• No ja neviem.... plastova hypovacka od Swatch s neservisovatelnym Sistem51 strojcekom za 390 EUR alebo Seiko 5 ktore vydrzi cely zivot ak nie aj dva za 200 EUR... ??? 8o Ale hej... na pohlad je to pekne, aj z obchodneho hladiska je to cele super vymyslene, na instagrame to isto narobi vacsiu paradu ako Seiko alebo Citizen... akurat ja za to svoje peniaze urcite nedam...

  • No ja neviem.... plastova hypovacka od Swatch s neservisovatelnym Sistem51 strojcekom za 390 EUR alebo Seiko 5 ktore vydrzi cely zivot ak nie aj dva za 200 EUR... ??? 8o Ale hej... na pohlad je to pekne, aj z obchodneho hladiska je to cele super vymyslene, na instagrame to isto narobi vacsiu paradu ako Seiko alebo Citizen... akurat ja za to svoje peniaze urcite nedam...

    MoonSwatch som sa este ovladol a nekupil som si to pre radost na leto,

    ale tieto mechanicke BlancSwatchFF asi nezvladnem neist pozriet aspon ako vyzeraju, aj ked neviem kde v BA, v Aupark je Swatch?

    to uz ako ked mi zena prisla dole nahata v zupane a povedala "naozaj nepojdes hore?"

    Isiel som :( nezvladol som to a nemal ziadnu hrdost.

    Ak nie je Sistem 51 servisovatelny, tak som zvedavy, ci je aspon vymenitelny (aspon pre ten pocit)

    lebo moja zena nie je vymenitelna, uz je mimo dvojrocnej zaruky... :/

  • No ja neviem.... plastova hypovacka od Swatch s neservisovatelnym Sistem51 strojcekom za 390 EUR alebo Seiko 5 ktore vydrzi cely zivot ak nie aj dva za 200 EUR... ??? 8o Ale hej... na pohlad je to pekne, aj z obchodneho hladiska je to cele super vymyslene, na instagrame to isto narobi vacsiu paradu ako Seiko alebo Citizen... akurat ja za to svoje peniaze urcite nedam...

    Presne si vytihol co som chcel napisat v podobnom duchu. Pokazia sa, rovno vyhodis 390e do kosa. A zevraj ''protect what you love'', akoze sa hraju na ''eko'', totalny paradox...

  • Podla Swatch webu sa budu predavat len v ich vlastnych butikoch a taky na SK nemame. Nejblizsie to budes mat asi do Viedne

  • ...lebo moja zena nie je vymenitelna, uz je mimo dvojrocnej zaruky... :/

    U koho by si si tú záruku prípade vrátenia chcel uplatniť? A vieš, že vrátiť treba nepoužité v pôvodnom obale a záruka sa nevzťahuje na bežné opotrebenie že? :D

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • To som zatial prehliadol, ze to bude automat (resp. specifikacie som nepozeral, len obrazky :D ), to ani mne ptom nedava zmysel, hlavne nie za 400.

    Zakladny zmysel Swatch je, ze je to lacny modny dopnok, pokazi sa, rozbije sa - zahodis. Ta mechanika tam pre mna nie je ziadna pridana hodnota, prave naopak. "Seriozne" hodinky tym z toho aj tak nespravia. Aj ked Moonswatche kupovali ludia aj za 1000. Ale neviem, ci su FF az take zname a popularne ako Moony. Podla mna to nema sancu urobit taky hype ako Moonswatche, vidim to skor na prepadak.

    Za tych 250 by som ich asi bral, ale 400 nedam.

    Podla Swatch webu sa budu predavat len v ich vlastnych butikoch a taky na SK nemame. Nejblizsie to budes mat asi do Viedne

    jj, vo Viedni su 3. Moony boli tiez len v ofico butikoch.

  • U koho by si si tú záruku prípade vrátenia chcel uplatniť? A vieš, že vrátiť treba nepoužité v pôvodnom obale a záruka sa nevzťahuje na bežné opotrebenie že? :D

    zaruku v pripade vratenia by som uplatnil u jej rodicov,

    a vyuctoval navyse vsetky fin. a casove naklady a namahu,

    dostal som ju bez specialneho obalu, zabezpecil som dokonca kopu novych obalov,

    opotrebena velmi nie je, pouzitie nevidiet

  • To som zatial prehliadol, ze to bude automat (resp. specifikacie som nepozeral, len obrazky :D ), to ani mne ptom nedava zmysel, hlavne nie za 400.

    Zakladny zmysel Swatch je, ze je to lacny modny dopnok, pokazi sa, rozbije sa - zahodis. Ta mechanika tam pre mna nie je ziadna pridana hodnota, prave naopak. "Seriozne" hodinky tym z toho aj tak nespravia. Aj ked Moonswatche kupovali ludia aj za 1000. Ale neviem, ci su FF az take zname a popularne ako Moony. Podla mna to nema sancu urobit taky hype ako Moonswatche, vidim to skor na prepadak.

    Za tych 250 by som ich asi bral, ale 400 nedam.

    jj, vo Viedni su 3. Moony boli tiez len v ofico butikoch.

    Jedine pozitivum by bolo keby to mali Swatch naplanovane ako push pre FF. Keby po tomto nasledovali 40-42 mm FF do 10k v historickom dizajne to by bolo cool... ale to su len moje vlhke sny

  • zaruku v pripade vratenia by som uplatnil u jej rodicov,

    a vyuctoval navyse vsetky fin. a casove naklady a namahu,

    dostal som ju bez specialneho obalu, zabezpecil som dokonca kopu novych obalov,

    opotrebena velmi nie je, pouzitie nevidiet

    Tak prajem veľa štastia a pevné nervy, snáď ti reklamáciu nezamietnu :D

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Slabčák, mal si vydržať ☝🏻😀😀😂