• my sme nezni, jemni a pokojni. tak ako v ´89 a to je prave ta chyba ...

    no ja by som to inak nazval <X na základe výsledkov volieb a povolebných preferencií u slovenského národa prevláda bohužiaľ jednoduchosť jemne povedané :/

    A stitch in time :D

  • ja som narazal na to, ze sme komanca mali posadit za mreze, zakazat stranu a zakazat akukolvek politicku cinnost.

    lenze v ´89 nebola ziadna revolucia, ale planovane odovzdanie moci. komanci velmi dobre vedeli, ze to je najvyssi cas, ak by to nespravili v novembri, tak by sa im to pocas Palachovho tyzdna mohlo vymknut z ruk a par by ich skoncilo ako v Rumunsku.

    ako moja segra (zakladajuca clenka strajk. vyboru na VSDS) povedala, bol to podvod na studentoch.

    dalsia vec bola rozdelenie federacie bez ucasti oboch narodov, dalsi podvod.

  • ja som narazal na to, ze sme komanca mali posadit za mreze, zakazat stranu a zakazat akukolvek politicku cinnost.

    lenze v ´89 nebola ziadna revolucia, ale planovane odovzdanie moci. komanci velmi dobre vedeli, ze to je najvyssi cas, ak by to nespravili v novembri, tak by sa im to pocas Palachovho tyzdna mohlo vymknut z ruk a par by ich skoncilo ako v Rumunsku.

    ako moja segra (zakladajuca clenka strajk. vyboru na VSDS) povedala, bol to podvod na studentoch.

    dalsia vec bola rozdelenie federacie bez ucasti oboch narodov, dalsi podvod.

    Romanko klídek, zachádzame na tenký ľad a toto je hodinkové fórum :P a kedy uvidíme poriadne fotky a dajaký pokec tvojho nového dieťaťa?

    A stitch in time :D

  • no ja by som to inak nazval <X na základe výsledkov volieb a povolebných preferencií u slovenského národa prevláda bohužiaľ jednoduchosť jemne povedané :/

    Pepe, niektorí z nás mali plné zuby tých školákov / amatérov, alebo ako ich nazvať, okolo Matoviča. Samé intriky, prešľapy, chujoviny v médiách neustále.

    Takže z časti musíš pochopiť, že niekto chcel zmenu. Bohužiaľ alternatívy boli aké boli, ja som sa snažil voliť čo najmenšie zlo.

    Nemám rád Fica samozrejme, ale ani prehnané proeurópske a zelené zmýšľanie typu cyklo pruhy v BA na úkor plynulosti dopravy a pod. V Nemecku z časti aj kvôli zeleným začína kolabovat ekonomika, čo iste zasiahne aj nás. Preto som napr. nevolil Šimečku.

    Takže si myslím, že nie som práve z tých jednoduchých, ale potreboval som už zmenu.

    Či to bolo dobre alebo zle ukáže čas ...

  • … som rodený blavak a práve kvôli uprednostňovaniu potrieb automobilov som Bratislavu opustil … Bratislavu si pamätám ako miesto ktoré bolo príjemne na život pretože v ňom tých automobilov nebolo toľko aby to bránilo pesim a cyklistom v ich živote v tomto meste … dnes je to miesto plne plechových škatúľ … takze za mna ak príde akékoľvek obmedzenie v premávke osobných aut vBratislave v prospech hromadnej dopravy , cyklodopravy a pešiemu presunu som za …. Každý to mame inak ….

    Edited once, last by Branoz (February 2, 2024 at 9:54 PM).

  • ano toho som si samozrejme vedomi..... islo skor o riesenie toho problemu..... rsp zacat vnimat samotne auta v mestach ako problem nie donekonecna hladat ako im ulachcit priechod na ukor cistejsiemu jednoduchsiemu tichsiemu nenarocnejsiemu a zdravsiemu sposobu prepravy.... diametralny rozdiel v chapani automobilizmu je v USA oproti škandinavii dansku holandsku ..... ale aj v susednej Viedni sa ja ako cyklista citim seberovny k vodicom aut.... tu mi je na kazdom kroku davane najavo ze auto a sofer je s velkym naskokom na prvom mieste ... presiel som na bajku krizom krazom cele Dansko juh Norska a Švedska az po laponsko tam su dediny kde autom ani k domu neprichadzaju ... nechaju ho na parkovisku alebo v garazi na okraji a idu domov pesi alebo na bajku..... za celu tu dobu sa mi nestalo aby niekto namna zatrubil alebo stiahol okienko a zacal mi nadavat za moju existenciu ......nehovoriac o jazde v 100ke tak 20cm od mojho lakťa..... na taketo zazitky nemusim ist ani daleko od domu ..... nieto do Ba.... .....v kazdom pripade, aj ked pomalicky, ale lepsi sa to....a treba priznat ze aj mnohy cyklisti by potrebovali sklidnit hormon.... z Europy kde som jazdil na bajku alebo moto je Slovensko jedno z najhorsích ........a to je smutne

  • Či to bolo dobre alebo zle ukáže čas ...

    So vsetkou uctou, verim ze tuto vetu nemyslis vazne=O banda militantnych bolsevikov ktori robia z demokracie a pravneho statu trhaci kalendar a cely svet nas povazuje za bandu debilov? Na vacsine ministerstiev primitivny nekompetentny idiot, seria preslapov na dennom poriadku…

    Cele zle;(

  • So vsetkou uctou, verim ze tuto vetu nemyslis vazne=O banda militantnych bolsevikov ktori robia z demokracie a pravneho statu trhaci kalendar a cely svet nas povazuje za bandu debilov? Na vacsine ministerstiev primitivny nekompetentny idiot, seria preslapov na dennom poriadku…

    Cele zle;(

    Ja som len vysvetlil možný dôvod takého výsledku volieb. Nechcem tu politizovať ani nič podobné. A s tým že je to zle súhlasím ....

  • Pre Pepeho, aby prižmúril očko nad mojimi názormi ;)

    Ja sa na nikoho nehnevám za jeho názory🤢 Dokážem sa síce vytočiť ,ale tak zdravo.Pri voľbách som sa už pár krát popálil a už to nezopakujem. A poviem pravdu, pozorne sledujem sľuby a činy súčasnej garnitúry a pamäť mám dobrú a čudujem sa ľudom že to ignorujú. Politika iné sľubuj a iné rob je proti môjmu presvedčeniu a ja to nerobím ani v osobnom živote. A takých fotečiek prosím viac 😍

    A stitch in time :D

  • Ja sa na nikoho nehnevám za jeho názory🤢 Dokážem sa síce vytočiť ,ale tak zdravo.Pri voľbách som sa už pár krát popálil a už to nezopakujem. A poviem pravdu, pozorne sledujem sľuby a činy súčasnej garnitúry a pamäť mám dobrú a čudujem sa ľudom že to ignorujú. Politika iné sľubuj a iné rob je proti môjmu presvedčeniu a ja to nerobím ani v osobnom živote. A takých fotečiek prosím viac 😍

    Ale zase o tom je politika, sľuby a nenaplnené činy, vždy to tak bolo a aj bude.

    A bohužiaľ kradne každý, kto sa dostane k moci, otázna je len miera a ako to vedia zakryť.

    Manželka mi dala tú fotku kvôli hodinkám a tie si si ani nevšimol :)

  • ano toho som si samozrejme vedomi..... islo skor o riesenie toho problemu..... rsp zacat vnimat samotne auta v mestach ako problem nie donekonecna hladat ako im ulachcit priechod na ukor cistejsiemu jednoduchsiemu tichsiemu nenarocnejsiemu a zdravsiemu sposobu prepravy.... diametralny rozdiel v chapani automobilizmu je v USA oproti škandinavii dansku holandsku ..... ale aj v susednej Viedni sa ja ako cyklista citim seberovny k vodicom aut.... tu mi je na kazdom kroku davane najavo ze auto a sofer je s velkym naskokom na prvom mieste ... presiel som na bajku krizom krazom cele Dansko juh Norska a Švedska az po laponsko tam su dediny kde autom ani k domu neprichadzaju ... nechaju ho na parkovisku alebo v garazi na okraji a idu domov pesi alebo na bajku..... za celu tu dobu sa mi nestalo aby niekto namna zatrubil alebo stiahol okienko a zacal mi nadavat za moju existenciu ......nehovoriac o jazde v 100ke tak 20cm od mojho lakťa..... na taketo zazitky nemusim ist ani daleko od domu ..... nieto do Ba.... .....v kazdom pripade, aj ked pomalicky, ale lepsi sa to....a treba priznat ze aj mnohy cyklisti by potrebovali sklidnit hormon.... z Europy kde som jazdil na bajku alebo moto je Slovensko jedno z najhorsích ........a to je smutne

    je to tak , mnoho veci treba doriešit .....

  • Manželka mi dala tú fotku kvôli hodinkám a tie si si ani nevšimol :)

    No kámo, keby si postol fotku chlapa s hodinkami, tak si určite všimnem hodinky 😜 a inak aké hodinky si to spomínal 🤔?

    A stitch in time :D