

  • Dnes ma postupne nasrali: sef, stavbyveduci, obchodny partner a nakoniec vlastna zena…zkratka..den ako malovany :D :P ;( X(

    To chce fľašku... ;)

  • Na hotel došla veľká grupa poľských teenagerov.

    Fest hluční, netušia čo je siesta a nočný kľud. Žena sa s nimi už pohádala, ja sa bojím že mi ruka vyletí tak ešte čakám či sa ukľudnia.

    No aspoň že dievčatá majú pekné do blond s peknými nohami, nie jak srbky a spol (nosaté cigánky s nohami do x, to čo to s nimi príroda spravila wtf, šak tak sa ani chodiť nedá)

  • Ja od vcera obeda krce v bruchu, zdola vodopady. Dnes pol dna v posteli, po ciernom uhli uz chvalabohu trochu lepsie ale kua, to co bol za den? 8|

    Overený domáci recept proti takýmto stavom - čajovú lyžičku mletej kávy zapiť troškou vody. ;)

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.