• netusite, ake potapky ma na ruke :?:

    Na obrázku môže byť vypínač svetla a text

    …. nástenné

  • ...nuz asi vas toto kratke video k novym peckam neprekvapi....prezdielane z FB .... video

  • uz ma 20 rokov?

    ²

    a skolu skoncila nejaku?

    ja jej drzim palce, pekne sme zasvinili tuto planetu

    keby radsej tak odpad v moriach zierala alebo nejaku inu zasluznu cinnost robila.... jo, ale blacat a nic nerobit je lahsie...

  • ....

    uz ma 20 rokov?

    a skolu skoncila nejaku?

    ja jej drzim palce, pekne sme zasvinili tuto planetu

    ... a svinime ju dalej este viac.... tiez som na jej strane pani

  • pani, pri vsetkej ucte k vam, rozdodne nie, ja som na strane toho manika, co vymyslel tu lod na zbieranie odpadu v mori, nie tej uvrestanej kravy.

    co vymyslela ona :?: okrem toho, ze isla na ekosummit na lodi v cene, zeby sa za to najedla1/2 Sahelu :?: a bola sprevadzana konvojom lodi a clnov :?:

    tento svet picuva sialencov a uvrestabcov, nie ludi, ktori nieco vedia a dokazali, preto tak aj skonci....

  • pani, pri vsetkej ucte k vam, rozdodne nie, ja som na strane toho manika, co vymyslel tu lod na zbieranie odpadu v mori, nie tej uvrestanej kravy.

    co vymyslela ona :?: okrem toho, ze isla na ekosummit na lodi v cene, zeby sa za to najedla1/2 Sahelu :?: a bola sprevadzana konvojom lodi a clnov :?:

    tento svet picuva sialencov a uvrestabcov, nie ludi, ktori nieco vedia a dokazali, preto tak aj skonci....

    … pohoda Roman …. mozno netreba robiť veľké rozdiely medzi nimi … obaja sú na jednej lodi … každý robí svoju prácu …. On by možno bez projektu a financii ktoré uvoľňujú štáty a rôzne organizácie tu loď tiež nestaval a tie vlády a organizácie treba držať v strehu aby všetky prachy nepretancovali na plesoch s lobistami …. všetko obrazne povedané ….

  • ....

    ... a svinime ju dalej este viac.... tiez som na jej strane pani

    Najvacsi znecistovatelia na to seru s Greta zachranuje svet? Najprv trena vystudovat, vediet o tom co najviac, pochopit problem a potom ho zacat racionalne riesit. Poskodzovat umelecke diela a lepit sa o asfalt je primitivna mladicka revolta, rozumej cista kokotina a nie riesenie…

  • Chalani hovoríte o tom istom a ja vám nepodporujem … len vysvetľujem …. Ona nieje riesitel …. Ale mnoho riešiteľov by bez aktivácie nebolo … nič viac nič menej

  • …. Palachovo… sebaupalenie tiež nemožno nazvať úplne racionálnym riešením problému … ale význam to malo